Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Feride Kurti"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Kur Noli kėrkoi “Hollivudin” kėtu! - Gazeta Standard

Nga Arkivi Qendror Shtetėror botohet pėr herė tė parė kėrkesa e sipėrmarrėsit amerikan, Clayton W. Old, nga Nju Jorku, pėr tė hapur rrjetin e kinemave nė qytetet shqiptare. Nė propozimin qė ai i drejt
- Shtuar 5 vite mė parė


»Portat e vėrteta tė njė libri - Gazeta 55

Mendime pėr librin e autorit Esat Ruka “Mati- vėshtrim etnomuzikor”( Gjurmime, studime, vlerėsime)Tė gjithė librat e letėrshkruesve, kudo ku ata paraqiten nė Shqipėri e n
- Shtuar 5 vite mė parė


»Fituesit e fazės sė trete ne te gjithe univeristetet - Gazeta Standard

Universiteti i Tiranės Gazetari ALEKSANDROS YLLI HYSENAJ DORINA NDONI BLIDO ELGITA ANDON QOSHKU FJONA ARJAN HOX
- Shtuar 5 vite mė parė


»Listat e fituesve ne universitetet e rretheve - Gazeta Standard

Akademia e Arteve Regji filmi dhe TV ALTIN ISUF AGO ARJAN NAMIK TAGA ARMINO ARDJAN FAJA EDUART ABDULLA FISHEKU ERMALI PETR
- Shtuar 6 vite mė parė


»Zyra e Pėrmbarimit nis verifikimin e pasurive pėr kreditė e kėqija - Albania

Pas vendimit tė gjykatės dosjet mbėrrijnė nė Pėrmbarim pėr ekzekutim Laureta Rryēi Tiranė - Dhjetėra dosje tė kredive tė pashlyera prej disa kohėsh kanė pėrfunduar nė Zyrėn e Pėrmbari
- Shtuar 6 vite mė parė


»Legalizimet, emrat e rinj qė marrin tapitė - Panorama

 lista e legalizimeveBashkia TiranėEmėrtimi i territorit  Komuna Dajt ZK 2460  QESARAKEOSMAN YMER DISHARAMADAN,NEZIR GANI HALDEDAAGRON SAMI H
- Shtuar 6 vite mė parė


»Ish-tė pėrndjekurit qė kanė nė verifikim vėrtetėsinė e dokumenteve - Albania

Ministria e Drejtėsisė i ka ende nė fazėn e shqyrtimit kėto dosje. Botohet lista me emrat dhe statusi i dosjes nė kėtė periudhė kohore Laureta Rryēi Tiranė - Pjesa mė e madhe e dosjev
- Shtuar 6 vite mė parė


»Ish- tė pėrndjekurit, personat qė kanė probleme me dosjet pėr dėmshpėrblim - Albania

Ministria e Drejtėsisė bėn publike emrat qė kanė kėrkesėn nė fazėn e shqyrtimit. Lista me emrat dhe tė dhėnat e tjera zyrtare tė publikuara nga ministria Laureta Rryēi Tiranė - Minist
- Shtuar 6 vite mė parė


»Ora e Debatit:Raportet president-mazhorancė - Ora News

Presidenti i vendit Bamir Topi dhe lidhjet e tij me figurat mė tė rėndėsishme tė shtetit shqiptar si Kryeministri, kryetarja e Kuvendit dhe Prokurorja e Pėrgjithshme kanė qenė nė qendėr tė emisionit "
- Shtuar 6 vite mė parė


»Ora e Debatit: Raportet mes Presidentit dhe mazhorancės - Ora News

Presidenti i Republikės Bamir Topi ka mohuar ekzistencėn e njė konflikti mes tij dhe kryeministrit Sali Berisha nė njė intervistė eksluzive pėr gazetarin Alfred Peza. Ai theksoi se marrėdhenit me krye
- Shtuar 6 vite mė parė


»Arrati dhe kėngė - Gazeta Standard

Skėnder Frashėri, historia e panjohur e themeluesit tė kėngės sė krijuar nė Mat. Njeriu i etnosit qė ka punuar sekretar nė Ministrinė e Jashtme dhe mė vonė, duke dhėnė mėsimet e frėngjishtes,
- Shtuar 6 vite mė parė


»Legalizimet nė Fier, Gjirokastėr, Tiranė, Vlorė, Berat, Dibėr, Durrės, Elbasan - Gazeta Standard

Kėshilli i Ministrave miratoi dje mijėra ndėrtime informale tė cilat do tė nisin procesin final tė legalizimit tė tyre. Njėkohėsisht, dje, kreu i ALUIZNI-t, Shaban Memia, ndau lejet e legalizi
- Shtuar 6 vite mė parė


»Tė pėrndjekurit, kush mund tė pėrfitojė dėmshpėrblim - Albania

Vazhdon numri i 15-tė tė listės sė emrave bashkė me pėrgjigjet Laureta Rryēi Ministria e Drejtėsisė bėn publike pėrgjigjet pėr kėrkesat e para tė tė pėrndjekurve politikė pėr tė pėrfituar
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 13 ->13 0 total_found -> total_found 1 13 ->13 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 feride ->feride 0 docs[0] -> docs[0] 1 271 ->271 0 hits[0] -> hits[0] 1 429 ->429 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 kurti ->kurti 0 docs[1] -> docs[1] 1 4855 ->4855 0 hits[1] -> hits[1] 1 10931 ->10931

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos