Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "FACEBOOKUT"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Kosova, e para për përdorimin e internetit në Ballkan - BalkanWeb

Qytetarët e Kosovës janë përdoruesit më të mëdhenj të internetit në Ballkan, sipas një vrojtimi botëror për navigimin në internet dhe n
- Shtuar 4 javė mė parė


»Ç’të re po na sjell Adelina - IndeksiOnline

Këngëtarja kosovare, Adelina Ismaili po sjell një projekt këngë të re. Ajo përmes Facebookut ka bërë me dije se do të sjell s
- Shtuar 4 javė mė parė


»Ferdinand: Lojtarët e Anglisë trajtohen si foshnja - BalkanWeb

Lojtarët e Anglisë trajtohen si "foshnja" krahasuar me disa nga reprezentuesit e përfaqësueseve të tjera, thotë Rio Ferdinand. Ish-kapiteni i Anglisë, Ferdinand, 35-
- Shtuar 4 javė mė parė


»Kosovarët të parët në botë me pëlqime për Amerikën! - IndeksiOnline

Një përdorues i Facebookut “ka përgënjeshtruar” lajmin se shqiptarët në Kosovë janë të dytët në botë që e pëlq
- Shtuar 4 javė mė parė


»Rrëfimi rrëqethës i 16-vjeçarit nga Kosova që donte t’i bashkohej grupit ISIS - BalkanWeb

KOSOVE-Rrëfimi i një 16 vjeçari nga Kosova, i cili do të shkonte në Siri për t’iu bashkuar grupeve terroriste të ISIS, ka tërhequr vëmendjen e opin
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Rrëfimi i kosovarit 16 vjeçar që u nis për xhihad - IndeksiOnline

Ishte muaji i shenjtë i Ramazanit, kur 16 vjeçari D. I., nga Vitia, emri i të cilit asht i njohur për redaksinë e TV Rrokum, kishte vendos të shkoj në S
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Deputetja e PDK-së dhe ajo e LDK-së: “Ne mundemi bashkë” (FOTO) - IndeksiOnline

Përkundër që lideri i PDK-së Hashim Thaçi dhe ai i LDK-së, Isa Mustafa ka kohë që s’janë takuar me njëri tjetrin, ndryshe po veprojn&
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Vizita në Tiranë, shërbimet sekrete italiane: Papa në shënjestër nga ISIS - BalkanWeb

VATIKAN- Papa Francesku ka të ngjarë të jetë në shenjestër të xhihadistëve të kalifatit. Kështu shkruan gazeta italiane ‘Il Giornale’ q&eu
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Zëdhënësi i AAK-së: Cili Enver është ma PDK? - IndeksiOnline

Zëdhënësi i AAK-së, Ernest Luma ka gjetur kohë që sot të parashtrojë pyetjen e ditës. Ai përmes facebookut ka shkruar për Krye
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Shaqiri gjen arsye për të festuar - IndeksiOnline

Pas problemeve të fundit me Bayernin, ylli i futbollit me prejardhje nga Kosova, Xherdan Shaqiri, ka arsye për të qenë i lumtur e për të festuar.
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Lejet e ndërtimit, “përleshje”në "FB" mes Ramës e Bashës - Shqiptarja.com

TIRANE- Kryetari i Bashkisë së Tiranës Lulzim Basha është përgjigjur me anë të facebookut në lidhje me akuzat për ndërtimet pranë liqen
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Sëmuret Genta - anulon mbrëmjet - IndeksiOnline

Këngëtraja Genta Ismaili nuk ka arritur të mbaj mbrëmjet e fundit ku ishte e pronotuar. Ajo, ka lënë të zhëenyer adhuruesit në Prishtinë dhe P
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ja sa është pasuria e shefit të facebookut-ut - IndeksiOnline

Themeluesi i rrjetit social Facebook, Mark Zuckerberg ka thyer një tjetër rekord. Pasuria e Zuckerberg ka kapur shifrën e mbi 33 miliardë dollarëve, &c
- Shtuar 4 muaj mė parė


»“The Guardian”: Kujdes nga virusi kompjuterik nga Shqipëria - BalkanWeb

Përdoruesit e Facebookut po paralajmërohen që të mos klikojnë një link që duket si një video e një femre duke u zhveshur në ueb-kamerë, pasi kjo
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Tani sulmi vjen prej Whatsapp & Co - BalkanWeb

TIRANE-Në fillim shkatërruan tregun e sms-ve, tani po i sulen atij të rrjeteve socialë. Aplikacionet e mesazherisë falas, që nga amerikania WhatsApp e deri tek kinezja We
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Shpend Ahmeti përfaqëson Prishtinën në Francë - IndeksiOnline

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, po qëndron në Francë ku aty është duke marrë pjesë në konferencën për financimin e komunave në
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Pse është “fiksuar” në rrjete sociale mosha e mesme kosovare - BalkanWeb

PRISHTINE-Rrjetet sociale kanë filluar të bëhen pjesë edhe e moshës së mesme në Kosovë. Dikush e përdor për të rigjetur shokët e rinisë
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Reagimet e personaliteteve tė fushave tė ndryshme pėr vrasjen e Artan Santos - Ora News

Tiranė - Ngushėllime pėr familjen, por edhe njė thirrje ndaj policisė qė tė arrestojė sa mė parė autorėt e vrasjes sė biznesmenit Artan Santo, mėngjesin e sotėm. Ky ka qėnė
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Jeta nën frikën e gjakmarrjes - IndeksiOnline

Expressen.se i kushton një reportazh familjes Tafili, e cila jeton e fshehur në perëndim të Suedisë. Për shkak të gjakmarrjes me familjen Pjetrushi, rrezikon
- Shtuar 5 muaj mė parė


»“Jeta nėn frikėn e gjakmarrjes”, familja Tafili rrezikon tė rikthehet nė Shqipėri - BalkanWeb

TIRANE - Expressen.se i kushton njė reportazh familjes Tafili, e cila jeton e fshehur nė perėndim tė Suedisė, pėr shkak tė gjakmarrjes me familjen Pjetrushi. Por familja Tafili rrezikon tė rikthehet n
- Shtuar 5 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 130 ->130 0 total_found -> total_found 1 130 ->130 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 facebookut ->facebookut 0 docs[0] -> docs[0] 1 130 ->130 0 hits[0] -> hits[0] 1 153 ->153

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos