Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Forumi Rinor Eurosocialist"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Pavlefshmeri ne Korce - Vizion Plus

Partia Demokratike ka depozituar prane Komisionit Qendror te Zgjedhjeve kerkesen per pavlefshmerine e procesit te zhvilluar ne 3 nentor per kryetarin e bashkise Korce Ashtu sic ishte paralajme
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Majko uron FRESSH pėr ditėlindje me karikaturėn e lopės: Qumėshtin e bėmė ne - BalkanWeb

TIRANE-Njė nga themeluesit e Forumit Rinor Eurosocialist, Pandeli Majko, ka uruar pėrmes Facebook-ut 22-vjetorin e themelimit tė tij. Me humor, por jo pa ironi, Majko ka postuar nė rrjetin social njė
- Shtuar 10 muaj mė parė


»FRESSH-i feston sot pa bujë 22-vjetorin - BalkanWeb

TIRANE-Forumi Rinor Eurosocialist mbush sot, 22 vjet që nga themelimi i tij. Ndryshe nga vjet, kur kjo ditë kaloi në një festë të madhe, këtë vit është
- Shtuar 10 muaj mė parė


»FRESSH-i feston sot pa bujė 22-vjetorin - BalkanWeb

TIRANE-Forumi Rinor Eurosocialist mbush sot, 22 vjet qė nga themelimi i tij. Ndryshe nga vjet, kur kjo ditė kaloi nė njė festė tė madhe, kėtė vit ėshtė menduar qė ditėlindja tė pėrkujtohet thjesht, ve
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Tė pastrojmė Shqipėrinė nė njė ditė, FRESSH thirrje tė rinjve ti bashkohen nismės - Ora News

Tė premten, mė 22 nėntor, starton aksioni ekologjik Ta Pastrojmė Shqipėrinė nė Njė Ditė. Nisma synon mobilizimin e ēdo shqiptari brenda njė dite nė njė aksion pastrimi, i cili do tė shtrihet nėpėr
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Ardit Ēela administratori i ri i postės, Elisa Spiropali drejtoreshė e doganave - BalkanWeb

TIRANE- Qeveria e re ka emėruar sot drejtuesit e rinj tė disa prej institucioneve tė rėndėsishme, siē ėshtė Drejtoria e Doganave, e Tatimeve dhe Posta Shqiptare. Kryetarja e FRSSH-it, Elisa Spiropali
- Shtuar 1 vit mė parė


»Rrjedhje nga PS, 300 tė rinj tė FRESSH i bashkohen AK - Ora News

Pasditen e sotme 300 te rinj nga Forumi Rinor Eurosocialist Shqiptar ju bashkuan Forumit te Aleances Rinore Kuq e Zi. Gjate kesaj ceremonie mikpritje kryetari i Aleances Kuq e Zi Kreshnik Sp
- Shtuar 1 vit mė parė


»FRESSH aktivitet festiv te njesia 5 - Top Channel

Forumi Rinor Eurosocialist Shqiptar, i njësisë bashkiake numër 5 në kryeqytet, organizoi një aktivitet festiv, me pjesëmarrjen e tre kandidatëve për deputet&eum
- Shtuar 1 vit mė parė


»Pandeli Majko, DJ në Tiranë - IndeksiOnline

Forumi Rinor Eurosocialist Shqiptar, i njësisë bashkiake numër 5 në Tiranë, organizoi një aktivitet festiv, me pjesëmarrjen e Pandeli Majkos. Ish-kryeministri shq
- Shtuar 1 vit mė parė»Rama fut PS-nė nė kaos - Gazeta 55

06-05-2013 / Gazeta 55 Dita e fundit e hartimit të listës së kandidatëve socialistë po shoqërohet me një kaos që rrezikon shpërbërjen e gj
- Shtuar 1 vit mė parė»FRESSH presion Ramės: Kandido Braēen dhe Spiropalin ose bojkotojmė fushatėn - BalkanWeb

TIRANE- Kur vetėm pak ditė na ndajnė nga zgjedhjet elektorale tė 23 qershorit, Forumi Rinor Eurosocialist Shqiptar, i kėrkon kryetarit tė Partisė Socialiste Edi Rama pėrfshirjen e Elisa Spiropalit dhe
- Shtuar 1 vit mė parė


»FRESSH kėrcėnon Ramėn pėr listat: Spiropali e Braēe nė vende tė sigurta, ose bojkotojmė - Ora News

Ndėrsa ka nisur numėrimi mbrapsh drejt pėrfundimit tė afatit pėr dorėzimin e listave tė kandidatėve pėr deputet nė KQZ, njė grup tė rinjsh tė FRESSH ka kėrkuar qė kyetarja e kėtij forumi Elisa Spir
- Shtuar 1 vit mė parė


»FRESSH 'presion' Ramės: Kandido Braēen dhe Spiropalin ose bojkotojmė fushatėn - BalkanWeb

TIRANE- Kur vetėm pak ditė na ndajnė nga zgjedhjet elektorale tė 23 qershorit, Forumi Rinor Eurosocialist Shqiptar, i kėrkon kryetarit tė Partisė Socialiste Edi Rama pėrfshirjen e Elisa Spiropalit dhe
- Shtuar 1 vit mė parė


»Unė jam me Kastriot Islamin - Gazeta 55

19-04-2013 / Nga Rexhep Shahu Lajmi se një grup freshistësh (FRESH = Forumi rinor eurosocialist i Partisë Socialiste) ka shkuar dhe ka protestuar tek shtëpia e deputeti
- Shtuar 2 vite mė parė


»Arvizu tek FRESSH: Politika - Shqiptarja.com

TIRANE- Ambasadori i SHBA-sė Aleksandėr Arvizu theksoi se nėpėrmjet zgjedhjeve tė lira e tė ndershme, tė rinjve u duhet rikthyer besimi tek politika, njė proces ku shoqėria civile ka njė rol vendimtar
- Shtuar 2 vite mė parė


»FRESSH protestë: Të largohet kupola kriminale e policisë - Shqiptarja.com

TIRANE - Forumi Rinor Eurosocialist i Tiranës ka zhvilluar dje paradite një tubim proteste përpara godinës së Ministrisë së Brendshme. Të rinjtë e FRESSH-i
- Shtuar 2 vite mė parė


»Frroku me kupolën e policisëFRESSH: Noka të japë dorëheqjen - Shqiptarja.com

TIRANE - Forumi Rinor Eurosocialist i Tiranës ka zhvilluar sot paradite një tubim proteste përpara godinës së Ministrisë së Brendshme për debatet e shumta ngrit
- Shtuar 2 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 126 ->126 0 total_found -> total_found 1 126 ->126 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 forumi ->forumi 0 docs[0] -> docs[0] 1 4297 ->4297 0 hits[0] -> hits[0] 1 6039 ->6039 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 rinor ->rinor 0 docs[1] -> docs[1] 1 2297 ->2297 0 hits[1] -> hits[1] 1 3415 ->3415 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 eurosocialist ->eurosocialist 0 docs[2] -> docs[2] 1 403 ->403 0 hits[2] -> hits[2] 1 537 ->537

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos