Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Fehim Kazazi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»“Sudja”, takimi me kreditorët në 8 grupe, ja lista dhe dita e takimit për secilin - BalkanWeb

TIRANE - Më datë 19 maj do të nisë të zhvillohet takimi i dytë për procedurat e falimentimit të firmës piramidale “Sude”. Përmes një
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Mbėshtetėsit e Berishės pėrēajnė PD e Kavajės nė dy klane - Gazeta Sot

Partia Demokratike e Kavajės, e cila ka qenė njė nga degėt mė tė forta tė PD-sė, nė shkallė vendi dhe qė ka mbetur deri mė sot bastion i sė djathtės, ėshtė pėrēarė dhe rrezikon ndarjen. Shkak pėr njė
- Shtuar 6 vite mė parė


»Ish-tė pėrndjekurit, lista me emrat qė nuk pėrfitojnė dėmshpėrblim - Albania

Ministria e Drejtėsisė pas shqyrtimit tė dosjes iu kthen pėrgjigje negative. Cilėt janė ata dhe tė dhėnat zyrtare qė janė publikuar nga ministria Laureta Rryēi Tiranė - Jo tė gjithė i
- Shtuar 6 vite mė parė


»Shkatėrrimi i familjes Laēi nga tragjedia e Gėrdecit, shteti indiferent prej 1 viti - Gazeta Sot

Jetesa e vėshtirė e familjes 4 anėtarėshe, nė ish fabrikėn e letrės  Pushtetarėt e Kavajės nuk kanė ofruar asnjė ndihmė pėr familjen qė humbi njė pjesėtar nga tragjedia e Gėrdecit, mė 15 mars tė
- Shtuar 6 vite mė parė


»Tiranė-Durrės, 3000 familjet qė do tė marrin tapi - Gazeta Shqip

LISTA EMERORE PER KALIM PRONESIE KOMUNA PASKUQAN, QARKU TIRANE ZONA KADASTRALE 2884, BLLOKU NR 1 Nr. Emri Atėsia Mbiemri 1 2 3 1 REFAT JEMIN PUCI 2 KUJTIM FEMI MALL
- Shtuar 6 vite mė parė


»Pronat, 740 pronarėt qė konkurrojnė pėr 5 miliardė lekė - Gazeta Standard

Agjencia e Kthimit dhe Kompensimit tė Pronave ka miratuar mė nė fund listėn e plotė tė pronarėve qė do tė garojnė pėr tė pėrfituar nga fondi prej 5 miliardė lekėsh tė vjetra tė vėnė nė dispozicion nga
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 6 ->6 0 total_found -> total_found 1 6 ->6 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 fehim ->fehim 0 docs[0] -> docs[0] 1 96 ->96 0 hits[0] -> hits[0] 1 119 ->119 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 kazazi ->kazazi 0 docs[1] -> docs[1] 1 345 ->345 0 hits[1] -> hits[1] 1 638 ->638

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos