Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Feim Kazazi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ish- tė pėrndjekurit, lista me 160 emrat me dosje tė parregullta - Ballkan

Autori i Lajmit: Entela DurajStatistikat nė Shqipėri flasin pėr rreth 48 mijė vetė qė kanė pėrfituar statusin e ish- tė pėrndjekurit politik. Nga kėta pritet qė pėrfitues nga procesi i dėmshpėrblimit
- Shtuar 5 vite mė parė


»Kavaja e papėrgatitur nė prag tė sezonit turistik - Shekulli

Probleme me plazhet mė tė frekuentuara. Nėnprefekti: Pikat turistike janė kthyer nė tė padėshirueshme pėr shkak tė papastėrtisė KAVAJĖ- Nė prag tė sezonit turistik plazhet e qytet
- Shtuar 6 vite mė parė


»Mungesa e mjekėve ul numrin e lindjeve - Shekulli

KAVAJĖ/ Pritja pėr ndėrtimin e spitalit tė ri ka sjellė edhe mosinvestim nė problemet qė ka shėndetėsia Spitali i ri duhet tė kishte pėrfunduar nė prill, por afatet pėr tė janė shtyrė sėris
- Shtuar 6 vite mė parė


»Tiranė-Durrės, 3000 familjet qė do tė marrin tapi - Gazeta Shqip

LISTA EMERORE PER KALIM PRONESIE KOMUNA PASKUQAN, QARKU TIRANE ZONA KADASTRALE 2884, BLLOKU NR 1 Nr. Emri Atėsia Mbiemri 1 2 3 1 REFAT JEMIN PUCI 2 KUJTIM FEMI MALL
- Shtuar 6 vite mė parė


»PD-PS vendosin emrat e kandidatėve tė Kavajės - Metropol

11/04/2005  Reformatori Lilamane, pėrballė Berishės nė Kavajė Strukturat e PS-sė dhe ato tė PD-sė sė Kavajės, janė nė pėrfundim tė pėrzgjedhjes sė kandidaturave pėr deputet nė zgjedh
- Shtuar 6 vite mė parė


»Skema si do tė pėrllogaritet dėmshpėrblimi pėr ish-tė pėrndjekurit politikė - Albania

Ēfarė humbin ata qė kanė pėrfituar mė parė lekė, letra me vlerė dhe pasuri tė paluajtshme. Emrat qė kanė marrė pėrgjigje pėr kėrkesat nė Ministrinė e Drejtėsisė Laureta Rryēi Zbardhet
- Shtuar 6 vite mė parė


»Universitetet, lista e dytė zyrtare me emrat fitues nė Tiranė dhe rrethe - Panorama

 TIRANE- Shpallen listat pėrfundimtare tė fituese nė shkollat e larta publike. Gazeta publikon emrat pėr Universitetin e Tiranės, Politeknikun dhe Shkodrėn. Kėta universitete pas fazės pa
- Shtuar 7 vite mė parė


»Lista zyrtare tė fituesve nė rrethe - Panorama

Botohen emrat edhe pėr universitetin Politeknik dhe Bujqėsor Universiteti PoliteknikInxhinieri Gjeoinformatike  Adnand Nexhmi ShahiniAlda Paulin Do&cced
- Shtuar 7 vite mė parė


»Godo nė Kavajė: Mungesa e spitalit rrezikon jetė njerėzish - Shekulli

Spitali i Kavajės ėshtė pothuajse inekzistent pasi aty nuk mund tė kryhet as edhe njė lindje me operacion KAVAJË- Vonesat pėr ndėrtimin e spitalit nė qytetin e Kavajės janė duke rrezikuar &cc
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 9 ->9 0 total_found -> total_found 1 9 ->9 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 feim ->feim 0 docs[0] -> docs[0] 1 342 ->342 0 hits[0] -> hits[0] 1 543 ->543 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 kazazi ->kazazi 0 docs[1] -> docs[1] 1 345 ->345 0 hits[1] -> hits[1] 1 638 ->638

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos