Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Flonja Kodheli"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Blerim Destani përgatit foto sesion me... (Video + Foto) - IndeksiOnline

Aktori tanimë i njohur për publikun shqiptarë dhe atë evropian ditë më parë ka para lajmuar se do të realizoj një foto sesion. N&e
- Shtuar 2 javė mė parė


»Kinemaja shqiptare prezantohet nė Montreal Film Festival - Gazeta Shqip

Tre filmat konkurrues Amsterdam Express, Amaneti dhe Heroi, janė premiera tė kėtij viti nė kinematografinė shqiptare
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Filmi Bota fiton cmim - Vizion Plus

brbrFilmi Bota me regji dhe skenar te Iris Elezit dhe Thomas Logorecit ka fituar cmim ne kompeticionin East of the west te organizuar ne eki Ky produksion i Era film eshte i bashkefinacuar me qendren
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Bota, premierė botėrore nė Ēeki - Gazeta Shqip

Bota, filmi me regji dhe skenar tė Elezi dhe Thomas Logoreci pati premierėn botėrore tė shtunėn nė Karlovy Vary Festival
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Iris Elezi: Si punova me TinkaKurtin, aktoren e 97 flmave - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit QKK MIBAC Artur Gorishti Tinka Kurti Guljelm Radoja TIRANE- Njė fllad i ri duket se po fryn pėr ki
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Seks, drogė dhe dashuri - Gazeta Shqip

Amsterdam Express, filmi mė i ri i regjisorit Fatmir Koēi, sot premierė nė Kinema Millenium
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Destani: Adrenalinë e veçantë mes drogës, armëve dhe seksit - IndeksiOnline

 Ka përjetuar parajsën dhe ferrin në Holandë, vendi ku është xhiruar filmi më i ri i Fatmir Koçit. Aktori i njohur Blerim Destani luan protagonis
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Aktorja dhe pianistja Flonja Kodheli rrefen jeten e saj artistike ne Bruksel - ABC News

Artistja shqiptare Flonja Kodheli e cila jeton prej vitesh ne Bruksel,  per here te pare rrefen jeten artistike ne nje interviste per “ABC News”. Flonja megjithse e njohur jashte Shqi
- Shtuar 1 vit mė parė


»Justina Aliaj: E nisa me plot ambicie rrugen e artit, por fitova mbijetesen Yllka Selita - Koha Jonë

Kush nuk e kujton artisten Justina Aliaj? Zerin e mrekullueshem jo vetem ne kenge por nje ze qe spikaste edhe ne rolet e saj ne kinematografi dhe teater. Ajo vjen sot ne nje interviste per suplementin
- Shtuar 2 vite mė parė


»Drama shqipe nė Paris - Gazeta Express

Vepra tė tre dramaturgėve shqiptarė Jeton Neziraj, Teki Dervishi dhe Kasėm Trebeshina do tė prezantohen nė Paris, nė njė organizim tė “Maison d'Europe et d'Orient” nga Parisi. Nga data 6
- Shtuar 3 vite mė parė


»Pylli i Kasėm Trebeshinės ngjitet nė skenėn parisiene - Gazeta Mapo

“Shtėpia e Europės dhe Orientit”, e cila disa muaj mė parė prezantoi pėrkthimin nė frėngjisht tė dramaturgut shqiptar Kasėm Trebeshina, “La Forźt”, ka vendosur qė kėtė vepėr ta ngjisė nė tė njėjtėn
- Shtuar 3 vite mė parė


»E magjepsur pas xhazit - Gazeta Express

Nga Express mė 26 korrik 2011 nė ora 18:32 Nė Europė e ka krijuar profilin e saj artistik si kėngėtare xhazi, por edhe tek ne njerėzit tashmė e njohin me emrin Elina Duni. Ajo u largua nga
- Shtuar 4 vite mė parė


»Elina Duni: 1. Magjia ime me xhazin dhe marrėdhėniet me prindėrit e divorcuar - Gazeta Mapo

SHKRUAN: Aida Tuci 25-07-2011 11:32Nė Europė e ka krijuar profilin e saj artistik si kėngėtare xhazi, por edhe nė Shqipėri njerėzit tashmė e njohin me emrin Elina Duni dhe gjithmonė e mė pak si v
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 13 ->13 0 total_found -> total_found 1 13 ->13 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 flonja ->flonja 0 docs[0] -> docs[0] 1 47 ->47 0 hits[0] -> hits[0] 1 60 ->60 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 kodheli ->kodheli 0 docs[1] -> docs[1] 1 4345 ->4345 0 hits[1] -> hits[1] 1 10379 ->10379

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos