Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Erion Ilir Danaj"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Fillon Shkolla e Policisė pėr 100 aplikantė, lista e plotė e emrave - Albania

TIRANĖ - Tė shpallur fitues qė nė datėn 27 maj tė njė viti mė parė, Policia e Shtetit ka bėrė tė ditur se 100 aplikantė do tė fillojnė Shkollėn Bazė tė Policisė pėr Patrullė tė Pėrgjithshme.
- Shtuar 5 vite mė parė


»Testimet pėr Shkollėn e Policisė, emrat, datat dhe vendet e konkurrimit - Albania

TIRANĖ - Drejtoria e Pėrgjithshme e Policisė sė Shtetit bėn publike listėn me 1128 emrat e kandidatėve qė kanė aplikuar pėr tė ndjekur studimet nė Shkollėn Bazė tė Policisė pėr “Patrullė tė
- Shtuar 5 vite mė parė


»Listat e fituesve ne universitetet e rretheve - Gazeta Standard

Akademia e Arteve Regji filmi dhe TV ALTIN ISUF AGO ARJAN NAMIK TAGA ARMINO ARDJAN FAJA EDUART ABDULLA FISHEKU ERMALI PETR
- Shtuar 6 vite mė parė


»PD-PS kandidaturat t e mundshme nė disa qarqe tė vendit - Metropol

06/05/2009  Pollo heziton pėr kreun e listės nė berat, pasi ėshtė bastion i majtė Deputetėt inaktivė jashtė listave pėr kandidatė tė tė dy partive Lidershipi i Partisė Demok
- Shtuar 6 vite mė parė


»Zgjedhjet, starton pėrpilimi i listave - Metropol

09/03/2009  Pėrfaqėsuesit e PD-PS janė pėrfshirė nė njė fazė tė re tė procesit zgjedhor Publikimi zyrtar i kandidatėve pėr deputetė pritet tė bėhet muajin e ardhshėm Dy part
- Shtuar 6 vite mė parė


»Listat e deputetėve. Deputetet e rinj qe pritet te dominojne Parlamentin pas zdhjedheve te 28 qershorit - Albania

Nė listat pėr deputetė nė zgjedhje dominojnė politikanėt e rinj nė moshė dhe nė eksperiencė. Shaban Sulēe Nė 140 karriget e Parlamentit tė ri qė do tė krijohet pas zgjedhjeve tė 28
- Shtuar 6 vite mė parė


»Dhjetė grupet e punės qė janė krijuar nė Shtabin Elektoral tė Partisė Socialiste - Albania

Shaban Sulēe Shtabi Qendror Elektoral i Partisė Socialiste ka ngritur 10 grupe tė specializuara pune, tė cilat do tė drejtojnė dhe koordinojnė pėrgatitjet e Partisė Socialiste deri n
- Shtuar 6 vite mė parė


»PD, PS dhe LSI, fluks kandidaturash tė reja nė zgjedhjet e ardhshme - Albania

Ja kandidaturat e reja, qė pritet tė pėrfaqėsojnė tri partitė kryesore nė zgjedhje. Kuvendi i vitit 2009 pritet tė ketė shumė emra tė rinj deputetėsh Shaban Sulēe Zgjedhjet e ardhshme
- Shtuar 6 vite mė parė


»Universitetet, lista e dytė zyrtare me emrat fitues nė Tiranė dhe rrethe - Panorama

 TIRANE- Shpallen listat pėrfundimtare tė fituese nė shkollat e larta publike. Gazeta publikon emrat pėr Universitetin e Tiranės, Politeknikun dhe Shkodrėn. Kėta universitete pas fazės pa
- Shtuar 7 vite mė parė


»Lista zyrtare tė fituesve nė rrethe - Panorama

Botohen emrat edhe pėr universitetin Politeknik dhe Bujqėsor Universiteti PoliteknikInxhinieri Gjeoinformatike  Adnand Nexhmi ShahiniAlda Paulin Do&cced
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 10 ->10 0 total_found -> total_found 1 10 ->10 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 erion ->erion 0 docs[0] -> docs[0] 1 8946 ->8946 0 hits[0] -> hits[0] 1 12875 ->12875 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 ilir ->ilir 0 docs[1] -> docs[1] 1 43807 ->43807 0 hits[1] -> hits[1] 1 76993 ->76993 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 danaj ->danaj 0 docs[2] -> docs[2] 1 491 ->491 0 hits[2] -> hits[2] 1 995 ->995

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos