Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Fiqiri Xibri"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»PD kėrkon tė na vjedhė 20 Shkurtin - Tema


- Shtuar 9 muaj mė parė


»Tė rilindim sė bashku - Tema


- Shtuar 9 muaj mė parė


»21 Janari, qokat dhe drejtėsia - Tema


- Shtuar 9 muaj mė parė


»“Standardi i dyfishtė” i Celibashit - Gazeta 55

24-07-2013 / Nga Kostaq Xoxa Njatjeta, zonja dele. Ta pashë! 1.Habitesh kur një person me profesionin jurist i cili dikur,  në kohën e artë kur
- Shtuar 1 vit mė parė»Kur shpifjet e tė indoktrinuarve shumohen nė 100 vjetorin e pavarėsisė - Gazeta 55

23-10-2012 / Nga Kostaq Xoxa Personi që ka thënë (dhe e ka shkruar në një të përditshme) se po glorifikohet figura e Zogut dhe po zbehet figura e I. Qema
- Shtuar 2 vite mė parė


»Kur kėrkohet pronari i grevės... - Gazeta 55

15-10-2012 / Gazeta 55 8 Grevistët thonë se ne jemi të vetëm, se s’duam përkrahjen e asnjë partie, se s’kemi lidhje me koordinatorët që
- Shtuar 3 vite mė parė


»Rama, i dorėzuar, nis tė punojė pėr alibinė e humbjes - Gazeta 55

07-10-2012 / Gazeta 55 Braktisja prej aleatëve si dhe mungesa e një alternative elektorale e ka detyruar liderin e opozitës t’i përqendrojë përpjekjet t
- Shtuar 3 vite mė parė


»1 maji, studentėt nė shesh kundėr Ēiljetės - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO-Ēfarė ndodhi dje Protestuesit i bie te fiket| FOTO Ksera: Nė Shqipėri ka 143 mijė tė papunė 1 Maji - Protesta nė gjithė botėn FOTO TIRANE- Tė rinjtė
- Shtuar 3 vite mė parė»Sot 1 Maji, minatorėt e studentėtprotestė nė bulevardin kryesor - Shqiptarja.com

TIRANE- Bulevardi kryesor i Tiranės gjatė ditės sė sotme do tė mbushet me minatorė, studentė e punėtorė qė do tė protestojnė pėr mė shumė tė drejta. Kreu i sindikatės sė minatorėve, Fiqiri Xibri ka de
- Shtuar 3 vite mė parė


»Sot 1 Maji, nė Tiranė protesta para kryeministrisė - Shqiptarja.com

TIRANE- Nė ditėn botėrore tė punėtorėve, Konfederata e sindikatave, minatorė dhe tė rinj po protestojnė aktualisht para godinės sė kryeministrisė pėr mė shumė tė drejta. Njė pėrfaqėsues i
- Shtuar 3 vite mė parė


»1 Maji, sindikatat protestojnė tė ndara - Shqiptarja.com

TIRANE - Dita Botėrore e Punėtorevė ndan sindikatat nė vend. Dy grupimet mė tė mėdha sindikale nė vend ajo e Konfedertatės sė Sindikatave dhe Sindikata e Minatorėve kanė protestuar tė ndara nė bulevar
- Shtuar 3 vite mė parė


»1 Maji, pėrēahen sindikatatprotestojnė tė ndara nė Tiranė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO- Ēfarė ndodhi sot para kryeministrisė 72 vjeēar i bie tė fikėt | FOTO 1 Maji - Protesta nė gjithė botėn TIRANE- Dita Botėrore e Punėtorevė ndan sindi
- Shtuar 3 vite mė parė


»1 Maji, Sindikatat protestė para Kryeministrisė - BalkanWeb

TIRANE- Konfederata e sindikatave me mbėshtetjen e sindikatės sė minatorėve, taksistėve, por edhe tė organizatės politike tė tė papunėve kanė zgjedhur tė protestojnė para kryeministrisė nė 1 Maj e njo
- Shtuar 3 vite mė parė


»1 Maj festiv ne Shqiperi - Top Channel

1 Maji, Dita Nderkombetare e Punetoreve, i ka gjetur te ndara edhe ato pak sindikata aktive në Shqipëri. Ato kanë protestuar në kohe të ndryshme para Kry
- Shtuar 3 vite mė parė


»1 Maji, minatorët në protestë - Gazeta Start

Nė periudhėn e komunizmit, kjo ditė shėnjohej si ditė feste, teksa nė vendet e tjera ėshtė ditė proteste. Gjatė viteve tė fundit, kjo datė ose ėshtė festuar politikisht, ose ka shėrbyer si njė
- Shtuar 3 vite mė parė


»Mjaft me festa pėr 1 Maj Protestė - Tema


- Shtuar 3 vite mė parė


»“Kumbullat” e Ramės dhe e ardhmja e Tiranės - Gazeta 55

19-03-2012 / Gazeta 55 Tani është e thjeshtë të bëhet bilanci. Qeverisja 11-vjeçare e Tiranës ka qenë një qeverisje private e interesave pers
- Shtuar 3 vite mė parė


»Veteshpallja e Nanos president - Tema


- Shtuar 3 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 275 ->275 0 total_found -> total_found 1 275 ->275 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 fiqiri ->fiqiri 0 docs[0] -> docs[0] 1 1033 ->1033 0 hits[0] -> hits[0] 1 1697 ->1697 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 xibri ->xibri 0 docs[1] -> docs[1] 1 329 ->329 0 hits[1] -> hits[1] 1 583 ->583

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos