Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Enkeleasit"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Shqipėria gjithmonė pro traktateve ushtarake - Gazeta Sot

Nga Pirro PRIFTI* Dėshira e madhe si e politikanėve shqiptarė ashtu dhe e popullatės qė ka zgjedhur kėta politikanė ishte dhe mbetet pėr tu futur nė NATO si forcė aktive. Kjo u realizua mė nė fu
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 1 ->1 0 total_found -> total_found 1 1 ->1 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 enkeleasit ->enkeleasit 0 docs[0] -> docs[0] 1 1 ->1 0 hits[0] -> hits[0] 1 1 ->1

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos