Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Gjerman"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ky është "nazisti" i futbollit gjerman - IndeksiOnline

Gjermanët nuk e kanë pritur mirë një gjest të një futbollisti të Werder Bremen. Në ndeshjen që skuadra e dytë e Werder e zhvilloi ndaj Lubeck,
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Mimoza takohet me finalistin e Ch. League - IndeksiOnline

Kryetarja e Gjakovës, Mimoza Kusari-Lila është takuar sot me trajnerin e famshëm gjerman, Klaus TopMoller. Kusari-Lila ka sqaruar në faqen e saj në Facebook p&eum
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Oriela Nebiaj jep deklaratën e parë si zëdhënëse e PD-së - BalkanWeb

TIRANË- Lista me emrat e anëtarëve të rinj të Këshillit Kombëtar të PD-së është deklarata e parë për zëdhënësen e re t&e
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Lavrov kritikon në OKB ndërhyrjet ushtarake amerikane - BalkanWeb

MOSKE-Rusia, e goditur nga sanksionet e ashpëra të Perëndimit për rolin e saj në krizën e Ukrainës, i akuzoi të shtunën Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimin E
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Lufta antikorrupsion, modernizimi i sistemit - Keshilli i Ministrave

Nė luftėn kundėr korrupsionit duhet njė pėrpjekje pėr tė dalė pėrtej kufijve tė njė Qeverie, apo tė njė shumice dhe pėr tė pėrfshirė nė kėtė p
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Kryeministri Edi Rama vizitė nė 10 Downing Street, pritet nga Kryeministri Britanik Cameron - Keshilli i Ministrave

Kryeministri Edi Rama zhvilloi njė vizitė nė 10 Downing Street, ku u takua me Kryeministrin e Britanisė sė Madhe, David Cameron. Gjatė takimit
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Kryeministri me sipėrmarrės italianė:Ja si do ju lehtėsojmė dhe vlerėsojmė - Keshilli i Ministrave

Sipėrmarrėsit janė krijuesit e vendeve tė punės, janė krijuesit e mirėqenies dhe tė pasurisė nė kėtė vend, ndaj duhet t'i vendosim nė piedesta
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Paketė masash pėr sigurinė rrugore - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Edi Rama, nė konferencėn pėr sigurinė rrugore: "Tė nderuar pjesėmarrės,
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Takimi i Zėvendėskryeministrit Niko Peleshi me Delegacionin e Bundestag-ut Gjerman - Keshilli i Ministrave

Zėvendėskryeministri Niko Peleshi priti sot njė delegacion tė Bundestagut Gjerman tė kryesuar nga Johannes Selle, deputet e njėherė Kryetar i
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Taksimi i ndershėm, mbajtėm zotimin pėr rritjen e pagės sė mėsuesit - Keshilli i Ministrave

Bashkėbisedimi i Kryeministrit, Edi Rama, me mėsuesit me rastin e 7 Marsit: Besoj qė ka qenė njė kohė e mjaft
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Dogana e re e Shqipėrisė - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Edi Rama nė nisjen e punės nė terren tė Crown Agents: Jam shumė i kėnaqur qė mė nė fund, mbas nj
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Rikthim nė biznesin fason me angazhime tė realizuara - Keshilli i Ministrave

Edi Rama rikthehet nė njė biznes fason, tashmė nė cilėsinė e kryeministrit dhe me premtime tė mbajtura. Nė kėtė fabrikė fason nė kryeqytet, tė
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Shqipėria njehson Kodin Doganor me Kodin Doganor tė BE-sė - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Edi Rama gjatė prezantimit tė Kodi i ri Doganor: Shpresoj qė fjalėt e mia tė shtojnė diēka, pas
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Kryeministri Rama, vizitė zyrtare nė Berlin - Keshilli i Ministrave

Kryeministri Edi Rama ka mbėrritur sot pasdite nė Berlin, Gjermani, ku do tė zhvillojė njė vizitė zyrtare me ftesė tė Kancelares Angela Merkel
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Lufta Antifashiste shembull i bashkimit tė pėrpjekjeve pėr Shqipėrinė Europiane - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Edi Rama nė takimin me veteranėt e Luftės Antifashiste Nacionalēlirimtare:
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Integrimi si proces ligjzbatimi - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Edi Rama nė konferencėn mbi pėrafrimin e legjislacionit me BE-nė: Dėshiroj qė nė kėto minuta qė
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Shqipėri-Gjermani, njė instrument mė shumė pėr forcimin e marrėdhėnieve - Keshilli i Ministrave

Kryeministri Rama pėrshėndeti sot krijimin e Grupit Parlamentar tė Miqėsisė Shqipėri-Gjermani, kryetar i tė cilėt ėshtė deputeti Taulant Balla
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Burime tė reja tė rritjes ekonomike - Keshilli i Ministrave

Kryeministri Edi Rama nė bashkėbisedimin e zhvilluar gjatė konferencės "Sfidat e Zhvillimit Ekonomik", organizuar nga Dhoma Amerikane
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Gjermania pro statusit - Keshilli i Ministrave

Ministri i Jashtėm Gjerman Frank-Walter Steinmeier: "Mė lejoni tė pėrshėndes pėrzemėrsisht K
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Shqipėria vend i mirė pėr Zotin e tė gjithėve dhe tė gjitha fetė - Keshilli i Ministrave

Fjala e kryeministrit Rama, nė iftarin e shtruar nė nderim tė Muajit tė Shenjtė tė Ramazanit, nga kryeministri Rama dhe bashkėshortja
- Shtuar 3 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 24362 ->24362 0 time -> time 1 0.014 ->0.014 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 gjerman ->gjerman 0 docs[0] -> docs[0] 1 24362 ->24362 0 hits[0] -> hits[0] 1 40979 ->40979

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos