Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Fatmir Hysi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Klosi kunder Xhafajt per kompetencat e Totozanit - Panorama

e Enjte 23 Tetor 20141231 pm p classwp-caption-text Totozani ne Komisionin e LigjevebrbrE drejta e Avokatit te Popullit per te zgjedhur kandidatet per komisioneret qe jane ne vare
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Gjobat deputetet e PS rrezojne ligjin e Tahirit - Panorama

e Marte 21 Tetor 20141239 pm p classwp-caption-text Komisioni i LigjevebrbrDeputetet e maxhorances ne Komisionin parlamentar te Ligjeve e kane cilesuar te papranueshem shumefishim
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Deputetët e PS kundër rritjes së gjobave. Majko: Ka policë që janë vetëm kafka folës - BalkanWeb

TIRANE- Komisioni i Ligjeve miratoi ne parim disa ndryshime në Kodin Rrugor, të cilat parashikojnë rritjen e disa gjobave për drejtuesit e mjeteve që shkelin rregullat e qarku
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Ligjet, Subashi tryezë për Kodin e Procedurave Administrative - Shqiptarja.com

TIRANE- Komisioni i Ligjeve ka parashikuar një tryezë me ekspertët ndërkombëtar dhe vendas si edhe me partitë politike për Kodin e Procedurave Administrative. N
- Shtuar 1 javė mė parė


»Deputetet replika me ekspertet e qeverise per ndryshimin e ligjeve - Panorama

e Enjte 16 Tetor 20141542 pm p classwp-caption-text Fatmir XhafabrbrNisja e diskutimit per ndryshimin e Kodit te Procedurave Administrative ne Shqiperi ka sjelle dhe nje tjeter pe
- Shtuar 1 javė mė parė
»104 të larguar nga puna marrin paratë, lista e punonjësve që kanë fituar gjyqet - BalkanWeb

TIRANE - Javën e shkuar Ministria e Financave ka ekzekutuar 104 vendime gjyqësore në favor të të larguarve nga puna me një vlerë prej 87,3 milionë lekë (rr
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Hodhi gruan në greminë, pas dy muajsh vetëvaret në qeli - BalkanWeb

TIRANE - U arrestua pasi dhunoi e hodhi gruan nga gremina, 30-vjeçari vetëvaret rreth dy muaj pas ngjarjes në dhomat e paraburgimit. Ervis Hysi është gjetur nga gardianë
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Shkarkimet nga puna, 400 tė larguar marrin paratė pas gjyqit - BalkanWeb

TIRANE-Vetėm javės sė shkuar, Ministria e Financave ka ekzekutuar mbi 400 vendimesh gjyqėsore nė favor tė tė larguarve nga puna, me njė vlerė mė shumė se 400 milionė lekė (mė shumė se 4 milionė dollar
- Shtuar 4 muaj mė parė


»262 të larguar nga puna marrin paratë, ja lista e emrave të punonjësve - BalkanWeb

TIRANE - Gjyqet e fituara nga punonjësit e larguar nga administrata janë kthyer në një barrë të rëndë për arkën e shtetit. Vetëm javës s&eum
- Shtuar 5 muaj mė parė»Droga "ndez" Kuvendin, Berisha:Prioriteti ynė, Komisioni hetimor - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit LIVE A1 REPORT/ Seanca plenare TIRANE –  Trafiku i drogės, i cilėsuar nga opozita si emergje
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Ligjet 'rrėzojnė' Nishanin, s'kakompetencė pėr kreun e ILDKP - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Reagon Nishani pėr dekretin: Drejt Kushtetueses VIDEO TIRANE - Mazhoranca rrėzon dekretin e presi
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Mazhoranca rrėzon dekretin e Nishanit, Xhafaj: Ne nuk jemi noter i Presidentit - Gazeta Shqip

Komisioni i Ligjeve Braho: Ai po shkel Kushtetutėn, ta shkarkojmė
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Xhafaj dhe Felaj kundėr qeverisėpėr ndryshimet nė Kod - Shqiptarja.com

TIRANE- Kryetari i Komisionit tė Ligjeve, Fatmir Xhafaj, theksoi dje se ndryshimet e propozuara nga qeveria pėr ndryshimin e Kodit Penal janė tė formuluara nė mėnyrė tė gabuar. Pas njė acarimi tė situ
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Kuvend: Kodi Penal, vitet e burgut konvertohen nė 5 mijė lekė dita - Gazeta Shqip

Shtyhet miratimi nė tėrėsi pėr tregtimin e paligjshėm tė kartave SIM dhe tregtia e tritolit Eduard Halimi - Nuk e kuptoj se pėrse keni ardhur kėtu tė pa
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Kodi Penal, vitet e burgut konvertohen në 5 mijë lekë dita - BalkanWeb

TIRANE-Çdo shkelës që ka mundësi financiare, ditët e burgut mund t’i konvertojë edhe me para, ku vlera e një ditë izolimi të llogaritur nga qeveria
- Shtuar 6 muaj mė parė


»“Arsimi i lartë”, PD-LSI bashkë kundër draftit, Vasili: Klientelist - BalkanWeb

TIRANE-Lëvizja Socialiste për Integrimi i është bashkuar dje opozitës në kundërshtimin e projektligjit të propozuar nga qeveria “Për arsimin e lart&e
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Takimi pėr shėrbimet sekrete, SHBA pajton Kodhelin me kryeagjentin - Gazeta Shqip

Reforma - Nė fjalėn e saj, ministrja Kodheli ka bėrė publike dhe nismat mė tė fundit tė dikasterit qė ajo drejton pėr ligjin e shėrbimit sekret tė ushtrisė shqiptare
- Shtuar 6 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 480 ->480 0 total_found -> total_found 1 480 ->480 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 fatmir ->fatmir 0 docs[0] -> docs[0] 1 31772 ->31772 0 hits[0] -> hits[0] 1 46438 ->46438 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 hysi ->hysi 0 docs[1] -> docs[1] 1 2905 ->2905 0 hits[1] -> hits[1] 1 5392 ->5392

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos