Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Farmacistja Elda Tomcini"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Gripi, shperthen epidemia - Koha Jonë

Shqiperia eshte perfshire nga epidemia gripale. Pavaresisht se drejtuesit e institucioneve shendetesore pohojne se vendi eshte ne prag te epidemise gripale, ajo tashme eshte ulur kembekryq. Cdo jave p
- Shtuar 5 vite mė parė


»Gripi, mbaron vaksina - Top Channel

Ndonese autoritetet e shendetesise u bejne apel qytetareve qe te marrin vaksinen kunder gripit te zakonshem, ne farmacite e kryeqytetit kjo vaksine nuk gjendet. Per
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 2 ->2 0 total_found -> total_found 1 2 ->2 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 farmacistja ->farmacistja 0 docs[0] -> docs[0] 1 80 ->80 0 hits[0] -> hits[0] 1 126 ->126 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 elda ->elda 0 docs[1] -> docs[1] 1 425 ->425 0 hits[1] -> hits[1] 1 696 ->696 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 tomcini ->tomcini 0 docs[2] -> docs[2] 1 20 ->20 0 hits[2] -> hits[2] 1 25 ->25

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos