Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Fatmir Kumaraku"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Shkolla e Policise ja lista me 160 fitues qe do ti nenshtrohen kontrollit mjekesor - Gazeta Standard

style=positionrelativez-index2> Artan Koci 160 kursantet te cilet ndodhen ne liste pritje pas shpalljes fitues gjate fazave te meparshme te konkurrimit pe
- Shtuar 4 vite mė parė


»Shkolla e Policise publikohet lista e 160 kursanteve qe do perzgjidhen - ABC News

Shkolla Bazë e Policisë, për Patrullë të Përgjithshme, do të fillojë në datën 4 Korrik 2011 për 160 kursantë, të cilët ndodheshin
- Shtuar 4 vite mė parė


»Diplomat e njohura nga Ministria e Arsimit dhe Shkences per vitin 2010 - Albania

Anilejda Shembitraku Ministria e Arsimit dhe Shkences publikon listen e diplomave qe jane njohur nga ky institucion per vitin 2010. Behet fjale per 1175 studente per te cilet procesi
- Shtuar 4 vite mė parė


»Shkolla e Policisė, emrat e fituesve qė do tė nisin studimet nė shtator - Albania

Artan CENA TIRANĖ - Shpallen fituesit e Shkollės sė Policisė qė do tė nisin studimet nė muajin shtator. Burimet zyrtare nga Policia e Shtetit kanė bėrė publike dje listėn me 172 emrat e k
- Shtuar 5 vite mė parė


»Shkolla e policisė, 106 fituesit pėr Tiranėn, Durrėsin e Dibrėn - Ballkan

Autori i Lajmit: Redaksia Qendrės e Formimit Policor zhvilloi dje testimin me shkrim tė kandidatėve nga qarqet Tiranė, Durrės dhe Dibėr, qė kanė aplikuar pėr tė ndjekur stu
- Shtuar 5 vite mė parė


»Kandidatėt pėr policė, emrat e 106 fituesve - Albania

TIRANĖ - Shpallen fituesit e konkursit me shkrim pėr kandidatėt pėr policė. Ditėn e djeshme, nė ambientet e Qendrės sė Formimit Policor u zhvillua testimi pėr aplikantėt nga qarqet Tiranė, Du
- Shtuar 5 vite mė parė


»Shkolla e Policisė, datat e provimeve pėr 8 qarqe - Panorama

TIRANE – Qendra e Formimit Policor zhvilloi dje testimin me shkrim pėr kandidatėt e regjistruar pėr Shkollėn e Policisė nga qarqet Tiranė, Durrės dhe Dibėr. Sipas policisė, 106 janė apli
- Shtuar 5 vite mė parė


»Policia, emrat e 106 fituesve tė konkursit - Shekulli

Konkurrojnė Tirana, Durrėsi dhe Dibra, mė pas radha e qarqeve tė tjera. Pikėt qė ka marrė secili konkurrent TIRANĖ- Policia e shtetit shpall listėn e fituesve tė konkursit pėr tė ndjekur st
- Shtuar 5 vite mė parė


»Testimet pėr Shkollėn e Policisė, emrat, datat dhe vendet e konkurrimit - Albania

TIRANĖ - Drejtoria e Pėrgjithshme e Policisė sė Shtetit bėn publike listėn me 1128 emrat e kandidatėve qė kanė aplikuar pėr tė ndjekur studimet nė Shkollėn Bazė tė Policisė pėr “Patrullė tė
- Shtuar 5 vite mė parė


»Listat shtese te fituesve ne universitete - Gazeta Standard

Universiteti i Tiranės Histori ADELA LLAMBI KUMARAKU ADELA PETRIT LAĒI AGRON RUFAT ALLARAJ AJLA AGIM PULAHA ALBANO YMER ID
- Shtuar 6 vite mė parė


»Kucove, pėrēahet dega e PS, akuza pėr Ramėn e Braēen - BalkanWeb

Njė pjesė e socialistėve kuēovarė ja etiketojnė humbjen e zgjedhjeve deputetit Erion Braēe, dhe pėr kėtė humbje kėrkojnė shpjegime nga kryetari i socialistėve, Edi Rama. KUÇOVË
- Shtuar 6 vite mė parė


»BERATTemperaturat e ulėta tejmbushin me fėmijė tė sėmurė Repartin e Pediatrisė - Albania

Temperaturat e ulėta tė shėnuara 3 ditėt e fundit nė qytetin e Beratit, kanė rritur numrin e fėmijėve tė sėmurė, tė cilėt kanė tejmbushur Pavijonin e Pediatrisė nė spitalin rajonal tė qytetit
- Shtuar 6 vite mė parė


»PS-PD kėtė javė shpallin listat e kandidatėve - Metropol

02/05/2005  Partitė e mėdha kanė preferuar tė jenė nė pritje tė kundėrshtarit pėr tė ndėrmarrė hapat zyrtare Partia Socialiste dhe Partia Demokratike, do tė shpallin kėtė javė zyrtar
- Shtuar 6 vite mė parė


»Llotaria Amerikane, 160 fituesit - Koha Jonë

Nis publikimi i fituesve te fazes se dyte te lotarise amerikane per te gjithe aplikantet e vitit 2007-2008. Posta Shqiptare, ka publikuar gjate dites se djeshme 160 fituesit e fazes se dyte si dhe poh
- Shtuar 7 vite mė parė


»Llotaria amerikane,emrat e 159 fituesve tė rinj pėr fazėn e dytė - Panorama

 Vijon publikimi i emrave fitues  tė lotarisė mė tė madhe nė  botė, “Green Card 2008-2009”. Janė 159 emra tė rinj fitues qė i pėrkasin fazės sė dytė tė lotarisė amer
- Shtuar 7 vite mė parė


»Fituesit e fazės sė dytė tė lotarisė amerikane - Gazeta Standard

Zbardhet lista e fituesve tė parė tė fazės sė dytė tė lotarisė amerikane. Nė zyrat e Postės Shqiptare kanė mbėrritur zarfet qė njoftojnė fituesit e fazės sė dytė, emrat e tė cilėve do tė mund t`i gjen
- Shtuar 7 vite mė parė


»Llotaria Amerikane, 150 fituesit e parė tė fazės sė dytė - Shekulli

Gazeta “Shekulli” publikon emrat e parė fitues qė do kalojnė Atlantikun, pėr tė jetuar nė tokėn e premtuar Burime nga Posta Shqiptare informojnė se nė ditėt nė vazhdim do tė bėh
- Shtuar 7 vite mė parė


»Universitetet, lista e dytė zyrtare me emrat fitues nė Tiranė dhe rrethe - Panorama

 TIRANE- Shpallen listat pėrfundimtare tė fituese nė shkollat e larta publike. Gazeta publikon emrat pėr Universitetin e Tiranės, Politeknikun dhe Shkodrėn. Kėta universitete pas fazės pa
- Shtuar 7 vite mė parė


»Lista zyrtare tė fituesve nė rrethe - Panorama

Botohen emrat edhe pėr universitetin Politeknik dhe Bujqėsor Universiteti PoliteknikInxhinieri Gjeoinformatike  Adnand Nexhmi ShahiniAlda Paulin Do&cced
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 20 ->20 0 total_found -> total_found 1 20 ->20 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 fatmir ->fatmir 0 docs[0] -> docs[0] 1 31756 ->31756 0 hits[0] -> hits[0] 1 46416 ->46416 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 kumaraku ->kumaraku 0 docs[1] -> docs[1] 1 115 ->115 0 hits[1] -> hits[1] 1 204 ->204

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos