Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Fushata Zgjedhore"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Raporti i qarit me qederin - BalkanWeb

Fushata mbresëlënëse e INUK-ut për prishjen e ndërtimeve pa leje anekënd Shqipërisë ka ndezur debatin, më së shumti politik se social mediatik se publ
- Shtuar 1 javė mė parė


»Raporti, KE: Bojkoti i opozitėsėshtė shqetėsues, bashkėpunoni  - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Fyle:Njė hap i rėndėsishėm nė rrugėn tuaj drejt BE Ambasadorja e BE i dorėzon raportin Shqipėrisė KE: Progres, por borxhi publik mbetet ende i lartė Fyle: Qeveria dhe opoz
- Shtuar 3 javė mė parė


»I njejti apel nė 12 vjet qė nga Progres Raporti i parė i 2002-it: Dialog politik - Ora News

Tiranė - “Shqipėria ėshtė ende njė demokraci e re dhe e paqendrueshme. Duhet tė zhvillohet njė kulturė demokratike konsensuale” thuhet nė  Progres Raportin e vitit 2002
- Shtuar 3 javė mė parė


»Eda Zari: Fëmijëria në familjen Lela dhe mohimi i të drejtës së studimit - BalkanWeb

TIRANE-Një gotë verë, muzikë xhaz dhe iso polifoni. Këtë ofron festivali "Jazz & Wine", që mbahet në qytetin e Beratit në datat 5 dhe 6 shtator. Me pje
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Ja si grabiten 45 milionë dollarë nga rrogat e naftëtarëve! - BalkanWeb

Letër e hapur, drejtuar Kryeministrit dhe institucioneve ligjzbatuese “Albpetrol”-in po e “mjelin” drejtuesit e rinj - Për zhdukjen apo keqpërdor
- Shtuar 2 muaj mė parė
»Basha takim me krerėt e rinj tė PD: Kemi nisur rrugėn e fitores - BalkanWeb

TIRANE- Kryetari i PD-sė, Lulzim Basha zhvilloi njė takim me drejtuesit e rinj tė PD-sė nė rrethe, nė pėrfundim tė procesit zgjedhor brenda Partisė Demokratike. “Konkurrimi ishte me dinj
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Kriza e sektorit tė ndėrtimit, prej politikės apo tregut? - Shekulli

Zef Shtjefni Vite mė parė Shqipėria gumėzhinte nga puna ndėrtimore. Tirana, Durrėsi,Vlora, Shkodra e shumė qytete tė tjera ishin shndėrruar nė kantiere tė vėrteta ndėrtimi. Nė
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Rama: Nė shtator nis lufta ndaj korrupsionit me zemėr mjekėsinė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Beqaj:Grup monitorimi ndaj ryshfetit TIRANE - “Lufta ndaj korrupsionit qė do tė nisė nė shta
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Rexhep Gjergji: Isa Mustafa do të duhej të dënohej për gënjeshtër nën betim - IndeksiOnline

Njëri nga themeluesit e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Rexhep Gjergji, në një analizë për Indeksonline thotë se LDK-ja i ka humbur zgjedhjet edhe
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Sarkozy Akuzat ndaj meje politike - Top Channel

Në reagimin e parë publik ish-presidenti francez, Nicolas Sarkozy i cilëson të motivuara politikisht akuzat e ngritura kundër tij për influencim dhe korrupsion.
- Shtuar 4 muaj mė parė


»France Sarkozy tashme nen hetim - Top Channel

Ish-presidenti francez Nikolas Sarkozi është zyrtarisht nën hetim për korrupsion. Lajmi është bërë i ditur gjatë orëve të para të ditës
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Hooper: Jam i befasuar me rolin e Vetëvendosjes - BalkanWeb

SHBA- Ish-diplomat amerikan, James Hooper, me përvojë në Lindjen e Mesme dhe Ballkan, në një intervistë, ka thënë se krijimi i menjëhershëm i koalicio
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Hooper:SHBA e befasuar me veprimet pozitive të VV-së - IndeksiOnline

Ish-diplomat amerikan, James Hooper, me përvojë në Lindjen e Mesme dhe Ballkan, në një intervistë dhënë Zërit të Amerikës, ka thën&e
- Shtuar 5 muaj mė parė


»KPM-ja tregon mediat e “padëgjueshme”, por i falë ato - IndeksiOnline

Komisioni i Pavarur i Mediave ka bërë sot prezantimin preliminar për monitorimin e shërbyesve medial gjatë fushatës për zgjedhjet parlamentare, ku gjatë
- Shtuar 5 muaj mė parė


»HIB Petrol ka paditur Komunën e Prishtinës - IndeksiOnline

HIB Petrol njofton opinionin publik se në fillim të javës së kaluar ka deponuar në Gjykatën Themelore një padi ndaj Komunës së Prishtinës, p&e
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Kosove zgjedhjet nuk shtyhen - Top Channel

Në ditën e tragjedisë, në termocentralin “Kosova A”, liderët e partive politike kanë anuluar të gjitha aktivitetet përmbyllëse të fushat&e
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Kosovė, shpėrthim nė TEC, 2viktima, 1 i gjallė nga rrėnojat  - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD Politika shqiptare shpreh ngushėllime S'shtyhen zgjedhjet, mbahen tė dielėn Rrėfimet e dėshmitarėve: Si pėrjetuam shpėrthimin tragjik  Shpėrthimi dėmtoi 12 shtėpi d
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Kosova zyrtarisht në heshtje zgjedhore - IndeksiOnline

Kosova është zyrtarisht në heshtje zgjedhore. 24 orë nga tash nuk do të ketë më tubime politike e asaj propagandë. Kjo heshtje do të
- Shtuar 5 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2362 ->2362 0 time -> time 1 0.003 ->0.003 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 fushata ->fushata 0 docs[0] -> docs[0] 1 10239 ->10239 0 hits[0] -> hits[0] 1 12928 ->12928 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 zgjedhore ->zgjedhore 0 docs[1] -> docs[1] 1 33365 ->33365 0 hits[1] -> hits[1] 1 67833 ->67833

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos