Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ermalit"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Zbuloni cili nuk ka veshur tė brendshme nė Nju Jork - BalkanWeb

I njohur pėr batutat e tij, komiku Emal Mamaqi ka postuar njė tjetėr tė tillė nė Facebook. Shqiptari mė i ndjekur nė kėtė rrjet social, ka publikuar njė fotografi nė tė cilėn shihet krahas modeles
- Shtuar 2 javė mė parė


»Ermal Mamaqi marton vĆ«llanĆ«: Njeriu pa tĆ« cilin nuk do kisha arritur kĆ«tu ku jam |FOTO - News of Albania

Transmetuar më 07.10.2014 - 09:18 Ai qĆ« ishte mĆ«suar tĆ« organizonte ceremonitĆ« martesore pĆ«r tĆ« tjerĆ«t, kĆ«tĆ« herĆ« i ndihmuar nga miqtĆ« e tij k
- Shtuar 3 javė mė parė


»Djali i Amit dhe Ermalit mbush 1 vjeƧ, momente nga festa |FOTO - News of Albania

Transmetuar më 01.10.2014 - 17:33 Ai ishte njĆ« dhuratĆ« e shumĆ«dĆ«shiruar prej tĆ« dyve dhe tashmĆ« vogĆ«lushi i tyre ka bĆ«rĆ« 1 vjeƧ. Dja
- Shtuar 3 javė mė parė


»"Çifti", ja si i zhvaste biznesmënët - BalkanWeb

TIRANE-Prokuroria e Krimeve të Rënda ka hedhur dritë mbi mënyrën se si gardiania e burgjeve, Klodiana Driza dhe i njohuri i saj, Ermal Mrruku, fusnin në kurth biznesmen&e
- Shtuar 1 muaj mė parė


»"Ēifti i gardianėve", ja si i zhvaste biznesmėnėt - BalkanWeb

TIRANE-Prokuroria e Krimeve tė Rėnda ka hedhur dritė mbi mėnyrėn se si gardiania e burgjeve, Klodiana Driza dhe i njohuri i saj, Ermal Mrruku, fusnin nė kurth biznesmenėt dhe u "zhvasnin" pasurinė. Nė
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Angelina Jolie “bën tatuazh” Ermal Mamaqin!!!!- FOTO - BalkanWeb

TIRANE - Ermal Mamaqi ka publikuar në faqen e tij në “Facebook” një fotografi të aktores Angelina Jolie, në krahun e së cilës është vizatuar me
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ami&Ermali pushime me djalin nė Turqi, fansat kritikojnė foton- FOTO - BalkanWeb

TIRANĖ- Nė faqen e tij zyrtare, nė Facebook Ermal Mamaqi ka postuar njė foto tė Amit me djalin e tyre Joel, teksa tė lumtur kanė zgjedhur tė pushojnė nė Turqi. Ermali thotė se kėto pushime ata
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Ermal Mamaqi: MirĆ«mĆ«ngjes, pa make up - News of Albania

Transmetuar më 05.07.2014 - 10:53 Ai Ć«shtĆ« njĆ« nga artistĆ«t mĆ« tĆ« dashur tĆ« shqiptarĆ«ve. BĆ«het fjalĆ« pĆ«r Ermal Mamaqin, i cili nuk e lĆ« kurrĆ
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Shpati ndjek shembullin e Ermalit, shton në peshë - IndeksiOnline

Kur ishin të rinjë ishin shumë në formë si në muzikë ashtu edhe në fizik, por me kalimin e viteve si duket dy këngëtarët janë trashu
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Ermal Merdani nė plazh me tė dashurėn e re- FOTO - BalkanWeb

TIRANE- Ermal Merdani i “Big Brother 5” po shijon sė fundmi njė tjetėr histori dashurie. Njė dashuri tė re, tė cilėn ai nuk ėshtė pėrpjekur ta fshehė as nga vėmendja publike. Sė ba
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Ja si Ermal Fejzullahu i uron bashkëshortes ditëlindjen - IndeksiOnline

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu, po gëzon një jetë të mirë familjare. Ai së bashku me Arijanën janë prindër të tre fëmij&eu
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Ēartani shkruan Letėr pėr Zotin - Ora News

E kemi parė tė brohoritet nga vajzat, kėngėt e tij tė kėndohen papushim nėpėr festa dhe nėpėr makinat e tė rinjve qė i dėgjojnė mė zė tė lartė. Videot e tij janė ndėr mė tė klikuarat nė YouTube dhe
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Ami: Ju tregoj si arrita të humb 10 kg për 3 muaj - BalkanWeb

TIRANE - E ka bërë zakon të organizojë shpesh festa të gëzuara për miqtë artistë, gjë që i shkon për shtat biznesit të saj të cere
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Ermali i dhuron Erion Veliajt njĆ« palĆ« ā€œbrekĆ« KorƧeā€ (Foto) - News of Albania

Transmetuar më 16.03.2014 - 09:06 Ministri i PunĆ«s, MirĆ«qenies Sociale dhe RinisĆ«, ishte i ftuar mbrĆ«mĆ« nĆ« emisionin argĆ«tues tĆ« Ermal Mamaqit,
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Ermali i dhuron Erion Veliajt një palë “brekë Korçe” - IndeksiOnline

 Ministri i Punës, Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, ishte i ftuar mbrëmë në emisionin argëtues të Ermal Mamaqit, “6 ditë pa Ermalin”
- Shtuar 8 muaj mė parė»Tiranė, eksploziv banesės sėbiznesmenit, i afėrm i Xhabaftit  - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO/Ja dėmet nga shpėrthimi TIRANE- Njė shpėrthim i fuqishėm ka shkatėrruar hyrjen e katit tė tetė tė njė pallati nė rrugė
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Tiranė, eksploziv banesės sėbiznesmenit, i afėrm i Xhabaftit - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD FOTO/Ja dėmet nga shpėrthimi TIRANE- Njė shpėrthim i fuqishėm ka shkatėrruar hyrjen e katit tė tetė tė njė pallati nė rr
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Tiranė, eksploziv banesės sėbiznesmenit,plagoset njė vajzė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD/ FOTO/Ja dėmet nga shpėrthimi TIRANE- Njė shpėrthim i fuqishėm ka shkatėrruar hyrjen e katit tė tetė tė njė pallati nė r
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Ermali merr gjobë: Zoti e bekoftë Policinë e Shtetit- FOTO - BalkanWeb

TIRANE-Ermal Mamaqi poston një foto në rrjetin social, Facebook ku mban në duar një gjobë të prerë nga policia rrugore. Me shprehje keqardhjeje në fytyrë,
- Shtuar 9 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 535 ->535 0 total_found -> total_found 1 535 ->535 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ermalit ->ermalit 0 docs[0] -> docs[0] 1 535 ->535 0 hits[0] -> hits[0] 1 866 ->866

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos