Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Flirtimi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ja biseda e tradhtisë e Mesut Ozil që e ndau nga e dashura - IndeksiOnline

Mbrojtësi gjerman, Christian Lell e ka zbuluar bisedën e Mesut Ozil me të dashurën e tij e cila ndikoi që yllin e Arsenalit ta lë e dashura. Biseda e bër&eum
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Tė qeshur apo hijerėndė? Zbuloni cilin mashkull preferojnė femrat! - BalkanWeb

TIRANE- Meshkujt qė buzėqeshin nuk duken shumė tė fortė, tė fuqishėm apo mashkullorė, ndėrsa ata qė janė gjithnjė hijerėndė duken tė fuqishėm dhe arrogantė. Buzėqeshja nuk do t’ju ndihmojė pėr t
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Si te aftesohemi per aventurat verore - Vizion Plus

brbrStudimet tregojne qe me shume se 75 per qind e njerezve kane shijuar aventuren verore nderkaq ata qe nuk jane ne lidhje shpesh pushimet verore i shohin si rast per tu dashuruarbrbr brbrMegjithate
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Anatomia e imazhit nostalgjik socialist - BalkanWeb

TIRANE-"Nga të gjitha artet, kinematografia është për ne më e rëndësishmja" shpallte në vitin 1919 profeti i revolucionit rus, Lenini. Pra, bolshevikët e k
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Ja cilët meshkuj preferojnë femrat për seks - BalkanWeb

Sipas studimeve, femrat preferojnë më tepër meshkujt e ngrysur, ndërsa meshkujt e lumtur nuk preferohen edhe aq shumë, për shkak se femrat i shohin meshkujt me ndryshime
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Shenjat: Si ta kuptoni nėse jeta seksuale po ju bėhet monotone? - Gazeta Shqip

Bashkė derisa monotonia tė na ndajė? Merrni masa pėr momentin e hidhur tė ditės kur monotonia do pėrpiqet tė hyjė mes jush  Rutina mund tė jetė e mirė nėse bėhet fjalė pėr punė
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Mallkimi i partive të vogla e deputetëve të listave - BalkanWeb

Ne nuk i kemi borxh askujt për këtë pozicion ku jemi”, tha Shpëtim Idrizi në studion e ‘ABC news’ kur u pyet, nëse lëvizjet e tij të fundit, d
- Shtuar 9 muaj mė parė


»11 teknika tė gabuara tė flirtimit - Gazeta Shqip

Ja ku jeni, njėzet vjeē, tė dėshpėruar pėr njė lidhje qė gjithnjė pėrfundon si mos mė keq. Arsyeja? Teknika tė gabuara tė flirtimit, ja ēfarė duhet tė shmangni 20-vj
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Ndoka: Erdogani ‘neo-otoman’, vasaliteti ndaj tij krim që s’falet - BalkanWeb

TIRANE - Kreu i PDK-së, Nard Ndoka, nuk e ka mirëpritur cilësimin e kryeministrit turk, Rexhep Taip Erdogan, kur i quan vëllezër shqiptarët. Ndoka e quan në ‘F
- Shtuar 1 vit mė parė


»10 sekrete per te patur sukses ne takimin e pare - Shekulli

p1 Tregoni kujdes ne takimin e pare sepse ka shume rendesi Kini paraqitjen tuaj me te mire dhe veproni sic duhetp p2 Jini i vemendshem Merrni disa minuta kohe per te thithur me shume informacion per
- Shtuar 1 vit mė parė


»Bellucci ne krahet e biznesmenit azerbajxhanas - Shekulli

pSipas faqez azerbajxhanase Haqqinaz ndarja e ciftit Monica Bellucci dhe Vincent Cassel erdhi per shkak te marredhenies se aktores italiane me biznesmenin ruso-azerbajxhanas Ismailov Telmanp pSipas t
- Shtuar 1 vit mė parė


»Bellucci ne krahet e biznesmenit azer - Shekulli

pSipas faqez azerbajxhanase Haqqinaz ndarja e ciftit Monica Bellucci dhe Vincent Cassel erdhi per shkak te marredhenies se aktores italiane me biznesmenin ruso-azerbajxhanas Telman Ismailovp pSipas t
- Shtuar 1 vit mė parė


»Fokus/E majta kthehet nga pushimet, e ēmontuar - Gazeta 55

15-08-2013 / Gazeta 55 Qeveria që vendosi të pushojë pa bërë asnjë ditë punë, për t’i shpëtuar sherrit që plasi brenda kur u zy
- Shtuar 1 vit mė parė
»Lama largohet nga Vetëvendosjeshkak shamitë e myslimanëve - Shqiptarja.com

PRISHTINË - Deputetja e Vetëvendosjes, Alma Lama, ka konfirmuar lajmin për largimin e saj nga partia e Albin Kurtit. Lama pat shfaqur haptazi mospajtime rreth koncepteve të “
- Shtuar 1 vit mė parė


»Ja si Facebook-u ka ndryshuar zakonet tona - BalkanWeb

TIRANE-Rrjetet sociale po ndikojnë fuqishëm në jetët tona. Si vepronim dikur dhe si veprojmë tani. Ja ku janë disa prej zakoneve që i kemi ndryshuar fund e krye n&eu
- Shtuar 1 vit mė parė


»Lama: Radikalizmi po e ngufatë Vetëvendosjen - IndeksiOnline

(E plotësuar) Deputetja e VV-së, Alma Lame, nepëmrjet një letre ka dhenë arsyet e largimit të sajë nga Lëvizja Vetëvendosje. Ajo më shumë
- Shtuar 1 vit mė parė


»Flirti ballkanik me integrimin europian - Gazeta Shqip

Gazeta ShqipTė gjitha vendet e Ballkanit kanė vetėm njė apo dy femra nė qeveritė e veta, por gjithmonė,
- Shtuar 1 vit mė parė


»Femrat preferojnė meshkujt e ngrysur - Gazeta Shqip

Gazeta Shqip
- Shtuar 2 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 50 ->50 0 total_found -> total_found 1 50 ->50 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 flirtimi ->flirtimi 0 docs[0] -> docs[0] 1 50 ->50 0 hits[0] -> hits[0] 1 58 ->58

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos