Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Erida Pejo"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ja kush janė 196 zyrtarėt qė do tu hetohet pasuria - Tirana Observer

ILDK do tė hetojė pasurinė e Fidel Yllit, Ben Blushit dhe Neritan Alibali
- Shtuar 1 vit mė parė


»Lista e pedagogėve tė UT-sė, qė ndalohet tė japin mėsim nė universitetet private - Gazeta Standard

Pedagogėt e mėposhtėm nuk mund tė japin mėsim nė ciklet e dyta (MNP, DND) dhe tė treta (MND, Doktoraturė) nė universitetet private, si edhe nė asnjė cikėl nė Universitetin Ev
- Shtuar 5 vite mė parė


»Universiteti i Tiranės, 115 pedagogėt e rinj tė emėruar sipas fakulteteve - Albania

Jonida Tashi Pėrfundon procesi i rekrutimit tė pedagogėve tė rinj nė tetė fakultetet e Universitetit tė Tiranės. Dje, ėshtė bėrė shpallja e fituesve edhe pėr Fakultetin e Infermieris
- Shtuar 7 vite mė parė


»Juridiku, shpallen zyrtarisht 30 emrat e pedagogėve tė rinj - Albania

Jonida Tashi Pėrfundon rekrutimi i 30 pedagogėve tė rinj nė Fakultetin Juridik nė Tiranė. Dje ėshtė bėrė dhe shpallja zyrtare e emrave fitues, qė do tė japin mėsim gjatė kėtij viti a
- Shtuar 7 vite mė parė


»Pedagoget, nga "bankat" ne auditore - Koha Jonë

Fati ka qene shume bujar me disa studente te sapodiplomuar, te cilet dje kane marre statusin e pedagogut ne Fakultetin e Drejtesise, ne tre departamente te ndryshme. Pavaresisht kritereve per nje sere
- Shtuar 7 vite mė parė


»Rektori Kule: Studentėt nė auditorė deri nė 8 tė darkės - Panorama

 ZIRINA LLAMBRONė auditorė deri nė orėn 8 tė darkės. Tė paktėn zyrtarisht do tė jenė tė tilla oraret pėr studentėt nė pjesėn dėrrmuese tė fakulteteve tė Tiranės. Kjo si
- Shtuar 7 vite mė parė


»Pedagogėt e rinj tė Universitetit tė Tiranės - Gazeta Standard

Universiteti i Tiranės ka shpallur emrat fituese nė Fakultetin e Drejtėsisė Departamenti i sė Drejtės Civile (me kontratė 1-vjeēare) Jonida Rustemaj Altin Papa
- Shtuar 7 vite mė parė


»Lista zyrtare tė fituesve nė rrethe - Panorama

Botohen emrat edhe pėr universitetin Politeknik dhe Bujqėsor Universiteti PoliteknikInxhinieri Gjeoinformatike  Adnand Nexhmi ShahiniAlda Paulin Do&cced
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 8 ->8 0 total_found -> total_found 1 8 ->8 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 erida ->erida 0 docs[0] -> docs[0] 1 95 ->95 0 hits[0] -> hits[0] 1 135 ->135 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 pejo ->pejo 0 docs[1] -> docs[1] 1 121 ->121 0 hits[1] -> hits[1] 1 198 ->198

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos