Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Fjalekryqi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Orgazma i ben mire trurit - Shekulli

pI gjithe truri duket se perfiton dobi nga kenaqesia seksuale duke lene pas cdo ushtrim inteligjence qe favorizojne zhvillimin e truritp pNje orgazem ne dite e mban mjekun larg Me mire se gjimnastika
- Shtuar 1 vit mė parė


»Orgazma aktivizon trurin - Shekulli

pI gjithe truri duket se perfiton dobi nga kenaqesia seksuale duke lene pas cdo ushtrim inteligjence qe favorizojne zhvillimin e truritp pNje orgazem ne dite e mban mjekun larg Me mire se gjimnastika
- Shtuar 1 vit mė parė


»Fjalekryqi i koalicioneve - Vizion Plus

Fjalekryqi i koalicioneve E shtune 02 Mars 2013 1251 Grillo per koalicionin qeverises ne ItaliPasi surprizoi ne rezultatet zgjedhore ish-komediani Bepe Grilo befason edhe ne deklarata Ne nje inter
- Shtuar 2 vite mė parė


»Fjalekryqi Islami. Destinacionet e mundshme te levizjes se deputetit - Gazeta Shqip

Reagimet LSI e pret krahehapur por afrimi ne grup mund te ndryshoje qeverine Deputeti i Partise Socialiste ish-ministri i Jashtem Kastriot Islami pritet te mos jete shume gjate pjese e socialistev
- Shtuar 3 vite mė parė


»Binjaket me Luanin - Shekulli

shte ora Kur miqte e mi blu Sdihet ku me cojne Me nje barrele klithme. I.B. Takimi yne edhe kesaj here do te quhej Vetmi me njerez si titulli i librit te tij te p
- Shtuar 4 vite mė parė


»Kallulli: Letėrsia nuk ėshtė telekomandė partiake - Gazeta Start

Profesor Kallulli, si do ta pėrkufizonit problemin mė tė madh qė ka letėrsia sot? Duket sikur problemet e letėrsisė dhe te arteve janė sikurse problemet e jetės. Nė fakt jeta shtron problemet e
- Shtuar 6 vite mė parė


»Kallulli: Letrsia nuk sht telekomand partiake - Gazeta Start

Profesor Kallulli, si do ta prkufizonit problemin m t madh q ka letrsia sot? Duket sikur problemet e letrsis dhe te arteve jan sikurse problemet e jets. N fakt jeta shtron problemet e karakteri
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 7 ->7 0 total_found -> total_found 1 7 ->7 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 fjalekryqi ->fjalekryqi 0 docs[0] -> docs[0] 1 7 ->7 0 hits[0] -> hits[0] 1 8 ->8

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos