Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Fisnik Qyteza"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Si u internua nė Kote anėtari i Byrosė Politike, Abdyl Kėllezi - Tirana Observer

Si u ekzekutua ish zėvendėskryeministri. Si iu dha lajmi familjarėve   Gėzim Llojdia
- Shtuar 1 vit mė parė


»Shqiperia e nje milion te papuneve - Top Channel

Edi Rama - Prej fillim korrikut të nxehtë, më prek vëmendjen ngjarja e rëndë e grevës s&
- Shtuar 3 vite mė parė


»Greva e bulqizės, Saliu monologon tamam si kryetari i Partisė sė Punės - Metropol

02/11/2011  Edi Rama, publikon tjetėr pjesėn tė librit tė tij Kurban, ku shfaq tė gjithė kopertinėn Prej fillimkorrikut tė nxehtė mė prek vėmendjen ngjarja e rėndė e grevės sė ur
- Shtuar 3 vite mė parė


»A jane Kastriotet sundues shekullore ne Mat - Gazeta Standard

Kombi shqiptar me te drejte e ndien veten krenar se nga gjiri i tij doli Skenderbeu i cili per 25 vjet ne lufte e sakrifica ne mbrojtje te lirise dhe te qyteterimit evropian i la atij historine me
- Shtuar 4 vite mė parė


»Grinden ne nje feste datelindjeje dy te rinj ne spital - Gazeta Shqip

Erseke Policia ndalon dy autoret e plagosjes me mjete te forta teksa tentonin te iknin nga qyteti Pergjaket nje feste datelindjeje ne qytetin e Ersekes. Dy persona jane plagosur dhe dy te tjere ja
- Shtuar 4 vite mė parė


»Vritet per gjakmarrje 48-vjecari po mblidhte rere ne breg te lumit - Albania

Artan CENA DIBER - Gjakmarrja ka goditur serish. Mengjesin e djeshem eshte ekzekutuar me nje bresheri automatiku nje 48-vjecar. Ngjarja ka ndodhur ne Diber ne ane te lumit Drin kur Bujar
- Shtuar 4 vite mė parė


»500 vjet turizėm - Gazeta Standard

"Tė udhėtosh mė duket njė ushtrim argėtues. Shpirti ushtrohet vazhdimisht kur vėren gjėra tė panjohura e tė reja dhe nuk njoh shkollė mė tė mirė... pėr ta formuar jetėn sesa tė vėnit vazhdimisht pėrpa
- Shtuar 7 vite mė parė


»Paraditen e sotme, Kryeministri Berisha mori pjesė nė Konferencėn mbarėkombėtare pėr shėndetin publik, organizuar nga Instituti i Shėndetit Publik, nė mjediset e hotel Tirana International. T - Keshilli i Ministrave

Paraditen e sotme, Kryeministri Berisha mori pjesė nė Konferencėn mbarėkombėtare pėr shėndetin publik, organizuar nga Instituti i Shėndetit Publik, nė mjediset e hotel Tirana International. Tė pranish
- Shtuar 8 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 9 ->9 0 total_found -> total_found 1 9 ->9 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 fisnik ->fisnik 0 docs[0] -> docs[0] 1 4158 ->4158 0 hits[0] -> hits[0] 1 5305 ->5305 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 qyteza ->qyteza 0 docs[1] -> docs[1] 1 642 ->642 0 hits[1] -> hits[1] 1 745 ->745

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos