Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Gjovalin Berisha"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Braēe: Ēfarė turpi! Nishani asnjė fjalė pėr Lazaratin - Gazeta Shqip

Presidenti ėshtė zhdukur, pėrse nuk thotė asgjė pėr operacionin e policisė
- Shtuar 5 muaj mė parė»Kadeli: Nuk kam kėrkuar largimine Tahirit, ėshtė mė i suksesshmi - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO LEZHE- Ministri i Brendshėm, Saimir Tahiri, nuk ka qenė nė listėn e “zezė” tė g
- Shtuar 5 muaj mė parė


»LSI ska kėrkuar kokėn e Tahirit, Kadeli: Njė nga Ministrat e suksesshėm - Ora News

Lezhė- Ministri i Brendshėm, Saimir Tahiri, nuk ka qenė nė listėn e zezė tė grupit tė LSI pėr shkarkim. Nga Lezha, deputeti Gjovalin Kadeli, i cili pati bėrė publike dhe nismėn e g
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Brazil 2014, ja cilat janė skuadrat e zemrės tė 50 politikanėve - Tirana Observer

Nga Rama, Berisha, Meta, Basha, Majko, tek Mesila Doda dhe Majlinda Bregu. Gjermania, ekipi me mė shumė tifozė, nė vend tė dytė axurrėt, mbyll podin Anglia
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Brazil 2014, skuadrat e “zemrës” së politikanëve shqiptarë - BalkanWeb

Ndonëse i përkasin një fushe tejet të ndryshme, asaj të politikës, ata nuk i ndal kush të jenë tifoz të një skuadre futbolli. Tashmë që ethe
- Shtuar 5 muaj mė parė


»PA DORASHKA - Gazeta Shqip

LEONARD BODURI Metamorfoza e Metės
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Rexhep Qosja: Gegėrishtja nuk mund tė jetė standard, ka komb shqiptar, jo kosovar - BalkanWeb

TIRANE-Po ku ndodhet Klani uzurpues i ASHAK-ut pėr konfliktin e interesit dhe korrupsionin? Po tė lodhej dhe po tė frikėsohej prej shkeljes sė ligjit dhe tė Kushtetutės sė Kosovės nuk do ta ēonte pėrf
- Shtuar 8 muaj mė parė


»PS-LSI, mbledhin 51 firma pėr shkarkimin e Xhukės - Gazeta Shqip

Depozitohet nė Kuvend nisma, tė martėn mbledhja, ku e ftuar ėshtė edhe kryeinspektorja FATJONA MEJDINI
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Berisha: Pas marrėveshjes sė 1 prillit, shqiptarėt janė kombi mė i mashtruar nė Evropė - Gazeta 55

14-02-2014 / Gazeta 55 SSSAASSIsh-kryeministri Sali Berisha deklaroi dje nga salla e Kuvendit se shqiptarët janë kombi më i mashtruar në Evropë, pasi qeveria e mazho
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Situata e rendit dhe SHISH, Ramanė Kuvend: Reforma ka nisur - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD Kuvendi rrėzon dekretet e Nishanit VIDEO Fjala e Kryeministrit Rama, sot nė Kuvend TIRANE - Debate tė forta nė Kuvend p
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Berisha ironizon heshtjen e deputeteve te PS Te nderpresim seancen tju japim kohe te pergatiten - News of Albania

Transmetuar me 30012014 - 1048 Seanca Parlamentare PUBLICITET br br Tirane 30 janar 2014 NOAal-Ish-kryeministri Sali Berisha ka bere
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Kuvend-debate, Berisha: Deputetėt turpėrohen nga kėta ministra - BalkanWeb

TIRANE-Kuvendi mblidhet nė seancėn plenare tė radhės per tė diskutuar disa ēėshtje tė rėndėsishme. Ndėr to veēohen, dekretet e Presidentit pėr emėrimin e dy anėtarėve tė Gjykatės sė Lartė, Petrit
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Kuvend, Berisha: Qeveria sinonim i tritolit. Tahiri: Po nxisni kriminalitetin - BalkanWeb

TIRANE-Debate tė forta kanė pėrfshirė seancėn e sotme parlamentare ku akuza dhe kundėr-akuza janė dėgjuar si nga pala e opozitės karshi ministrave dhe anasjelltas. Opozita etiketon qeverinė si sinonim
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Debate ne Kuvend BerishaKjo eshte qeveri tritoliTahiriJu e niset - News of Albania

Transmetuar me 30012014 - 1048 Seanca Parlamentare PUBLICITET br br Tirane 30 janar 2014 NOAal-Velija-Berishes Sabotove linjen energ
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Harito-Berishės:I bėre presion mee-mail administratės pėr votat - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD LIVE TV/Punėsimi, debate nė Kuvend TIRANE -   Debati i nxehtė nė seancėn e sotme parlamentare nxorri nė sipėrfaqe atė qė
- Shtuar 9 muaj mė parė»Ligjet debate pėr dy dekretet e presidentit pėr anėtarė tė Gjykatės sė Lartė - Ora News

Komisioni i ligjeve u shoqėrua sot me debate nė lidhje me dekretet e presidentit Nishani pėr emėrimin e dy anėtarėve tė Gjykatės sė Lartė. Deputetėt e mazhorancės nė  komision kanė kundėrsht
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Gjykata e Lartė, Kuvendi rrėzonme 16 vota dekretet e Nishanit - Shqiptarja.com

TIRANE -  Kuvendi ka rrėzuar rreth orės 14:20 dy dekretet e Presidenti Bujar Nishani, pėr anėtarėt e Gjykatės sė Lartė. Me 16 votat e deputetėve tė mazhorancės, Komisioni i Ligjeve nuk ka kaluar emrat
- Shtuar 9 muaj mė parė< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 485 ->485 0 total_found -> total_found 1 485 ->485 0 time -> time 1 0.004 ->0.004 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 gjovalin ->gjovalin 0 docs[0] -> docs[0] 1 2040 ->2040 0 hits[0] -> hits[0] 1 2888 ->2888 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 berisha ->berisha 0 docs[1] -> docs[1] 1 124641 ->124641 0 hits[1] -> hits[1] 1 401713 ->401713

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos