Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "GJUTA"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Pranga 3 personave tė armatosurJa pamjet e aksionit tė FNSH - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE- “A1 Report” sjell pamjet ekskluzive tė operacionit tė Forcave tė Ndėrhy
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Tiranë, u gjetën me armë të ftohtë në makinë, shoqërohen dy persona - BalkanWeb

TIRANË-Dy persona janë shoqëruar nga policia ditëne s otme pasi u janë gjetur armë të ftohta në makinë. Burime nga policia bëjnë me
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Kukės, dėmtohet linja e ujėsjellėsit. Pėrgjysmohet sasia e furnizimit me ujė tė pijshėm - Ora News

Kukės- Njė nga linjat kryesore qė furnizon me ujė tė pijshėm qytetin e Kukėsit, qė nis qė nė burimin kryesor tė ujit nė Kolesian, ėshtė ēarė duke ndikuar nė pėrgjysmimin e sasisė sė ujit qė mbėrrin
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Ministria e Brendshme: Ja vendimet gjyqësore që duhet të shqyrtoj Presidenti - BalkanWeb

Më poshtë po ju paraqesim, vendimet që Ministria e Brendshme i ka dërguar sot për shqyrtim të hollësishëm Presidentit të Republikës, Bujar Nishani, n&
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Kukės, atentat pronarit tė karburantit, 3 tė plagosur - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Autorėt inskenuan plagosjen nė Tiranė KUKES -  Dėshmitarėt hedhin dritė mbi ngjarjen e rėndė tė ndodhur njė natė mė parė nė njė pikė karburanti nė qytetin e Kukės
- Shtuar 1 vit mė parė


»Kukës, arrestohen 2 të dyshuar përplagosjen me armë të 3 vetëve - Shqiptarja.com

KUKËS - Arrestohen sot në Kukës dy të dyshuar si autorë të plagosjes me armë zjarri të tre shtetasve. Rreth orës 14:00, forcat e Drejtorisë se Policis
- Shtuar 1 vit mė parė


»Arrestohen autorët e plagosjes së trefishtë në Kukës - IndeksiOnline

Policia e Kukësit ka arrestuar tre persona të akuzuar për plagosjen e trefishtë në Kukës. Burime zyrtare nga policia i thanë, se të ndaluarit jan&eum
- Shtuar 1 vit mė parė


»Itali, zhytėsi shqiptar i zhdukurprej 3 ditėsh, vazhdojnė kėrkimet - Shqiptarja.com

ROME- Shqiptari 26-vjeēar, Xhevahir Gjuta, (foto) ėshtė zhdukur ditėn e shtunė kur ishte ndarė nga miqtė e tij, duke thėnė se do tė shkonte nė Punta Ala tė provincės sė Grossetos nė Itali, tė ushtrohe
- Shtuar 2 vite mė parė


»Tiranė, disa tė arrestuar pėr vepra tė ndryshme penale - Ora News

Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e disa personave për vepra të ndryshme penale.   Burime nga policia bëjnë me dije se n&eum
- Shtuar 3 vite mė parė


»Zbulohet vrasësi i 32-vjeçarit në Kukës, arrestohet i vëllai - Gazeta Start

“Ėshtė vėrtetuar nga policia se 32-vjeēari nė trupin e tė cilit u gjetėn edhe dy plumba ėshtė  vrarė nga vėllai i tij, Adrian  Mata, 35-vjeē. Adrian Mata ėshtė prangosur nė orėt e mbrėmjes s
- Shtuar 3 vite mė parė»Si bindet policisė, 31-vjeēari kapet me kokainė nė makinė - Panorama

TIRANE – Njė 31-vjeēar ėshtė arrestuar mbrėmjen e sė shtunės nė Tiranė, pasi gjatė njė kontrolli, nė makinėn e tij luksoze u gjetėn dy doza lėndė narkotike, e llojit kokainė. Veē akuzės pėr p
- Shtuar 3 vite mė parė
»Pranga 31-vjeēarit, kapet me pistoletė e paruke - Gazeta Mapo

Vladimir Gjuta u arrestua pak minuta para se tė finalizonte sulmin e tij. Policia dyshon se ishte pėrgatitur tė kryente vrasje Policia e Tiranės arrestoi mbrėmjen e sė enjtes njė 31-vjeē
- Shtuar 3 vite mė parė


»Parandalohet vrasja, arrestohet autori - Gazeta Start

Nė pranga ra shtetasi Vladimir Ferit Gjuta, banues nė Tiranė, i proceduar disa herė mė parė pėr “Rrėmbim dhe mbajtje pengmarrje”, ngjarje e ndodhur nė 2010 nė Cekrezė, si dhe ”Goditje pėr shkak tė det
- Shtuar 3 vite mė parė


»Vrasesi i argjendarit pranga shtetasit kosovar - Alsat

Vetem nje jave pas vrasjes se argjendarit Rrapo Sinanaj i cili u ekzekutua me plumb ne koke,policia e kryeqytetit ka bere te mundur arrestimin e autorit te dyshuar.Ne nje deklarate te posacme per shty
- Shtuar 3 vite mė parė
»Shisnin pa licence celulare ndalohen 10 persona - Alsat

Dhjetë persona janë ndaluar pranë Postës Shqiptare në Tiranë në kuadër të operacionit të koduar “Samsung”, një bashkëpunim i str
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 35 ->35 0 total_found -> total_found 1 35 ->35 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 gjuta ->gjuta 0 docs[0] -> docs[0] 1 35 ->35 0 hits[0] -> hits[0] 1 48 ->48

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos