Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Gjeologjik Shqiptar"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Pashaj: Shqipėria, asnjė veprim konkret pėr kufirin detar dhe zonat ekonomike - Gazeta Shqip

Qeveria tė negociojė me Athinėn. Shqipėria prapa pėr ndarjen e zonave ekskluzive BLEDAR HOTI
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Pėrse nuk duhet ndėrtuar nė bregdet - Shekulli

Naim Brati/ Jurist, ekspert tsunamesh Vija bregdetare shqiptare dhe ato liqenore e lumore shqiptare janė “pushtuar’ nga ndėrtimet dhe kjo pėrbėn njė “alarm”. Nuk flitet pėr nd
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Mbyllet konsullata shqiptare nė New York - Tema


- Shtuar 7 muaj mė parė


»Ndryshon struktura e policisė zjarrfikėse, shtohet efektivi - Gazeta Shqip

Qeveria miraton organikėn e re me 739 vetė. Riorganizohet edhe Shėrbimi Gjeologjik, i cili do tė ketė 133 punonjės
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Qeveria miraton në parim grantin e Bankës Islamike për projektin e mikrofinancës - BalkanWeb

TIRANE- Këshilli i Ministrave vendosi në mbledhjen e sotme, miratimin në parim, të marrëveshjes së huas dhe asistencës teknike, ndërmjet Këshillit të
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Viktor Doda: Ja pse i duhet ekonomisė Shėrbimi Gjeologjik - Shqiptarja.com

TIRANE- Pėrhapja e ndėrtimeve pa leje nė gjithė vendin, por edhe nevojat e zhvillimit tė turizmit dhe industrisė minerare, kanė njė emėrues tė pėrbashkėt qė rregullon perspektivėn: shėrbimin shtetėror
- Shtuar 7 muaj mė parė


»NEVOJA E RISHKRIMIT TĖ HISTORISĖ - Gazeta Shqip

MONIKA SHOSHORI STAFA -    SHENJAT E HARRUARA INTELEKTUALE HEBREJE NĖ SHQIPĖRI-
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Institucionet, ja vendet boshme kontratė tė pėrkohshme - Shqiptarja.com

TIRANE- Publikohet lista e vendeve vakante nė njėsitė e qeverisjes qendrore, pėr tė cilat kontrata e punėsimit do tė jėtė e pėrkohshme. Propozimi pėr kuotat e vendeve vakante pėr tė cilat aplikohet ko
- Shtuar 9 muaj mė parė


»“541 punonjës me kontratë të përkohshme” - BalkanWeb

TIRANE-Qeveria vendosi dje në mbledhjen e saj që numri i punonjësve me kontratë të përkohshme në njësitë e qeverisjes qendrore, për vitin 2014 të
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Qeveria miraton kuadrin makroekonomik e fiskal pėr periudhėn 2015-2017 - Ora News

Qeveria miraton kuadrin makroekonomik e fiskal pėr periudhėn 2015-2017. Nė mbledhjen e radhės tė mbajtur nėn drejtimin e kryeministrit Edi Rama, Kėshilli i Ministrave miratoi kuadrin makroekonomik
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Vendim per 541 te punesuar perkohesisht ne qeverisjen vendore - News of Albania

Transmetuar me 29012014 - 1630 Foto ilustruese mbledhje qeverie PUBLICITET Tirane 29 janar 2014 NOAal- Gjate mbledhjes se sotme te Qeve
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Zbardhen vendimet e qeverise te ndermarra sot - Shekulli

SSSAbrASS Ne mbledhjen e radhes te mbajtur nen drejtimin e kryeministrit Edi Rama Keshilli i Ministrave ka miratuar diten e sotme nje teresi projektligjesh Ne njoftim per shtyp eshte bere e d
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Nė nderim tė Prof. Dr. Feti Zazanit - Tirana Observer

Nė nderim tė Prof. Dr. Feti Zazanit (1923-2013) Feti Zazani ndėrroi jetė nė mėnyrė natyrale mė 27 Dhjetor 2013 nė Toronto, nė moshėn 90 vjeēare, nė prani tė familjes sė tij.
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Minierat nė Bulqizė, Gjiknuri: 29leje u pezulluan dhe u revokuan - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Bulqizė, 50 minatorė nė grevė /VIDEO Raporti i plotė, emrat e kompanive TIRANĖ - Ministri i Energjetikės dhe Industrisė, Da
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Gjiknuri ngre grup pune pėrlėkundjet e tokės nė Zharrėz tė Fierit - Shqiptarja.com

TIRANE- Ministri i Energjisė dhe Industrisė, Damian Gjiknuri ka urdhėruar ngritjen e njė grupi pune pėr lėkundjet nė zonėn e Zhėrėzės. Ky grup pune pritet tė vlerėsojė shqetėsimin e banorėve tė komunė
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Lėkundjet nė Zharrės, Gjiknuri grup pune pėr monitorimin e zonės naftėmbajtėse - Ora News

Ministri i Energjisė dhe Industrisė, Damian Gjiknuri, ka urdhėruar ngritjen e njė grupi pune pėr lėkundjet nė zonėn e Zhėrėzės pėr fenomenin e lėkundjeve tė tokės nė zonėn naftėmbajtėse. Nė
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Fier, lëkundjet në zonën naftëmbajtëse, mblidhet grupi i punës - BalkanWeb

TIRANE-Shqetësimi i banorëve të komunës Zharrëz të Fierit rreth fenomenti të lëkundjeve të tokës në zonën naftëmbajtëse, ka bë
- Shtuar 11 muaj mė parė»Flamuri nė kėpucė - Tirana Observer

Nga Sokol Marku
- Shtuar 1 vit mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 203 ->203 0 total_found -> total_found 1 203 ->203 0 time -> time 1 0.010 ->0.010 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 gjeologjik ->gjeologjik 0 docs[0] -> docs[0] 1 642 ->642 0 hits[0] -> hits[0] 1 962 ->962 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 shqiptar ->shqiptar 0 docs[1] -> docs[1] 1 220472 ->220472 0 hits[1] -> hits[1] 1 563561 ->563561

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos