Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Fushe Kruje"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ndërron jetë 51 vjeçari, udhëtonteme motorr, u përplas me furgonin - Shqiptarja.com

FUSHE - KRUJE - Një 51 vjeçar, i cili u aksidentua ditën e djeshme tek Ura e Gjolës, pranë Fushë-Krujës, ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm n&e
- Shtuar 5 ditė mė parė


»AKU mbyll disa aktivitete jashte standardit - Vizion Plus

brbrDrejtues dhe inspektore nga Drejtoria e Pergjithshme e AKU-se Tirane jane zhvendosur kete fundjave ne segmentin e superstrades Fushe Kruje- Milot ku kane ushtruar kontroll ne te gjitha subjekte tr
- Shtuar 5 ditė mė parė


»AKU aksion në Fushë-Krujë përtregtimin e prodhimeve bujqësore - Shqiptarja.com

FUSHE-KRUJE - Drejtoria e përgjithshme e AKU në bashkëpunim me drejtorinë rajonale të saj të qarkut Durrës kane kryer një aksion përgjatë autostrad&eu
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Tė burgosurit e Fushė-Krujės fitojnėnė futboll ndaj atyre tė “Ali Demit” - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO FUSHE-KRUJE- Tė burgosurit e burgut tė Fushė-Krujės janė bėrė pjesė e “Kampionatit tė
- Shtuar 1 javė mė parė


»Nis kampionati i futbollit në IEVPenale, finalistët përballë kombëtares shqiptare - BalkanWeb

FUSHE KRUJE-Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve, me mbështetjen e Komitetit Olimpik Kombëtar Shqiptar, organizoi sot në IEVP Fushë-Krujë hapjen e “Kampionatit t&eum
- Shtuar 1 javė mė parė


»Ndahet nga jeta kleriku bektashian Baba Shaban Dervishi - Shekulli

brbrFUSHE-KRUJE-Eshte shuar ne moshen 81-vjecare kleriku bektashian Baba Shaban Dervishi njeriu qe gjithe jeten e tij e vuri ne sherbim te perhapjes se fjales se Zotitbrbr brbrMesohet se trupi i tij
- Shtuar 1 javė mė parė


»Papa me femijet e Betania Veprojme me anen e bamiresise - Panorama

e Hene 22 Shtator 20141304 pm p classwp-caption-text Qendra 8220Betania8221brbrPapa Francesku ka vleresuar kontributin qe ka dhene qendra e femijeve Betania ne Fushe-Kruje gjate v
- Shtuar 1 javė mė parė


»Ruci Falenderim Tahirit per suksesin ne pritjen e Papes - Panorama

e Marte 23 Shtator 20140911 am p classwp-caption-text Nga mbledhjet e grupit parlamentar te PSbrbrNe mbledhjen e djeshme te Grupit Parlamentar socialist Gramoz Ruci kryetari i Gru
- Shtuar 1 javė mė parė


»Qendra “Betania” nė pritje tė PapėsVitale: Dhurata mė e bukur pėr ne - Shqiptarja.com

FUSHE-KRUJE- Pas mbajtjes sė meshės dhe zhvillimit tė takimeve me ipeshkvinjtė dhe krerėt e besimeve tė tjera fetare, Papa Francesku do tė zhvillojė njė takim me fėmijėt e qendrės “Betania&rdquo
- Shtuar 2 javė mė parė


»Qendra “Betania”, ndalesa e fundite Papa Franceskut në Shqipëri - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Bubq, Vitale: Dhurata më e bukur për ne Dokle:Mesazhet e Papës për t’u dëgjuar
- Shtuar 2 javė mė parė


»Fushė-Kruja tokė e shenjtė edhe pėr Papėn, Ati i Shenjtė viziton qendrėn ‘Betania’ - BalkanWeb

FUSHE KRUJE- Qendra ‘Betania’ nė Bubq ka qenė ndalesa e fundit e Papa Franceskos nė Shqipėri. Siē duket Fushė-Kruja ka qenė tokė e shenjtė dhe pėr Atin e Shenjtė. Me pėrulėsinė qė karakter
- Shtuar 2 javė mė parė


»Qendra “Betania”, ndalesa e fundite Papa Franceskut nė Shqipėri - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Bubq, Vitale: Dhurata mė e bukur pėr ne Dokle:Mesazhet e Papės pėr t’u dėgjuar VIDEO FUSHE-
- Shtuar 2 javė mė parė


»Fushe-Kruje tritol dyqanit te nuseve Pronarja Njoh autoret me vune gjoba - Panorama

e Shtune 20 Shtator 20141216 pm p classwp-caption-text Dyqani i demtuar nga shperthimibrbrFUSHE-KRUJE- Vijon seriali i shperthimeve me tritol ne Fushe-Kruje Rasti i 17-te i shper
- Shtuar 2 javė mė parė


»Blindohet Bubqi, banorët: Pas faljesnë xhami do shkojmë të takojmë Papën - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO FUSHE-KRUJE- Përtej masave të forta të sigurisë që kanë shoq&
- Shtuar 2 javė mė parė


»Fushė-Krujė, shpėrthim me lėndė plasėse nė njė objekt tre katėsh - BalkanWeb

FUSHE KRUJE- Njė shpėrthim me lėndė ėshtė regjistruar gjatė natės nė Fushė-Krujė. Mėsohet se qendėr e sulmit ka qenė njė objekt tre katesh, nė fshatin Larushk, nė pronėsi tė Alfred Ēorushit. N
- Shtuar 2 javė mė parė


»Fushė-Krujė, shpėrthim nė dyqan Pronarja:I di autorėt, kėrkonin lekė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO FUSHE-KRUJE - Sėrish shpėrthim me tritol nė Fush-Krujė. Katėr ditė pas vendosjes sė njė sasi
- Shtuar 2 javė mė parė


»Shpėrthim me tritol njė objekti. Pronarja: Mė kanė kėrcėnuar dhe para 1 jave - BalkanWeb

FUSHE KRUJE- Njė shpėrthim me lėndė ėshtė regjistruar gjatė natės nė Fushė-Krujė. Mėsohet se qendėr e sulmit ka qenė njė objekt tre katesh, nė fshatin Larushk, nė pronėsi tė Alfred Ēorushit. N
- Shtuar 2 javė mė parė


»Tritol ne nje objekt 3 katesh ne Fushe Kruje dyshimet e pronares - News of Albania

Fushe Kruje 19 shtator 2014 NOAal- Nje shperthim tritoli eshte shenuar ne Fushe Kruje ne nje objekt tre kateshbr br Gjate nates se lene pas ne fshatin Larushk te Fushe Krujes ne katin e pare te obje
- Shtuar 2 javė mė parė


»Shperthime ne Kruje e Burrel - Vizion Plus

brbrDy shperthime me eksploziv kane ndodhur mesnaten e sotme njeri ne qytetin e Burrelit dhe tjetri ne fshatin Larushk te Fushe 8211 Krujes I pari eshte regjistruar ne oren 200 te mengjesit duke u gdh
- Shtuar 2 javė mė parė


»Fushe-Kruje hidhet ne ere edhe makina e kryebashkiakut - Panorama

e Marte 16 Shtator 20141152 am p classwp-caption-text Kryebashkiaku Gjon Bardhi vendi ku ndodhej makina e shperthyerbrbrPa kaluar as 24 ore kryeqyteti i tritolit eshte tronditur
- Shtuar 3 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1376 ->1376 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 fushe ->fushe 0 docs[0] -> docs[0] 1 10362 ->10362 0 hits[0] -> hits[0] 1 13449 ->13449 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 kruje ->kruje 0 docs[1] -> docs[1] 1 2498 ->2498 0 hits[1] -> hits[1] 1 3457 ->3457

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos