Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Gerten"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»LYNX: Na kane vjedhur idete, te tjere presin pas dere Albina Gjergji - Koha Jonë

LYNX eshte nje nga grupet e rock-ut shqiptar me te pelqyer nga te rinjte dhe jo vetem! Nuk bejne kompromise me muziken, jane kreative, bashkepunojne ne harmoni me njeri-tjetrin dhe udhehiqen nga moto
- Shtuar 2 vite mė parė


»Franceska i jep porosi Gentes nese te largohet sonte Genta Vetem Liamin kam si vella ne BB - Big Brother

Banoret qendrojne ne kopesht duke marre rreze dielli e pershendesin njeri-tjetrin me kenget qe degjojne ne sfond. Franceska kujton Gerten dhe hamendeson se cfare mund te jete ajo duke bere tani.
- Shtuar 3 vite mė parė


»Liami Ia arrita ta nxjerr Francesken ne nominim Franci Genta e Erioni afersisht te njejte - Big Brother

Franceska e Liami qendrojne ne sallon teksa ajo kerkon te dije nga Liami arsyen per te cilen e ka nominuar. Liami pergjigjet se ka dashur te shikoje se bashku ne nominim Francesken dhe Ermalin. France
- Shtuar 3 vite mė parė


»Liami e Genta kujtojne momentet e bukura ne BB Erioni Nuk kthehem me ne Greqi - Big Brother

Genta shkon ne krevatin e Liamit e fillon te flase me te per menyren se si ajo e mendon jeten duke thene kete here se shpreson qe te lidhet serish me Rubensin. Te dy bashke kujtojne castet me te bukur
- Shtuar 3 vite mė parė


»Opinione per Gerten-Arbri Gerta me acaron - Big Brother

Gerta e Ermali debatojne gjate per politiken e ne fund sqarojne te gjitha qe thone madje edhe ofendimet qe i drejtojne njeri-tjetrit here pas here. Gerta sqaron Ermalin se asaj nuk i interesojne fare
- Shtuar 3 vite mė parė


»Loja me shishe Arbri Jashte mik te ngushte Liamin Genta Sjam e lidhur me Rubensin Franci Banori qe me pelqen Liami - Big Brother

Banoret ne kuzhine jane duke diskutuar me njeri-tjetrin per filmat horror qe kane pare duke treguar subjektin e ndonje filmi qe i ka mbetur ne kujtese. Ndersa me vone Genta tregon per
- Shtuar 3 vite mė parė


»Sonte nje spektakel i vertete muzikor ne BB Klip me komente per te nominuarit - Big Brother

Sonte nga shtepia e BB do te largohen dy banore te dy nga nominimi javor. Gjithashtu sonte banoret do te vihen perballe nje zgjedhjeje te veshtire e cila do te percaktoje qendrimin e tyre ne finale. G
- Shtuar 3 vite mė parė


»Gerta Te shtunave jam ne ankth Arbri Kam luftuar per te arritur deri ketu - Big Brother

Nderkohe qe Franceska e Ermali jane duke marre sherbimet e kozmetikes nga Amiss Fantazy banoret e tjere qendrojne ne sallon duke biseduar. Tani e Liami bejne shaka me Gerten duke e perqafuar te dy men
- Shtuar 3 vite mė parė


»Dinamikat e javes mes banoreve Franci Pres gjithcka ne loje. Une e Ermali secili lojen e tij - Big Brother

Kjo jave ka qene e mbushur me diskutime. Pothuaj te gjithe kane debatuar me ciftin e vetem te mbetur ne shtepi. Liami dhe Gerta kane qene shume aktive ne diskutime dhe kane kaluar shume kohe bashke du
- Shtuar 3 vite mė parė


»Genta Del Arbri e Tani Diskutojne lidhjen Ermal-Franci Gerta shte ndjenja per loje apo loja per ndjenje - Big Brother

Ndersa Erioni Ermali dhe Arbri shkojne ne sallon dhe fillojne te luajne lojen Monopoli Liami Franceska Genta dhe Gerta dalin ne kopsht e fillojne te bisedojne duke bere shaka me njeri-tjetrin rreth ba
- Shtuar 3 vite mė parė


»Gerta-Arbrit Ke ndryshuar 180 grade u distancove nga nje arsye koti - Big Brother

Ndersa banoret ne sallon jane duke luajtur Monopoli ne sallon djemte vazhdojne biseden midis tyre ne kopsht. Ndersa atje shkon Gerta dhe biseda midis tyre merr nje tjeter rrjedhe. Gerta i kujton atij
- Shtuar 3 vite mė parė


»Banoret bisedojne per vazhdimin e shoqerise jashte shtepise se BB - Big Brother

Franceska qendron me Liamin Arbri e Gerten ne oborr duke biseduar. Ajo shprehet se dje ata te tre duhet te kene bere shume thashetheme pasi i ka degjuar gjate gjithe kohes duke folur. Liami pergjigjet
- Shtuar 3 vite mė parė


»Gerta e Liami te emocionuar per naten e neserme te spektaklit - Big Brother

Genta dhe Gerta qendrojne ne pishine duke u argetuar e gjithashtu bejne biseda te pergjithshme. Nderkohe Arbri Tani Erioni Ermali e Franceska qendrojne ne sallon duke luajtur monopoly. Gjate lojes Erm
- Shtuar 3 vite mė parė


»Tani Kur te dal dua te marr me vete nje labe Franci Merr Gerin se edhe ajo labe eshte - Big Brother

Banoret vishen dhe pasi jane bere te gjithe gati dalin ne oborr per te realizuar proven e javes. E ndersa presin qe te bjere gongu banoret bisedojne e ngacmojne njeri-tjetrin. Keshtu tani ngacmon vajz
- Shtuar 3 vite mė parė


»Liami e Gerta komente per banoret Gerta Banoret sjellje tendencioze ndaj meje - Big Brother

Franceska e Gerta qendrojne ne oborr duke biseduar ku Franceska shprehet se mbreme nuk ka mundur te fleje nga zhurmat qe kane bere banoret duke perfshire dhe Gerten. Kjo e fundit thote se eshte mundua
- Shtuar 3 vite mė parė


»Liami Ermali u ndje si zar prandaj nominoi Francesken-Franci Po ty pse te intereson kaq shume - Big Brother

Banoret rrine ne oborr dhe bisedojne per gjera te ndryshme dhe here pas here komentojne veprimet e njeri-tjetrit dhe ngacmohen. Ermali dhe Erioni ndodhen brenda dhe vazhdojne te luajne Monopoly qe ka
- Shtuar 3 vite mė parė


»Gerta Sjam kapur me Liamin se nuk me ka dhene shkak - Big Brother

Ne dhomen e gjumit jane fikur dritat dhe banoret shkojne te flene pas nje kohe te gjate diskutimesh per jeten qe kane lene jashte shtepise dhe per gjera te ndryshme qe kane kaluar ne jete. Pas
- Shtuar 3 vite mė parė


»Tani e Liami komente per banoret Tani Arbri ose Erioni largohen kete jave - Big Brother

Tani e Liami qendrojne ne oborr duke biseduar ku bejne komente rreth nominimit dhe eliminimet nga loja. Tani tregon se ka pare nje enderr sikur po largohej nga shtepia e BB e mendon se ashtu do te ndo
- Shtuar 3 vite mė parė


»Banoret shijojne rrezet e diellit Franceska Kur te dalim nga BB do te kemi nje jete te re - Big Brother

Banoret jane zgjuar te gjithe e qendrojne ne oborr duke marre rreze dielli e duke kercyer. Erioni e Ermali fillojne te diskutojne per proven e djeshme pasi Erioni pretendon se e ka bere me shpejt prov
- Shtuar 3 vite mė parė


»Franceska-Genta per Gerten Franceska Mendoj se neser largohen Tani e Gerta - Big Brother

Franceska e Genta vendosin te futen ne sauna ku bejne dhe shume komente per banoret dhe nominimet. Franceska e pyet Genten se si po i duket ndryshimi i Gertes ne lidhje me te e ajo pergjigjet se eshte
- Shtuar 3 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 253 ->253 0 total_found -> total_found 1 253 ->253 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 gerten ->gerten 0 docs[0] -> docs[0] 1 253 ->253 0 hits[0] -> hits[0] 1 403 ->403

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos