Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ftohe"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»UEFAtalitet - Panorama

e Diele 26 Tetor 20141507 pm brbrEDMOND TUPJA Ā brbrp classwp-caption-text Edmond TupjaSSSAbrASSNe vazhden e jehones se pasojave te ndeshjes Serbi- Shqiperi me sa duket shpreses s
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Xhafaj: Nuk votojme Gjykaten e Larte pa amendime te plota Qamil Xhani - Koha Jonë

Partia Socialiste nuk do te jap votat per miratimin e ligjit per Gjykaten e Larte nese nuk behen amendime thelbesore per kete draft. Deputeti i PS dhe Sekretari per Ceshtjet Ligjore Fatmir Xhafaj dekl
- Shtuar 3 vite mė parė


»Politika turke ndaj kurdeve ne qorrsokak - Deutsche Welle

fare ka ndryshuar ne te vertete ne Turqi qe nga gushti 1984 nga fillimi i luftes se organizates militante separatiste kurde Partia e Punetoreve te Kurdistanit kunder vendit anetar te NATO-s N
- Shtuar 4 vite mė parė


»Japoni pas termetit e cunamit frike nga katastrofa berthamore - Shekulli

KOMENTET KODI EMBED VIDEO TE TJERA FORMAT KINEMA kodi embed per kete video Pas termetit Japonia ndodhet perpara nje katastrofe te rende bert
- Shtuar 4 vite mė parė


»Japoni 10 mije viktima ne Myiagi ne rrezik edhe reaktori nr. 3 - Shekulli

KOMENTET KODI EMBED VIDEO TE TJERA FORMAT KINEMA kodi embed per kete video I perditesuar - Qeveria japoneze njoftoi per nje rrezik te mundsh
- Shtuar 4 vite mė parė


»E rralle bora shemb stadiumin e Shalke 04 - Panorama

Moti i keq ka bere qe Gjermania te mbulohet nga tonelata bore. Reshjet e shumta kane bere qe nje pjese e madhe aferisht nje mije metra katrore e stadiumit Veltins-Arena ne Gelzenkirshen te shembet
- Shtuar 4 vite mė parė


»Kapet spiunia ruse ne Parlamentin britanik - Gazeta Shqip

Arrestimi Sherbimet britanike te sigurise MI5 zbuluan se Katia Zatuliveter ishte nje agjente e infiltruar ruse 25-vjecarja ruse e njohur me emrin Katia Zatuliveter punonte per deputetin liberal de
- Shtuar 4 vite mė parė


»Bekenbauer per boterorin ne Katar Te mbahet ne janar ose shkurt - Gazeta Standard

Per Bild Kajzeri shpjegoi se boterori qe do te mbahet ne Katar mund te zhvillohet ne muajin janar ose shkurt pasi keshtu shmangen temperaturat e larta
- Shtuar 4 vite mė parė


»Keshilla per te luftuar semundjet reumatike - Shqiperia.Com

Bimet dhe kurat per te trajtuar te gjitha format e semundjeve reumatike Reumatizmi eshte shkaku i dyte pas semundjeve te qarkullimit te gjakut qe shkakton me teper paaftesi per pune
- Shtuar 4 vite mė parė


»Detyra per te thene te verteten - BalkanWeb

I dashur mik - ne e befsh gazeten me 64258eta te medha shqiptaret do te thone qe sfshihet dot lehte ne e befsh me 64258 eta te vogla do te thone se seshte gazete por liber. Ne e shtypsh me letra te ho
- Shtuar 5 vite mė parė


»Feja dhe globalizmi - Shekulli

Ne dhjete vitet e fundit kemi qene deshmitare te rikthimit te fenomenit fetar tek marredheniet nderkombetare. Mendimtaret mendonin se per shkak te modernizimit dhe te procesit te shekullarizimit fe
- Shtuar 5 vite mė parė


»Kosova mund te ftohe raportet Serbi-Kroaci - Top Channel

Zyrtare serbe druhen se paraqitja e Kroacise ne mbeshtetje te Kosoves ne Gjykaten Nderkombetare te Drejtesise mund te ftohe marredheniet mes Beogradit dhe Zagrebit.
- Shtuar 5 vite mė parė


»Vizat, nje ndarje e re ne Ballkan - Koha Jonë

Vendimi i pritshem i Komisionit Evropian per heqjen e regjimit te vizave per disa vende te Ballkanit Perendimor, i ka lene te deshperuar shqiptaret ne Shqiperi dhe Kosove. Ndjenjes se poshterimit, te
- Shtuar 6 vite mė parė


»Nje déją vu nga Tirana - Koha Jonë

Nga Armand Shkullaku Perplasja me e fundit ne Kosove, ajo mes Hashim Thacit dhe Ramush Haradinajt, ndoshta me e ashpra deri me sot ne skenen politike kosovare, ka shkaktuar reagimin dhe shqet
- Shtuar 6 vite mė parė


»Thaci: Shkupi te mos ndikohet nga politika e Serbise - Top Channel

Kryeministri i Kosoves, Hashim Thaci duke komentuar anulimin e vizites se presidentit Sejdiu ne Maqedoni, i ka bere thirrje Shkupit qe te mos ndikohet nga politikat e mbrapshta te Beogradit.
- Shtuar 6 vite mė parė


»Hapa tė rėndėsishėm nė politikėn e jashtme - Gazeta Standard

Artan FUGA Kryeministri Berisha ka ndėrmarrė kohėt e fundit njė sėrė takimesh dhe vizitash tė rėndėsishme me personalitete dhe nė forume e vende tė rėndėsish
- Shtuar 6 vite mė parė


»Rezart Maho, ne stervitje me Partizanin - Koha Jonë

Rezart Maho eshte lojtari me i ri qe i eshte bashkuar Partizanit. Ish-lojtari i Kallamates gjate sezonit te fundit, Maho pritet te jete perforcimi i radhes, i te kuqve pas Arjan Shetes. Trajneri i Par
- Shtuar 6 vite mė parė


»Lushnja, tre trajnere brenda 17 javeve - Koha Jonë

Lushnja eshte ekipi rekord ne nderrimin e trajnereve te ketij sezoni. Ilir Gjyla eshte emeruar trajneri i trete qe do te drejtoje "lagunaret", ne pjesen e dyte te ketij sezoni. Gjyla pasoi Vasil Bicin
- Shtuar 6 vite mė parė


»"Lufta ime per integrimin" - Koha Jonë

Renia ne nje humnere 13 vite me pare i kurseu jeten, por drama qe perjeton duket se nuk do te kete fund. Edmond Ruci eshte kryetar i Shoqates se Paraplegjikeve ne Gjirokaster dhe ashtu si te gjithe an
- Shtuar 6 vite mė parė


»Partizani i Shpetim Duros pret me padurim janarin - Koha Jonë

Partizani po e pret me padurim muajin janar, kur do te rihapet merkatoja e dimrit, per te bere ndryshime e duhura, apo kthesen e madhe qe paralajmeroi pak kohe me pare presidenti i te kuqve, Albert X
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 20 ->20 0 total_found -> total_found 1 20 ->20 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ftohe ->ftohe 0 docs[0] -> docs[0] 1 20 ->20 0 hits[0] -> hits[0] 1 21 ->21

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos