Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Gazeta Tribuna"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Media perendimore humbi drejtpeshimin vellai im u lincua - Panorama

e Enjte 23 Tetor 20141223 pm p classwp-caption-text Kryeministri RamabrbrRama Akuzoi vellain tim pa e pyetur su moren me racizmin dhe dhunen fizikebrbrKryeministri Rama tha dje se
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Akuzat ndaj Olsit, Rama:Bota ranė kurthin e propagandės serbe! - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit '1 flamur s’i justifikon thirrjet raciste' Kastrati: Olsi Rama s'ka lidhje me dronin, autorėt i njihni mė 23 tetor Edi Rama: E sajuan vėllain tim si "her
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Refuzimi i kėrkesės sė minoriteteve nga Jahjaga, vendim i drejtė - Kosova Live 360

Refuzimi i presidentes sė Kosovės, Atifete Jahjaga, qė t'i drejtohet Gjykatės Kushtetuese si rezultat i kėrkesės sė deputetėve tė minoriteteve, ka qenė i pritshėm vlerėso
- Shtuar 4 ditė mė parė


»“Mogherini për përafrimin e vërtetë ndërmjet Kosovës dhe Serbisë” - IndeksiOnline

Instituti për Demokraci dhe Zhvillim, D4D dhe ai i Evropës Qendrore për Politika, CEPI ka prezantuar sot punimin “Rasti i PL Mogherini për përafrimin e vërt
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Incidenti nė Beograd, Rama: E shkuara s'duhet tė na pengojė rrugėn drejt Europės - BalkanWeb

TIRANE- U luftua me grushta, karrige e gurė fluturuan, u dėgjuan sharje raciste kur pėlhura me "Shqipėrinė e Madhe" ra mbi stadiumin e Beogradit. Megjithatė tė dy vendet duan tė shohin nga e ardhmja,
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Ja çfarë tha Rama për mediat e Beogradit - IndeksiOnline

Kryeministrin Edi Rama e kanë nervozuar raportimet e mediave perëndimore për incidentet në Beograd, të cilat e implikuan edhe vëllain e tij. Ai t
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Fondi i Kursimeve Pensionale po tkurret - Kosova Live 360

Fondi i Kursimeve Pensionale pėr dhjetė ditė i ka humbur mbi 30 milionė euro tė investuara nė tregjet ndėrkombėtare. Mjetet e pensionistėve kosovarėve janė tkurrur si rez
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Blloku luan me kartėn e fundit - Kosova Live 360

Sqarimi i nenit 127 tė aktgjykimit tė Gjykatės Kushtetuese pėr postin e kryetarit tė Kuvendit, mund tė jetė vendimtar pėr fatin e rishikimit tė marrėveshjes sė koalicioni
- Shtuar 5 ditė mė parė


»LDK mban shpresat te Kushtetuesja - Kosova Live 360

E hėna do tė duhej tė ishte dita kur blloku LDK-AAK-Nisma dhe Vetėvendosje! do tė dorėzonte nė Gjykatėn Kushtetuese kėrkesėn pėr sqarim tė nenin 127, tė vendimit tė Kusht
- Shtuar 7 ditė mė parė


»U përzunë nga okupatori serb, sot yll i Anderlechtit - IndeksiOnline

U përzunë nga okupatori serb në 99-ën, por kjo s’i pengoi familjes Koshi që të lindë një yll që tani po shndrit në klubin mbretëror
- Shtuar 1 javė mė parė


»Serbi-Shqipėri, si degjeneroi nga ndeshje futbolli nė betejė pėr flamur - Gazeta Shqip

Protagonistėt Bekim Balaj - Sulmuesi ka qenė ai qė ka marrė fillimisht flamurin, i ndjekur nga lojtarėt serbė dhe punonjėsit e stadiumit
- Shtuar 1 javė mė parė


»Misteri i Dronit, e ngritënshqiptarët apo serbët - Shqiptarja.com

Atmosfera në stadiumin e Beogradit mbante era barut shumë orë para se të niste ndeshja Serbi-Shqipëri, por shkëndija që shkaktoi shpërthimin ishte Droni që
- Shtuar 1 javė mė parė


»Mediat e huaja "shuplakë" SerbisëCNN,Reuters:Priten masa nga UEFA - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Incidenti në stadiumin “Partizani” të Beogradit ku u ushtrua dhun&eum
- Shtuar 1 javė mė parė


»Ja dhomat e torturës të diktatorit Al-Assad - IndeksiOnline

Dhjetëra mijëra fotografi që janë nxjerrë fshehurazi nga Siria nga një fotograf zyrtar i regjimit të presidentit Bashar al-Assad, dokumentojnë “nj
- Shtuar 1 javė mė parė


»Ja 10-shja e parë e Bllokut nëse shkohet në zgjedhje - BalkanWeb

PRISHTINE- Partitë që kanë fituar ulëse në Kuvendin e Kosovës, e që janë bërë bashkë pas zgjedhjeve, nuk do ta kenë të lehtë t&rsq
- Shtuar 1 javė mė parė


»Pritet veprimi i Jahjagės - Kosova Live 360

Fillimi i javės sė ardhshme mund tė jetė afati i fundit deri kur presidentja e vendit, Atifete Jahjaga, do t'i presė idetė dhe opsionet kushtetuese tė liderėve tė partive
- Shtuar 2 javė mė parė


»Presidentja tė veprojė ose tė tėrhiqet - Kosova Live 360

Janė bėrė mė shumė se tri javė qė kur presidentja e vendit Atifete Jahjaga ka filluar pėrpjekjet e saj pėr dalje nga kriza politike nė tė cilėn ėshtė futur vendi, qė nga
- Shtuar 2 javė mė parė


»Blloku paszgjedhor, mosbesim ndėrmjet partnerėve - Kosova Live 360

Deklaratat kundėrthėnėse tė partnerėve nė LVAN-it lidhur me atmosferėn brenda bllokut, janė sinjale tė cilat tregojnė se funksionimi i njė koalicioni katėrpalėsh nuk ėsht
- Shtuar 2 javė mė parė


»Presidentja sėrish pret ide nga liderėt partiak - Kosova Live 360

Presidentja e Kosovės, Atifete Jahjaga, pritet tė vazhdojė sėrish serinė e takimeve me liderėt e partive parlamentare nė pėrpjekje tė gjetjes sė njė zgjidhjeje pėr ngėrēi
- Shtuar 3 javė mė parė


»Djali zëvendëson babanë - IndeksiOnline

Nëpunësi Nuhi Shushnjaku i cili vjen nga fshati Lebanë, punon në Bashkësinë Lokale të fshatin Besi, por shpeshherë nuk del në vendin e tij të
- Shtuar 3 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 378 ->378 0 total_found -> total_found 1 378 ->378 0 time -> time 1 0.003 ->0.003 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 gazeta ->gazeta 0 docs[0] -> docs[0] 1 63539 ->63539 0 hits[0] -> hits[0] 1 83970 ->83970 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 tribuna ->tribuna 0 docs[1] -> docs[1] 1 2975 ->2975 0 hits[1] -> hits[1] 1 3827 ->3827

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos