Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Gjeci"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»De Rada dhe perkthimi i pare i Dantes ne shqip - Panorama

e Merkure 22 Tetor 20141207 pm MOIKOM ZEQObrbrĀ Ā  Poeti arberesh i pari qe botoi shqiperimin e Luigji LorekiobrbrSMe perpara gjithe poeteve shqiptare ne perzgjedhjen e stilit dhe
- Shtuar 1 javė mė parė»Has, babai shpëton fëmijët nga vdekja duke u hequr granatën nga duart, por vdes vetë - IndeksiOnline

Një baba arriti të shpëtojë fëmijët e tij nga vdekja, por humbi vetë jetën. Ngjarja e rëndë u shënua në qytetin e Kr
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Novoselë, Benzi përplas për vdekje40-vjeçaren, tentoi të kalojë rrugën - Shqiptarja.com

VLORE – Një 40-vjeçare është aksidentuar për vdekje nga një automjet teksa ka tentuar të kalojë rrugën. Aksidenti rrugor është shënu
- Shtuar 4 muaj mė parė


»40 vjeçarja, humbë jetën në aksident - IndeksiOnline

Një grua ka humbur jetën pasi është aksidentuar për vdekje nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme, ku 40-vjeçarja L.Gjeci është
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Novoselė, Benzi pėrplas pėr vdekje43-vjeēaren, tentoi tė kalojė rrugėn - Shqiptarja.com

VLORE – Njė 40-vjeēare ėshtė aksidentuar pėr vdekje nga njė automjet teksa ka tentuar tė kalojė rrugėn. Aksidenti rrugor ėshtė shėnuar mėngjesin e sotėm nė Novoselė, kur njė grua 43-vjeēare me i
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Lefter Gjeçi: Si na gënjeu super-mashtruesi, mori paratë, më pas na paditi - BalkanWeb

FIER-Supermashtruesi Ledjan Muçaraku e ka nisur "profesionin" e tij që kur ishte në fshatin Grykë të rrethit të Fierit. Fillimisht, ai është munduar që t
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Nė burg me Angjelikėn - Gazeta Shqip

Guljem Deda/ Orlando i ēmendun, historia e njė pėrkthimi qė nisi nė burgun e Kuēit, dhe pėr gati gjysmėshekulli mbeti nė dorėshkrim…Rrugėtimi i Ariostos, poetit tė njohur ital
- Shtuar 5 muaj mė parė


»“Sudja”, takimi me kreditorët në 8 grupe, ja lista dhe dita e takimit për secilin - BalkanWeb

TIRANE - Më datë 19 maj do të nisë të zhvillohet takimi i dytë për procedurat e falimentimit të firmës piramidale “Sude”. Përmes një
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Emrat e personave qė marrin tapitė sot - Gazeta Shqip

BASHKIA DURRĖS 1. ADRIATIK QERIM LILOLLARI 2. NAIM REXHEP KARAJ 3. SOTIR FAIK SANCO 4. QAZIM RAMADAN KASEMI 5. SAMEDIN ISLAM KODHELI 6. IZ
- Shtuar 7 muaj mė parė


»PA VEND, NĖ VENDIN E QOKAVE - Gazeta Shqip

(nga Ledi Shamku Shkreli) Duhet me i shku pėr qokė!   I shkuam me qokė
- Shtuar 8 muaj mė parė»Autostrada Levan-Fier pengese shpronesimet - Vizion Plus

Viktor Gjeci eshte njeri prej fermereve qe autostrada i prek rreth 2 dynym e 300 metra toke bujqesore Ai shprehet se nuk eshte dakord me cmimin qe eshte ofruar per token e tij ndersa per fshat
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Dashuria si realitet dhe si koncept - Gazeta Shqip

Feride Papleka
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Ministria e Bujqėsisė publikon skemat e mbėshtetjes financiare - Gazeta Shqip

Bujqėsia dhe zhvillimi rural, Rama: E kemi konsideruar sektor prioritar Ministria e Bujqėsisė ka shpallur dje skemat e mbėshtetjes financiare pėr fermerėt
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Ish-ushtarakët, lista me emrate 113 përfituesve të pensioneve - Shqiptarja.com

TIRANE - Instituti i Sigurimeve Shoqërore ka lidhur përfitimin e pensionit për 113 ish ushtarakë. Shqiptarja.com publikon listën me 113 emrat e ish ushtarakëve që p&
- Shtuar 11 muaj mė parė»Panariti: Basha vuri nė listėn e tėshkarkuarve emra qe janė nė punė - Shqiptarja.com

TIRANE- Ministria e Bujqėsisė  hedh poshtė deklaratėn e kryetarit tė Partisė Demokratike sa i takon tė shkarkuarve nga puna nė administratėn e kėtij institucioni. Tė dielėn e kaluar kryetari i PD-sė B
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Emėrohet Dr. Arsimit Dibėr, Drini Gjeci u pėrzgjodh mes 5 kandidatėve - Ora News

Drini Gjeci eshte perzgjedhur mes 5 kandidaturave per te drejtuar arsimin ne qarkun e Dibres. Gjate prezantimit te programeve te kandidateve, ka qene e pranishme edhe Ministrja e Arsimit, Li
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Shpallen kandidatėt pėr drejtuesit nė arsim - Gazeta Shqip

Drejtoritė arsimore  Ministria e Arsimit publikon fituesit pėr fazėn e fundit, emėrimi pėrfundimtar pas finales publike Lorina Mixha
- Shtuar 12 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 299 ->299 0 total_found -> total_found 1 299 ->299 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 gjeci ->gjeci 0 docs[0] -> docs[0] 1 299 ->299 0 hits[0] -> hits[0] 1 394 ->394

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos