Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Filip Berdufi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Demtimi i kishes se Shen Valshit afresket nuk restaurohen - Vizion Plus

Kur ka kaluar pak me shume se nje vit nga vjedhja me grabitje Kisha e Valshit ne zonen e Shpatit ne rrethin e Elbasanit eshte thuajse ne te njejten gjendje qe e lane grabitesit ne janar te vit
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Shkolla e Policise ja lista me 160 fitues qe do ti nenshtrohen kontrollit mjekesor - Gazeta Standard

style=positionrelativez-index2> Artan Koci 160 kursantet te cilet ndodhen ne liste pritje pas shpalljes fitues gjate fazave te meparshme te konkurrimit pe
- Shtuar 4 vite mė parė


»Shkolla e Policise publikohet lista e 160 kursanteve qe do perzgjidhen - ABC News

Shkolla Bazë e Policisë, për Patrullë të Përgjithshme, do të fillojë në datën 4 Korrik 2011 për 160 kursantë, të cilët ndodheshin
- Shtuar 4 vite mė parė


»Testimet pėr Shkollėn e Policisė, emrat, datat dhe vendet e konkurrimit - Albania

TIRANĖ - Drejtoria e Pėrgjithshme e Policisė sė Shtetit bėn publike listėn me 1128 emrat e kandidatėve qė kanė aplikuar pėr tė ndjekur studimet nė Shkollėn Bazė tė Policisė pėr “Patrullė tė
- Shtuar 5 vite mė parė


»Fituesit e fazės sė trete ne te gjithe univeristetet - Gazeta Standard

Universiteti i Tiranės Gazetari ALEKSANDROS YLLI HYSENAJ DORINA NDONI BLIDO ELGITA ANDON QOSHKU FJONA ARJAN HOX
- Shtuar 6 vite mė parė


»Listat e fituesve ne universitetet e rretheve - Gazeta Standard

Akademia e Arteve Regji filmi dhe TV ALTIN ISUF AGO ARJAN NAMIK TAGA ARMINO ARDJAN FAJA EDUART ABDULLA FISHEKU ERMALI PETR
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 6 ->6 0 total_found -> total_found 1 6 ->6 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 filip ->filip 0 docs[0] -> docs[0] 1 2744 ->2744 0 hits[0] -> hits[0] 1 3516 ->3516 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 berdufi ->berdufi 0 docs[1] -> docs[1] 1 34 ->34 0 hits[1] -> hits[1] 1 39 ->39

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos