Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Festohet Fiter Bajrami"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Myslimanėt falen nė rrugė, kėrkojnė ndėrtimin e xhamisė sė re - Gazeta Shqip

Fiter Bajrami  Myftiu i Tiranės:Kryeministri tė na respektojė, tė kemi vend pėr tu falur Ilda Hoxha
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Festohet Fiter Bajrami, mijėrabesimtarė falen nė bulevard - Shqiptarja.com

TIRANE- Pas njė muaji agjėrim, besimtarėt myslimanė festojnė sot festėn e Fiter Bajramit. Ceremonia e faljes sė Bajramit nga besimtarėt myslimanė u bė si ēdo vit nė bulevardin “Dėshmorėt e Kombi
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Festohet sot Fiter Bajrami. Apeli i myslimanėve: Tė ndėrtohet Xhamia e Madhe - BalkanWeb

TIRANE- Besimtarėt myslimanė festojnė sot festėn e Fiter Bajramit. Kjo festė nisi qė nė orėt e para tė mėngjesit, pėrkatėsisht rreth orės 6:23, me faljen e Fiter Bajramit nė Bulevardin Dėshmorėt e Kom
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Besimtarët myslimanë në mbarë botën festojnë Fiter Bajramin - BalkanWeb

Fiter Bajrami po festohet edhe në mbarë botën, festë kjo që shënon fundin e muajit të shenjtë të Ramazanit. Besimtarët e shënojn&eum
- Shtuar 3 muaj mė parė»Fiter Bajrami festohet në të gjitha rrethet e Shqipërisë - BalkanWeb

ELBASAN-Mijëra besimtarë myslimanë festuar sot Fiter Bajramin në shumë rrethe të vendit. Që në orët e para të mëngjesit është siç
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Fiter Bajrami festohet nė tė gjithė vendin, besimtarėt luten pėr mė shumė paqe dhe dashuri - Ora News

Fiter Bajrami ėshtė festuar nė qytetin e Durrėsit, ku besimtarėt muslimanė qė nė mėngjes kanė shkuar nė xhami pėr tė falur namazin. Fiter Bajrami me gėzim ėshtė pritur edhe nė qytetin e Shko
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Bajrami, Ylli Gura: Falja nis nesėr nė orėn 06:23 - Ora News

Me rastin e Fiter Bajramit i cili do tė festohet ditėn e hėnė, Komuniteti Mysliman i Shqipėrisė ka ndėrmarrė njė plan organizativ masash pėr faljen e besimtarėve. Myftiu i Tiranės Ylli Gura
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Bajrami, KMSH plan masash pėr faljen e besimtarėve - Ora News

Me rastin e Fiter Bajramit i cili do tė festohet ditėn e hėnė, Komuniteti Mysliman i Shqipėrisė ka ndėrmarrė njė plan organizativ masash pėr faljen e besimtarėve. Myftiu i Tiranės Ylli Gura
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Miliona besimtare myslimane ne te gjithe boten festojne Fiter Bajramin - ABC News

Miliona myslimane ne te gjithë botën festojnë Bajramin e Madh pas një muaji argjërimi. Dita e fundit e Ramazanit ëshët dhe dita ku familjarët mblidhen pr
- Shtuar 1 vit mė parė


»Basha: U kthefshin lutjet nė mirėsi, begati dhe dritė pėr besimtarėt, Shqipėrinė dhe kombin shqiptar - Gazeta 55

09-08-2013 / Gazeta 55 Kryebashkiaku i Tiranës dhe kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka qenë politikani i parë që ka vizituar selinë e Komunitetit Mysl
- Shtuar 1 vit mė parė


»Sot Fitėr Bajrami, politikanėt urojnė besimtarėt: Sakrifica u ktheftė nė mirėsi! - BalkanWeb

TIRANE- Besimtaret Myslimane pas plot 1 muaji agjėrim festojnė sot festėn e Fitėr Bajramit. BalkanWeb uron tė gjithė besimtarėt myslimanė: Gėzuar! Kjo ditė pėr besimtarėt myslimanė ėshtė njė ditė fest
- Shtuar 1 vit mė parė


»Fitėr Bajrami, politikanėt urojnė besimtarėt: Sakrifica u ktheftė nė mirėsi! - BalkanWeb

TIRANE- Besimtaret Myslimane pas plot 1 muaji agjėrim festojnė sot festėn e Fitėr Bajramit. BalkanWeb uron tė gjithė besimtarėt myslimanė: Gėzuar! Kjo ditė pėr besimtarėt myslimanė ėshtė njė ditė fest
- Shtuar 1 vit mė parė


»Kurban Bajrami festohet nė gjithė botėn - Gazeta Express

Festa e Kurban Bajramit ėshtė njėra ndėr festat mė tė rėndėsishme nė kalendarin e besimtarėve mysliman. Mbi 1 miliard mysliman kanė kryer ritet e ditės sė Kurban Bajram. Megjithėkėtė, edhe pse ėshtė n
- Shtuar 2 vite mė parė»Tryeza tradicionale, nga mishi i qengjit te semsa-ja - Gazeta Shqip

Shpresa MeziniFiter Bajrami Restorantet hapin dyert. Shqiptarėt supersticiozė
- Shtuar 3 vite mė parė»Besimtaret myslimane festojne sot Fiter Bajramin - ABC News

Festohet sot në të gjithë vendin festa e Fitër Bajramit. Në kryeqytet besimtarët myslimanë janë mbledhur rreth orës 06:30 të mëngjesit të so
- Shtuar 3 vite mė parė»Festa e Fiter Bajramit - Top Channel

Mijëra besimtarë myslimanë festojnë festën e Fiter Bajramit. Në orën 6:15 të mëngjesit, bulevardi “Dëshmorët e Kombit
- Shtuar 3 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 43 ->43 0 total_found -> total_found 1 43 ->43 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 festohet ->festohet 0 docs[0] -> docs[0] 1 2034 ->2034 0 hits[0] -> hits[0] 1 2346 ->2346 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 fiter ->fiter 0 docs[1] -> docs[1] 1 461 ->461 0 hits[1] -> hits[1] 1 1062 ->1062 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 bajrami ->bajrami 0 docs[2] -> docs[2] 1 3225 ->3225 0 hits[2] -> hits[2] 1 5681 ->5681

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos