Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Gerd Haxhiu"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Flamurtari kërkon trajner, Muça e Haxhiu në garë - BalkanWeb

TIRANE- Flamurtari është vënë në kërkim të një trajneri të ri edhe pse Gugash Magani vazhdon të jetë në stolin e kësaj skuadre. Por, tr
- Shtuar 4 vite mė parė


»Dhuna e provokuar nga padrejtėsitė - Panorama


- Shtuar 4 vite mė parė
»Kupa mbetet nëkryeqytet, Tiranae Dinamo në finale - BalkanWeb

TIRANE- Tirana-Dinamo do të jetë finalja e këtij sezoni e Kupës së Shqipërisë. Dy skuadrat e kryeqytetit kanë mundur të kualifikohen ndaj rivaleve të
- Shtuar 4 vite mė parė


»Kupa e Shqipërisë 4 ekipe luajnë fatet e një sezoni - BalkanWeb

TIRANE-Kupa e Shqipërsë do të zhvillojë sot takimet e kthimit të fazës gjysmëfinale, teksa Tirana, Besa, Vllaznia dhe Dinamo synojnë të shkojnë në
- Shtuar 4 vite mė parė


»Haxhiu: Tirana do tė ketė fatin e Skėnderbeut - Panorama

Besa vjen nė Tiranė pėr tė bėrė surprizėn e radhės. Verdhezinjtė e drejtuar nga Gerd Haxhiu, do tė synojnė tė pėrsėrisin ndeshjen e parė ēerekfinale nė kupė, kur mundėn nė transfertė Skėnderbeun. &
- Shtuar 4 vite mė parė


»Haxhiu: Besa me mentalitet fituesi - Albania Sport

Besa, nėnkampionia nė fuqi e Superligės, bėri njė gjysmėsezoni shumė tė dobėt, duke e mbyllur pjesėn e parė tė edicionit 2010-2011 nė vendin e 10-tė, me pikė tė barabarta me Bylisin debutues, tė dy
- Shtuar 4 vite mė parė


»Besa, “kampionia” e merkatos - Albania Sport

Besa, nėnkampionia nė fuqi e Superligės, bėri njė gjysmėsezoni shumė tė dobėt, duke e mbyllur pjesėn e parė tė edicionit 2010-2011 nė vendin e 10-tė, me pikė tė barabarta me Bylisin debutues, tė dy
- Shtuar 4 vite mė parė


»Canaj largohet nga stoli i Shkumbinit - Gazeta Shqip

Me terheqjen e Ndroqit perfundoi projekti Sikur te mos mjaftonte largimi i presidentit Ylli Ndroqi tashme Shkumbini duhet te beje llogarite edhe me doreheqjen e trajnerit Agim Canaj. Vendimi i drej
- Shtuar 4 vite mė parė


»Gjykata Banda e Lushnjes tentoi te dubloje shtetin - Panorama

/ / Per pese te pandehurit e tjere Afrim Hoxha Erion Cili Arjan Alico Jorgo Muzaka e Rexhep Gina gjykata vendosi nje total prej 75 vjetesh burg. Pas 120 seancash gjyqesore
- Shtuar 4 vite mė parė


»Besa mbrojtja faktori kryesor ne humbje - Gazeta Shqip

Analiza Menjehere pas humbjes ne Korce brenda grupit kavajas pas nje analize te bere te gjithe thuajse kane qene ne nje mendje defekti kryesor gjate ndeshjes ishte reparti i mbrojtjes edhe per fak
- Shtuar 4 vite mė parė


»Tirana zhyt Elbasanin Skenderbeu ben poker - Panorama

Bardheblute kane arritur te dalin pa problem nga momenti i veshtire ne te cilin ndodheshin. Nderkohe Elbasani vazhdon te zhytet edhe me shume ne krize ndersa ka marre humbjen e radhes ne kryeqytet.
- Shtuar 4 vite mė parė


»Besa humbet Bizhdili tenton te gjuaje arbitrit me tavlle - Gazeta Shqip

Kampionati Fillimisht u perfol per kercenim me arme policia e Lacit dhe FSHF e pergenjeshtrojne Vazhdojne problemet ne stadiumet shqiptare ndersa edhe kete here tensioni vjen nga tribuna Vip. Ne p
- Shtuar 4 vite mė parė


»Anti- Maqedonia Kuzhe me surpriza - Albania

Mungesat e sulmuesit veteran te Cezenes Erjon Bogdani dhe atij te Padebornit Edmond Kapllani dhe thirrja e te riut te Kievos Ledian Memushaj mosthirrja e portierit te Dinamos Isli Hidi e grum
- Shtuar 4 vite mė parė


»Laci eliminon Besen ne debutimin e Haxhiut - Albania Sport

Nje gol i minutave te fundit nga Elio Shazivari i garantoi nje fitore minimale 1-0 Lacit ndaj Beses ne ndeshjen hapese te javes se fundit te fazes se pare e qe perkoi me debutimin e trajnerit te ri
- Shtuar 4 vite mė parė


»Haxhiu te Partizani edhe pėr njė sezon - Gazeta Shqip

Trajneri Gerd Haxhiu do tė jetė sėrish trajner i demave tė kuq dhe pėr sezonin e ri futbollistik. Gjatė finales sė djeshme tė Kategorisė sė dytė Vlora-Mamurrasi (tė fituar nga vlonjatėt) nė shkall
- Shtuar 5 vite mė parė


»Dėmet e Gėrdecit, 3 vlerėsues nė gjyq - Panorama

Trazhgim SokolajTre ish-vlerėsues tė dėmeve tė shkaktuara nga tragjedia e Gėrdecit, dėrgohen nė gjyq tė pandehur pėr akuzėn e "shpėrdorimit tė detyrės", duke i shkaktuar
- Shtuar 5 vite mė parė


»Fituesit e fazės sė trete ne te gjithe univeristetet - Gazeta Standard

Universiteti i Tiranės Gazetari ALEKSANDROS YLLI HYSENAJ DORINA NDONI BLIDO ELGITA ANDON QOSHKU FJONA ARJAN HOX
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 26 ->26 0 total_found -> total_found 1 26 ->26 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 gerd ->gerd 0 docs[0] -> docs[0] 1 746 ->746 0 hits[0] -> hits[0] 1 953 ->953 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 haxhiu ->haxhiu 0 docs[1] -> docs[1] 1 2041 ->2041 0 hits[1] -> hits[1] 1 3693 ->3693

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos