Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Familjes R"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Rama: Jam katolik! - BalkanWeb

TIRANE-Kryeministri Edi Rama pohoi dje gjatë emisionit “Opinion” të gazetarit Blendi Fevziu në TV Klan se është katolik me besim feje. Pyetjes se ‘Ke
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Ēelet ekspozita retrospektivė e piktorit kosovar Simon Shiroka - Shqiptarja.com

TIRANE- Galeria Kombėtare e Arteve, Tiranė, nė bashkėpunim me Galerinė Kombėtare tė Kosovės pėruron ekspozitėn retrospektivė tė artistit Simon Shiroka, e cila do tė hapet sot ora 19.00.  Ekspozita &ld
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Shperthime ne Kruje e Burrel - Vizion Plus

brbrDy shperthime me eksploziv kane ndodhur mesnaten e sotme njeri ne qytetin e Burrelit dhe tjetri ne fshatin Larushk te Fushe 8211 Krujes I pari eshte regjistruar ne oren 200 te mengjesit duke u gdh
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Femrat denoncojnë krimin në familje, 4 deponime në vetëm 3 orë - Shqiptarja.com

TIRANE - Ndërsa është bërë e ditur prej vitesh se krimi dhe dhuna në familje ka pasur një hov monstruoz në vendin tonë, duket se vetë viktimat kryesor
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Sarkozi nga Fb: Rikthehem nė politikė!Pritet rikandidimi pėr President nė 2017 - Ora News

Ish-presidenti i Francės, Nikola Sarkozi, ka shpallur rikthimin e tij nė politikėpėrmes njė statusi nė faqen e tij zyrtare nė Facebook. Ai tha se do tė kandidonte pėr kryetar tė Partisė opoz
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Çifti kurth biznesmenit, i marrin8.7 milionë Lekë për tradhtinë - Shqiptarja.com

TIRANË - Policia e Tiranës ka vënë në pranga një çift bashkëshortësh për gjobvënie. Sipas policisë Niko Smaqi dhe Elinela Smaqi i kanë
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Arrestohet nė Milano Kastriot Zhuba, masakroi njė familje nė 2012 - BalkanWeb

TIRANĖ- Arrestohet nė Milano shtetasi Kastriot Zhuba, i shpallur nė kėrkim ndėrkombėtar dhe i akuzuar pėr njė vrasje tė trefishtė, nė Blinisht tė Lezhės, nė vitin 2012. Ky i fundit ka vrarė pa
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Shendetesia e Rilindjes tradhtoi Gentianin - Panorama

e Enjte 18 Shtator 20141203 pm ALBINA DEDAbrĀ brĀ Ā  Gentian Marena 15 vjec u nda para dy ditesh nga jeta duke pritur reagimin e Ministrise se Shendetesise per nje trajtim dinjit
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Një vit, sukses apo dështim? - BalkanWeb

Analizën e vitit të parë të qeverisë “Rama” do ta filloja me një krahasim. Një foshnjë rreth 12-muajshe sapo ka nisur apo është në fa
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Nje djale nga Elbasani rreh nenen tenton te perdhunoje dhe motren - News of Albania

PUBLICITET Elbasan 18 shtator 2014 NOAal- Policia e Elbasanit ka arrestuar ne flagrance nje te ri i akuzuar per dhune ne familje dhe marredhenie seksuale me dhunebr br Sajmir Omeri
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Ferizaj, 4 vjet burgim për vepra penale të kryera ndaj ish bashkëshortes - IndeksiOnline

Kryetari i Trupit Gjykues i Departamentit të Krimeve të Rënda, në Gjykatën Themelore në Ferizaj, Ibrahim Idrizi, shpalli aktgjykimin ndaj të akuzuarve: I.K,
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Fullani nė “arrest shtėpie”, Rama: Turp, gjykata la njė grua nė burg - BalkanWeb

TIRANE- Tė turpshėm e ka cilėsuar kryeministri Edi Rama vendimin Gjykatės sė Apelit pėr tė lėnė ish-guvernatorin Ardian Fullani nė “arrest shtėpie” dhe kryeinspektorin e Bankės sė Shqipėri
- Shtuar 3 ditė mė parė


»RrĆ«fimi shokues: Kam darkuar nĆ« ShtĆ«pinĆ« e BardhĆ« me Bin Laden e Bush - News of Albania

Transmetuar më 16.09.2014 - 16:48 NjĆ« rrĆ«fim shokues i cili do tĆ« bĆ«jĆ« tĆ« fĆ«rkojnĆ« sytĆ« tĆ« gjithĆ« dhe tĆ« lexojnĆ« dy herĆ« tĆ« njĆ«jtĆ«n gjĆ«
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Prindërit VIP: Emocionet tona për ditën e parë të shkollës - BalkanWeb

TIRANE- Dita e hënë ka rikthyer edhe për këtë vit fëmijët në bankat e shkollës. Edhe personazhet VIP kanë shoqëruar në këtë dit&eu
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Blerina Kllokoqi Rugova me dyqan edhe në Balkanspring (Foto) - IndeksiOnline

Kreatorja e njohur kosovare, Blerina Kllokoqi Rugova, e njohur si njëra ndër kreatoret më të kërkuara në tregun tonë, ka filluar shitjen e produkteve të
- Shtuar 4 ditė mė parė


»LGBT mesazh për Papën: Duammbështetje në luftën ndaj diskriminimit - Shqiptarja.com

TIRANE- Në prag të vizitës së Papa Franceskut në Shqipëri, komuniteti LGBT në Shqipëri i ka dërguar zyrtarisht një mesazh pranë Ambasadës s&
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Gjakmarrja u "vjedh" librat 3 fëmijëve të familjes Mhilli - BalkanWeb

SHKODER-Gjovana Mhilli, dje nuk ka mundur të ulet në bankat e shkollës si gjithë moshatarët e saj. Ëndrra e 6-vjeçares mbahet peng nga gjakësit e babait t&eum
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Shperthimi te 8220Xhamlliku8221 dyshohen problemet e prones - Panorama

e Marte 16 Shtator 20141146 am TIRANE 8211 Kur kane kaluar me shume se 24 ore pas shperthimit te se dieles ne nje banese perdhese ne zonen e 8220Xhamllikut8221 ne Tirane ende nuk
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Vrasja e 16-vjeçarit, i ati: Vrasësi duhej të ishte në burg, e liruan - BalkanWeb

TIRANE-Briken Ibraj, 16 vjeç, e humbi betejën me jetën në Spitalin e Traumës, 8 ditë pasi u qëllua me automatik nga 17-vjeçari Ervin Gërguri, i arrestu
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Shperthim eksplozivi ne banesen e familjes Kazazi ne Tirane - News of Albania

Tirane 14 shtator 2014 NOAal- Nje shperthim ka ndodhur sot ne mbremje ne nje banese ne zonen e Xhamllikut ne Tiranebr br Disa forca policie mberriten prane baneses private te familjes Kazazi ku ndod
- Shtuar 6 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 37840 ->37840 0 time -> time 1 0.018 ->0.018 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 familjes ->familjes 0 docs[0] -> docs[0] 1 37840 ->37840 0 hits[0] -> hits[0] 1 55763 ->55763

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos