Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Forca Abi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Pėrfundon epoka e tiki-taka, Spanja i jep lamtumirėn Botėrorit - Gazeta Shqip

Spanjė     0 Kili      2 20 E. Vargas, 43 Aranguiz. Spanja: Kasijas, Azpilikueta, Martinez, S. Ra
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Tjeter operacion per Abidal - ABC News

Gjatë javëve të ardhshme, mbrojtësi i Barcelonës, Erik Abidal do ti nënshtrohet një transplanti të mëlçisë. Kjo është bërë
- Shtuar 3 vite mė parė


»Abidal me tumor, operohet - Gazeta Express

Nga Express mė 16 mars 2011 nė ora 18:23 Njė lajm qė e tronditi Barcelonėn dhe botėn e futbollit: Eric Abidal ėshtė dianostifikuar nga njė tumor nė mėlēi, kėshtu qė ai duhet t’i nėnsht
- Shtuar 4 vite mė parė


»Vettel Kampion Bote - Deutsche Welle

Me fitoren e gares ne Abu Dhabi23-vjecari Sebastian Vettel eshte kampioni me i ri ne historine e garave te Formula 1 dhe per Gjermanine kampioni i dyte boteror ne kete sport pas Michael Schumac
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 4 ->4 0 total_found -> total_found 1 4 ->4 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 forca ->forca 0 docs[0] -> docs[0] 1 24459 ->24459 0 hits[0] -> hits[0] 1 29824 ->29824 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 abi ->abi 0 docs[1] -> docs[1] 1 70 ->70 0 hits[1] -> hits[1] 1 82 ->82

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos