Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Energjise"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Vjedhja e energjise 63 persona ne pranga nderpriten 118 lidhje te paligjshme - News of Albania

Foto ilustruese Tirane 29 tetor 2014 NOAal - Policia e Shtetit ne bashkepunim me OSHEE ka vijuar edhe diten e sotme ne te gjithe vendin operacionin ne kuader te vjedhjes se energjis
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Rama Jo me pagesa edhe per ata qe vjedhin - Vizion Plus

brbrNe kuader te aksionit kunder vjedhjes se energjise elektrike kryeministri Rama me ane te nje postimi ne facebook nenvizoi edhe njehere se cmimi nuk do te rritet por secili do te paguaje ate qe i t
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Vjedhja e energjisë, arrestohet ish-drejtori i QS. Gjiknuri: Kishte tre lidhje të paligjshme - BalkanWeb

TIRANE- Ish drejtori i Qytetit Studenti, Bujar Brovina është arrestuar nga policia, në kuadër të operacionit të nisur kundër vjedhjes së energjise elektrike. Ar
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Raporti Te besh biznes Shqiperia ngjitet 40 vende - Panorama

e Enjte 30 Tetor 20141232 pm Banka Boterore publikoi raportin e pervitshem Te besh biznes 2015 ku Shqiperia rezulton te jete rritur me 40 pozicione nga viti i kaluar per tu rendit
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Energjia Rama Do rrisim pensionet e kryefamiljareve - Panorama

e Enjte 30 Tetor 20141148 am p classwp-caption-text RAMA DJE GJATE TAKIMIT ME PENSIONISTE DHE SHTRESAT NE NEVOJEbrbrKryeministri Rama tha dje se do te rrise pagesat per shtresat n
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Shpallen ne kerkim 24 hajdute dritash - Panorama

e Enjte 30 Tetor 20141143 am p classwp-caption-text Tahiri dje gjate inspektimitbrbrNe diten e dyte te operacionit kombetar kunder vjedhjes se energjise elektrike Policia e Shteti
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Berisha Rama mblodhi celulat komuniste per rritjen e cmimit - Panorama

e Enjte 30 Tetor 20141139 am p classwp-caption-text Foto e postuar ne 8220Facebook8221 nga Sali BerishabrbrIsh-kreu i PD Berisha e ka cilesuar takimin e Edi Rames dje ne seline e
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Bravo shokeve te Policise qe arrestuan biznesmenet - Panorama

e Enjte 30 Tetor 20141134 am p classwp-caption-text Rama dje gjate takimitbrbrNje qytetare e ftuar dje ne takimin me Kryeministrin Rama mbeshteti qeverine ne aksionin e saj per pr
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Ruci kunder ministrave ne parlament - Vizion Plus

brbrPer here te pare qe prej shpalljes se betejes kunder vjedhjes se energjise ministrat e qeverise Rama jane perballur me kritika nga vete grupi parlamentar qe i ka votuar ne ekzekutiv Kryetari i gru
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Rama Fundi i informalitetit - Vizion Plus

brbrKryeministri Edi Rama nga foltorja e Kuvendit ka premtuar se Shqiperia do te shpetoje nga informaliteti duke iu referuar kryesisht aksionit kunder abuzuesve te energjise elektrike Sipas Rames qev
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Tropoje arrestohen 3 elektriciste - Vizion Plus

brbrOperacioni per prerjen e lidhjeve te paligjshme te energjise dhe arrestimin e vjedhesve vazhdon me te njejtin intensitet Drejtorite e policive ne qarqe raportojne per rritjen e numrit te te arrest
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Rama prezanton skemen e subvencionit per energjine - Vizion Plus

brbrPensionet e kryefamiljareve pensioniste dhe pagesat e personave qe jetojne me ndihme ekonomike apo atyre me aftesi te kufizuar do te rriten Kjo eshte zgjidhja e qeverise Rama ndaj 200 mije familje
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Arrestohet ish-drejtori i Qytetit Studenti. Gjiknuri: Kishte tre lidhje tė paligjshme energjie - BalkanWeb

TIRANE- Ish drejtori i Qytetit Studenti, Bujar Brovina ėshtė arrestuar nga policia, nė kuadėr tė operacionit tė nisur kundėr vjedhjes sė energjise elektrike. Arrestimi i tij ėshtė bere sot nga Policia
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Miratohen 2 kandidaturat pėr anėtarėt e KLD-sė, rrėzohen dekretet e Nishanit - BalkanWeb

TIRANĖ- Me votim tė fshehtė, gjatė seancės plenare nė Kuvend u miratuan sot dy kandidaturat pėr anėtarėt e Kėshillit tė Lartė tė Drejtėsisė nderkohe qe u rrezuan dy dekretet e Presidentit per anetaret
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Miratohen 2 kandidaturat pėr KLD. Rrėzohen dekretet e Nishanit, pėrēahet shumica - BalkanWeb

TIRANĖ- Me votim tė fshehtė, gjatė seancės plenare nė Kuvend u miratuan sot dy kandidaturat pėr anėtarėt e Kėshillit tė Lartė tė Drejtėsisė nderkohe qe me votim te hapur u rrezuan dy dekretet e Presid
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Arrestohet ish- drejtori i Qytetit Studenti Bujar Brovina - News of Albania

Tirane 30 tetor 2014 NOAal- Bujar Brovina ish- drejtori i Qytetit Studenti per tete vite me radhe eshte vene ne prangat e policise Ne oret e paradites se sotme nga ana e policise u be arrestimi i tij
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Si do te behet kompensimi i energjise elektrike - Vizion Plus

brbrKompensimi i cmimit te energjise elektrike per 200 mije familjet shqiptare do te behet ne masen 100 por per konsumin deri ne 300 kilovat ore Vizion Plus ka mesuar skemen qe pritet te zbatohet tek
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Rama-Ruci debat per ministrat - Vizion Plus

brbrPer here te pare ne sallen e parlamentit debati per qeverine eshte bere mes kryetarit te grupit parlamentar socialist Gramoz Ruci dhe kryeministrit Edi Rama Replikat nisen nga numri 2 i socialiste
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Ndryshimet ne cmimin e energjise Rama Ne buxhetin e vitit 2015 rrisim pensionet e ndihmen per shtresat ne nevoje - Klan TV

0 brbr brbrQeveria do te dorezoje diten e hene ne Kuvend projektbuxhetin per vitin 2015 ne te cilen ka parashikuar edhe rritjen e pensioneve ate te ndihmes ekonomike per familjet ne nevoje si dhe per
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Energjia Rama Do rrisim pensionin dhe ndihmen ekonomike - Shekulli

brbrKryeministri i vendit Edi Rama deklaroi sot se do te kete rritje pensioni per pensionistet kryefamiljare dhe rritje page per ndihmen ekonomike e per personat me aftesi te kufizuarbrbr brbrPermes
- Shtuar 2 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 5004 ->5004 0 time -> time 1 0.004 ->0.004 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 energjise ->energjise 0 docs[0] -> docs[0] 1 5004 ->5004 0 hits[0] -> hits[0] 1 11696 ->11696

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos