Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Foxnews"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Mediat në SHBA: Më vonë u shfaq të valonte flamuri shqiptar - IndeksiOnline

Edhe shtypi amerikan, ai i shkruar dhe elektronik, sjellë reportazhe nga ndeshja tashmë epike midis Shqipërisë dhe Serbisë, për të theksuar se ‘tension
- Shtuar 1 javė mė parė


»ISIS, Jahjaga: Kosova nuk do tëjetë korridor për terroristët - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit video.foxnews.com Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, ka folur rreth kërcënimit
- Shtuar 5 javė mė parė


»Jahjaga: Kosova s'do bëhet "korridor" për ISIS-in - BalkanWeb

PRISHTINE- Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, në një intervistë për televizionin amerikan FoxNews, ka folur rreth kërcënimit global që paraqet organizata t
- Shtuar 5 javė mė parė


»Jahjaga: Kosova s'do të bëhet "korridor" për ISIS-in (Video) - IndeksiOnline

Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, në një intervistë për televizionin amerikan FoxNews, ka folur rreth kërcënimit global që paraqet organizata terr
- Shtuar 5 javė mė parė


»Ndodhin mrekullitė... makina kalonsipėr fėmijės, por pa e dėmtuar - Shqiptarja.com

KINE- Mund tė ngjajė e pabesueshme por edhe e vėrtetė. Njė fėmijė nė Kinė arrin t’i shpėtojė mrekullisht rrezikut pėr t’u pėrplasur nga njė makinė. Nė njė video tė publikuar nga “Fox
- Shtuar 2 muaj mė parė


»VIP-a qĆ« nuk kanĆ« asnjĆ« talent - News of Albania

Transmetuar më 08.02.2014 - 20:21 NĆ« botĆ«n e madhe tĆ« show-bizit ka plotĆ« personazhe tĆ« cilat kanĆ« arritur aty ku janĆ« falĆ« aftĆ«sive
- Shtuar 9 muaj mė parė


»VIP-a që nuk kanë asnjë talent - IndeksiOnline

 Në botën e madhe të show-bizit ka plotë personazhe të cilat kanë arritur aty ku janë falë aftësive të tyre vokale, aktruese apo talentev
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Kishat do të përdorin mediatsociale për predikimet e Krishtlindjeve - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FoxNews Media e Kishës Sociale 'Liquid' Teknologjia dhe rrjetet sociale jo vetëm që janë tep&eu
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Siri, Assad pranon zotërimin e armëve kimike dhe shkatërrimin e tyre - BalkanWeb

UASHINGTON- Presidenti sirian, Bashar al-Assad pranoi gjatë një interviste për televizionin amerikan ''FoxNews'' mbrëmjen e djeshme se vendi i tij zotëronte armë kimike d
- Shtuar 1 vit mė parė


»Dorëheqja e Petraeus, prej kohësh qarkullonin zëra për histori me gra - BalkanWeb

TRANE-Drejtori i CIA-s, David Petraeus ishte figura kyçe në zbardhjen e rrethanave të sulmit terrorist kundër konsullatës amerikane në Bengazi. Dorëheqja e tij p&e
- Shtuar 2 vite mė parė


»Mit Romni ka tė drejtė kur shqetėsohet pėr varėsinė e amerikanėve nga shteti - Gazeta 55

23-09-2012 / Nga Dick Morris Nga Dick Morris “FoxNews” Nuk ka mëkat më të madh në garën presidenciale se sa të tregosh të v
- Shtuar 3 vite mė parė


»Marijuana mund tė luftojė alzheimerin - Gazeta Shqip

Gazeta ShqipDroga Disa elementė aktivė tė marijuanės mund tė ndihmojnė shumė mė tepėr nė nda
- Shtuar 3 vite mė parė


»Debati shterpė i Evropės - kursim vs stimul - Gazeta 55

23-05-2012 / Nga Peter Morici (FoxNews) Samiti evropian që do të mbahet këtë javë do të paraqesë një ballafaqim mes kancelares gjermane Angela Merke
- Shtuar 3 vite mė parė»Video intime, kërcënohen Shakira e Pique - BalkanWeb

TIRANE- Shakira rrezikon të kthehet në një Kim Kardashian të re lidhur me një video kasetë ku është regjistruar duke kryer seks me të dashurin, futbollisti
- Shtuar 3 vite mė parė


»Vritet numri dy i Al Kaides - Deutsche Welle

Atijah Al - Rahmani konsiderohej pas vrasjes se shefit te Al Kaides Osama bin Laden si numri dy i ketij rrjeti terrorist njoftojne mediat amerikane. Ai eshte vrare diten e hene gjate sulmeve te
- Shtuar 4 vite mė parė


»Rupert Murdoch, “Tea Party” dhe borxhi publik amerikan - Gazeta 55

18-08-2011 / Nga Moisés Naķm Përpara se të ndodhte tragjedia e Norvegjisë, ka pasur dy zhvillime të rëndësishme që tërhoqën vëmendjen e bo
- Shtuar 4 vite mė parė


»Obama do ti kerkoje Assad doreheqjen - Top Channel

Administrata Obama po përgatitet t`i kerkoje presidentit sirian Bashar al Assad te jape doreheqjen ne ditet ne vijim. Per te paren here, Departamenti
- Shtuar 4 vite mė parė


»Nė Twitter-in e Foxnews, Obama vdiq ditėn e Pavarėsisė - Panorama

Rreth orės shtatė tė mėngjesit tė 4 korrikut, nė faqen sociale Twitter tė Foxnews, Presidenti Barak Obama u shpall i vdekur pasi u qėllua me dy plumba. Dy orė mė pas, mesazhet u hoqėn nga faqja pas
- Shtuar 4 vite mė parė


»Administrata Obama Angazhimi ushtarak ne Libi i ligjshem - Top Channel

Administrata Obama vazhdon t’i dalë në mbrojtje ligjshmërisë së angazhimit ushtarak amerikan në Libi, ndërkohë që afati prej 90 ditësh p&eum
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 38 ->38 0 total_found -> total_found 1 38 ->38 0 time -> time 1 0.058 ->0.058 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 foxnews ->foxnews 0 docs[0] -> docs[0] 1 38 ->38 0 hits[0] -> hits[0] 1 64 ->64

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos