Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Fadil Gashi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Fuad Shehbajraktareviçi, njëlamtumirë pikëlluese në Sarajevë - Shqiptarja.com

TIRANE- Në të gdhirë të 14 gushtit ndërroi jetë një guru i fesë islame. Si e njoha klerikun e frymës novatore dhe energjisë pozitive.Lajm
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Prizren, një vit burg për pjesëtarin e Policisë së Kosovës - IndeksiOnline

Pjesëtari i Policisë së Kosovës, Fadil Krasniqi është dënuar me 1 vit burgim nga Gjykata Themelore në Prizren. Ai është shpallur fajtor pë
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Kërkohet lirimi nga paraburgimi për “rastin e Drenicës” - IndeksiOnline

Në Gjykatën Themelore në veri të Mitrovicës, të premten ka nisë shqyrtimi kryesorë ndaj grupit të dytë të rastit Drenica. Është
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Zyrtare: Këta janë deputetët e Kuvendit të ri - IndeksiOnline

Ua sjellim të gjithë deputetë e Kuvendit të ri të Kosovës nga partitë shqiptare pjesëmarrëse në zgjedhjet e 8 qershorit. Ja li
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Pėrbėrja e re e Kuvendit tė Kosovės, Thaēi mė i votuari - Ora News

Kosovė- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka publikuar rezultatet finale tė zgjedhjeve parlamentare tė 8 qershorit. Ashtu siē qėndronte edhe me rezultatet preliminare, fituese
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Zgjedhjet nė Kosovė, Thaēi kandidati mė i votuar. Ja votat pėr secilin deputet - Ora News

Sipas listės, Qendra pėr Numėrimin e Rezultateve ka bėrė gati tė nxjerrė rezultatet e kandidatėve tė partive politike pėr deputetė tė Kuvendit tė Republikės sė Kosovės. Kandidati mė i votuar sipas
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Ja emrat e deputetëve të rinj në Kuvendin e Kosovës - BalkanWeb

PRISHTINE- Mediat kosovare zbardhin emrat e deputetëve të rinj të Kuvendit të Kosovës. Sipas tyre, këtë renditje mund ta ndryshojnë votat me kusht dhe me post&e
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Kush janë deputetët e rinj të PDK-së dhe VV-së? - IndeksiOnline

Ua sjellim listën e mundshme të deputetëve të ardhshëm të PDK-së dhe Lëvizjes Vetëvendosje në Kuvendin e Kosovës. Sipas përllogaritj
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Shikoni sa vota fitoi secili kandidat për deputet - IndeksiOnline

Sipas listës së siguruar nga lajmi.net, Qendra për Numërimin e Rezultateve ka bërë gati të nxjerrë rezultatet e kandidatëve të partive politik
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Dy tė vdekur nė shpėrthimin e termocentralit Kosova A - Gazeta Shqip

Dy trupa nxirren tė gjallė nga rrėnojat, bilanci i njė tragjedie tė paralajmėruar
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Mustafa betohet në familje e Zot se do të qeverisë mirë me vendin! - IndeksiOnline

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe kandidati për kryeministër, Isa Mustafa, ka thënë të dielën në Klinë se LDK-ja në zgjedhjet
- Shtuar 5 muaj mė parė


»KH Besa kampione te meshkujt , KHF Kastrioti te femrat - IndeksiOnline

Besa Famiglia në konkurrencën e meshkujve dhe Kastrioti në atë të femrave, janë shpallur kampionë për edicionin 2013/14 të Superligës së
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Lista e plotë e PDK’së: Ramiz Lladrovci hiqet nga lista - IndeksiOnline

 GE ka arritur ta sigurojë listën e PDK’së për deputetë, pas ndryshimeve të bëra si pasojë e pakënaqësive që shpërthyen n
- Shtuar 6 muaj mė parė


»SHIK-u fuqizohet në listën e PDK-së - IndeksiOnline

 Deputetëve të PDK-së që kanë qenë zyrtarë të SHIK-ut, u është bashkuar në garën për të marrë edhe një mand
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Zyrtare: Dhjetësha e parë e AKR-së - IndeksiOnline

Aleanca Kosova e Re e Behgjet Pacollit e ka dërguar në KQZ listën me kandidatë për deputetë dhe ua ka përcaktuar edhe numrat. Kësaj liste i prinë P
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Ekskluzive: Lista e plotë e kandidatëve të PDK-së për deputetë - IndeksiOnline

Express e ka siguruar listën e plotë të kandidatëve të PDK'së për deputetë të cilën ky subjekt e ka dorëzuar në KQZ.
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Zgjedhjet 8 qershorit nė Kosovė, ja lista e kandidatėve tė PDK e VV - Ora News

Prishtine- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve i dha edhe 24 orė kohė partive politike pėr tė pėrmirėsuar listat zgjedhore pėr zgjedhjet e 8 qershorit. Ndėrkohė mediat kanė nisur
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Kjo është lista e kandidatëve të LDK-së për Kuvend të Kosovës - IndeksiOnline

Lista kandidatëve të Lidhjes Demokratike të Kosovës për Kuvendin e Republikës së Kosovës, e miratuar, sot, nga Këshilli i Përgjithshëm i
- Shtuar 6 muaj mė parė


»“Sudja”, takimi me kreditorët në 8 grupe, ja lista dhe dita e takimit për secilin - BalkanWeb

TIRANE - Më datë 19 maj do të nisë të zhvillohet takimi i dytë për procedurat e falimentimit të firmës piramidale “Sude”. Përmes një
- Shtuar 6 muaj mė parė


»AKR-ja zgjodhi kryesinë e re - IndeksiOnline

Aleanca Kosova e Re, në takimin e radhës me Këshillin e Përgjithshëm drejtues zgjodhi Kryesinë e re të partisë. Në fillim të takimit President
- Shtuar 6 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 174 ->174 0 total_found -> total_found 1 174 ->174 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 fadil ->fadil 0 docs[0] -> docs[0] 1 3367 ->3367 0 hits[0] -> hits[0] 1 4877 ->4877 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 gashi ->gashi 0 docs[1] -> docs[1] 1 4911 ->4911 0 hits[1] -> hits[1] 1 9619 ->9619

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos