Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Financave"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Thaçi ua ripërtërinë kontratat sekretarëve permanentë - IndeksiOnline

Me vendimin e aprovuar sot në mbledhjen e qeverisë, është vazhduar mandati edhe për tri vite i sekretarëve të përgjithshëm dhe pozitave të bar
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Edhe dy shfaqje pėr kėtė vit nė Teatrin e Gjilanit - Kosova Live 360

Nė skenėn e Teatrit tė Gjilanit do tė shfaqen dy projekte tė reja teatrore gjatė pjesės sė mbetur tė vitit 2014, sipas vendimit tė bordit udhėheqės nga drejtoria e kultur
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Ish-të përndjekurit, 270 emratqë do të përfitojnë nga ligji i ri - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit PDF- Ja lista me emrat e përfituesve TIRANE- Në kuadër të ndryshimeve ligjore,
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Lista me 273 te perndjekur qe kane marre kestin e pare - Panorama

e Marte 30 Shtator 20140911 am p classwp-caption-text Protestat e ish-te perndjekurveSSSAbrASSTe gjithe ish-te perndjekurit qe jetojne dhe qe kane perfituar vetem nje kest demshpe
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Ujėsjellėsi i Kukėsit: Prej muajsharkėtohet  vetėm 20% e faturave - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO KUKĖS - Reshjet e dendura tė shiut qė kanė rėnė nė territorin e Kukėsit, kanė ndikuar nė sh
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Pezullohet audituesi nė ProkuroriPrenēi: Mė kėrkoi tė shkelja ligjin - Shqiptarja.com

TIRANE - Skandali nė Gjykatėn e Pukės ku u pėrfshinė prokurorė, gjykatės, sekretar, e kancelar tė kėtij institucioni, i ka kushtuar postin kreut tė Auditit nė Prokuroinė e Pėrgjithshme z.Thoma Janko.
- Shtuar 3 ditė mė parė


»EKSKLUZIVE/ Elivar Golemi: Prokuroria na pengoi nė zbardhjen e sė vėrtetės - BalkanWeb

TIRANE-Ish inspektorja e Bankės sė Shqipėrisė Elivar Golemi pas 25 ditėsh nė burg flet ekskluzivisht pėr gazetarėn Eni Vasili pėr emisionin e saj “Studio e Hapur”. Elivar Golemi thotė se P
- Shtuar 3 ditė mė parė


»EKSKLUZIVE/ Elivar Golemi: Prokuroria na pengoi në zbardhjen e së vërtetës - IndeksiOnline

Ish inspektorja e Bankës së Shqipërisë Elivar Golemi pas 25 ditësh në burg flet ekskluzivisht për gazetarën Eni Vasili për emisionin e saj “S
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Garanton Beqaj: Pagat dhe pensionet janë të sigurta - IndeksiOnline

Nuk do të ketë probleme në realizimin e pagave dhe pensioneve si dhe në asnjë projekt të filluar ka deklaruar ministri i Financave në detyrë, Besim Beqa
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Beqaj: E pamundur tė rishikohet sivjet buxheti i vitit 2015 - Kosova Live 360

Nuk do tė ketė probleme nė realizimin e pagave e pensioneve, si dhe nė asnjė projekt tė filluar, thotė ministri nė detyrė i Financave, Besim Beqaj. Ai ka shtuar se
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Komuna e Gjakovės aprovon buxhetin e vitit 2015 - Kosova Live 360

Pjesa dėrmuese e kuvendarėve tė Komunės sė Gjakovės i kanė thėnė po draft buxhetit financiar pėr vitin 2015. E gjithė rrjedha e debatit pėr draft buxhetin e vitit tė ardh
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Trashëgimtarët e të përndjekurve, paratë u ruhen deri në tre vjet - BalkanWeb

TIRANE - Ndryshimet që ka pësuar ligji "Për dëmshpërblimin e ish-të përndjekurve politikë", parashikojnë një lehtësim në pagesën e tras
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Trashėgimtarėt e tė pėrndjekurve, paratė u ruhen deri nė tre vjet - BalkanWeb

TIRANE - Ndryshimet qė ka pėsuar ligji "Pėr dėmshpėrblimin e ish-tė pėrndjekurve politikė", parashikojnė njė lehtėsim nė pagesėn e trashėgim-tarėve tė tė dėnuarve politikė. Kjo pasi, nuk do tė ketė mė
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Xhindi: Qeveria shqiptare, rast unik nė bllokimin e projekteve tė Bashkisė - BalkanWeb

TIRANE- Nė datėn 25 shtator 2014 u mbajt konferenca ”Future of cities award 2014” nė Lubjanė, Slloveni, ku ishin tė ftuar pėrfaqėsues nė nivelin kryetar/zv.kryetar tė bashkive tė vendeve t
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Afganistan, Ashraf Ghani betohetsi president, pas 6 muaj trazirash  - Shqiptarja.com

AFGANISTAN-Ashraf Gani është betuar sot si president i Afganistanit gjatë një ceremonie luksoze në pallatin presidencial në Kabul, duke iu dhënë fund 6 muajve t
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Ish-tė pėrndjekurit, MF:Dokumentetqė duhen tė paraqesin pėrfituesit - Shqiptarja.com

Nė kuadėr tė ndryshimeve ligjore, Ministria e Financave ka bėrė publike listėn e ish-tė dėnuarve politikė, tė cilėt janė gjallė dhe kanė marrė vetėm njė kėst tė dėmshpėrblimit, por nė kėtė listė nuk j
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Ish-tė pėrndjekurit, ja kush do dėmshpėrblehen tė parėt - BalkanWeb

TIRANE- Ministria e Financave ka publikuar sot kategoritė e reja tė ish-tė pėrndjekurve qė do tė kenė prioritet pėr tu dėmshpėrblyer tė parėt. Ndėr kategoritė me pėrparėsi pėr tu kompensuar financiari
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Ish-tė pėrndjekurit, Ministria e Financave publikon listėn e pėrfituesve - Ora News

Tiranė-Ministria e Financave publikon listėn e ish-tė dėnuarve politikė, tė cilėt janė gjallė dhe kanė marrė vetėm njė kėst tė dėmshpėrblimit. Nė listė nuk janė pėrfshirė trashėgim
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Fitorja eshte e guximtareve Demokratet te tille jane - News of Albania

Transmetuar me 27092014 - 1825 Sali Berisha PUBLICITET brbrPer saĀ iĀ perketĀ Sali Berishes uneĀ kam bereĀ zgjedhjen time perfu
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Pėr njė ekonomi dinamike dhe tė integruar - Keshilli i Ministrave

Kryeministri Edi Rama ka ripėrsėritur bindjen dhe angazhimin pėr njė audit ndėrkombėtar tė financave tė vendit. Duke folur nė Konferencėn me t
- Shtuar 5 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 29517 ->29517 0 time -> time 1 0.013 ->0.013 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 financave ->financave 0 docs[0] -> docs[0] 1 29517 ->29517 0 hits[0] -> hits[0] 1 55229 ->55229

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos