Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Gjykates Berat"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Mjeku ngacmon seksualisht pacienten pranga ne spital 20-vjecarja Me preku gjate konsultes - Panorama

e Hene 6 Tetor 20140816 am p classwp-caption-text Spitali i BeratitSSSAbrASSVizita pas operacionit i ka kushtuar shtrenjte mjekut 51-vjecarĀ Kirugu Artan Sula nga Berati eshte arr
- Shtuar 3 javė mė parė


»Buzhala: Blloku po jetëson ëndrrat e Kurtit - IndeksiOnline

Edhe Ish deputeti i PDK-së, Berat Buzhala e ka komentuar shtyerjen epër vazhdimin e seancës konstitutive të Kuvendit të Kosovës.  Buzhala e
- Shtuar 4 javė mė parė


»A1 Report zbulon vendimin, Veliuu dėnua me gjobė pėr UFO Berat - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Ja akuzat e ngritura nga Prokuroria e Pergjithshme per deputetin e PD Astrit Veliu TIRANE - Depute
- Shtuar 5 javė mė parė


»A1 Report zbulon vendimin, Veliaju dėnua me gjobė pėr UFO Berat - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Ja akuzat e ngritura nga Prokuroria e Pergjithshme per deputetin e PD Astrit Veliu TIRANE -
- Shtuar 5 javė mė parė


»Akuzat e PD per ndertim pa leje ne Uren Vajgurore reagon Policia e Beratit - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Tirane 17 shtator 2014 NOAal- Policia e Beratit ka reaguar ndaj akuzave te Partise Demokratike lidhur me nje ndertim pa leje ne uren Vajgurore te cilin
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Buzhala bën be në të madhin Zot: Blloku+VV nuk kanë me e marrë kryeparlamentarin - IndeksiOnline

Ish deputeti i PDK-së, Berat Buzhala, pas marrëveshjes ndërmjet Bllokut LAN dhe Lëvizjes Vetëvendosje, ka “ka bërë be” në Facebook se LAN dh
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Buzhala: Blloku e zgjeroi problemin me VV-në fundamentaliste - IndeksiOnline

Ish deputeti i PDK-së dhe formalisht anëtar i Këshillit Drejtues të kësaj partie, Berat Buzhala e ka kundërshtuar fuqishëm marrëveshjen që do t&eum
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Buzhala: Burim, jeni të vetmuar dhe po rrezikoni të dukeni komik - IndeksiOnline

Ish deputeti i PDK-së, Berat Buzhala sikur ka nisur t’ia “kthejë” shpinën pak Bllokut paszgjedhor, veçanërisht AAK-së. Anëtari i Kës
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Rama Doreheqjen nuk ia kerkoj dot as Fullanit dhe as Nishanit - News of Albania

Transmetuar me 21082014 - 1212 Kryeministri Edi Rama Lajme te lidhuraFOTOĀ VIDEOĀ FJALIMI I PLOTĀ T GJITHA PYETJE-PRGJIGJET PUBLICITET
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Buzhala: PDK me hatër ose me zor të dërgohet në opozitë - IndeksiOnline

Ish deputeti i PDK'se, Berat Buzhala ka analizuar vendimin e sotëm të Gjykatës Kushtetuese. Buzhala thotë se se pas vendimit të gjykatës, PDK-ja
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Rama Fullanit nuk i kerkoj doreheqjen Skandali i Sarandes i turpshem - News of Albania

Transmetuar me 21082014 - 1212 Kryeministri Edi Rama Lajme te lidhuraFOTOĀ VIDEOĀ FJALIMI I PLOTĀ T GJITHA PYETJE-PRGJIGJET PUBLICITET
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Shperdorim detyre arrestohet gjeneral brigade Syrja Gjoka - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Tirane 16 maj 2014 NOAal- Policia Ushtarake ka bere te mundur arrestimin e gjeneral brigade Syrja Gjoka aktualisht komandant i Brigades Logjistike Tiranebr br
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Denohen per trafik droge ne Belgjike ju sekuestrohet pasuria ne Berat - News of Albania

foto ilustruese Berat 12 mars 2014 NOAal- Ka perfunduar keq aventura milionere e dy vellezerve nga Berati Policia e ketij qyteti me kerkese te shtetit belg eshte detyruar te zbatoje
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Naēo: Magjistratėt, e ardhmja edrejtėsisė, jo qokat e KLD-sė - Shqiptarja.com

TIRANE- Pas debateve nė sallė, Ministri i Drejtėsisė Nasip Naēo ėshtė larguar dje, nga mbledhja e Kėshillit tė Lartė tė Drejtėsisė ndėrsa anėtarėt e kėtij kėshilli po diskutonin nė lidhje me emėrimet
- Shtuar 11 muaj mė parė»Oficeri i policise Enton Softa 9 muaj burg per ryshfet - Shekulli

pAnxhela Tatop p- Gjykata denon me 9 muaj burg oficerin e policise se Beratit Enton Softa i cili morri ryshfet ne kembim te lirimit te nje paraburgosuri Nga ana e togave te zeza Softa eshte shpallur
- Shtuar 1 vit mė parė»Llalla: Prokuroret qe duhet te largohen, i nxis te japin doreheqje Nga Blendi Fevziu - Koha Jonë

Prokurori i Pergjithshem, Adriatik Llalla, thote se do te jete i ashper me prokuroret qe shkelin ligjin dhe paralajmeron se nuk do te kurseje as ata qe kane mbeshtetje politike. Ne nje interviste qe d
- Shtuar 2 vite mė parė


»Berat Gjykata kunder KushtetuesesBurg perjete vrasesit te Kozares - Shqiptarja.com

BERAT- Kater vjet pasi dha vendimin e pare per denimin e Luan Marres me burgim te perjeteshem pasi u gjykua per vrasjen e familjareve te tij Gjykata e Rrethit Gjyqesor ne Berat ka dhene te njetin vend
- Shtuar 3 vite mė parė


»ILDKP padi penale Si fshehenmilionat gjyqtari dhe tatimori - Shqiptarja.com

TIRANE-Gjyqtari i Beratit Shyqyri Cobo dhe tatimori Mehmet Guga jane paditur per ndjekje penale nga ana e Inspektoratit te Larte te Deklarimit dhe Kontrollit te Pasurive sepse kane mashtruar me te dhe
- Shtuar 3 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 130 ->130 0 total_found -> total_found 1 130 ->130 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 gjykates ->gjykates 0 docs[0] -> docs[0] 1 10199 ->10199 0 hits[0] -> hits[0] 1 19300 ->19300 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 berat ->berat 0 docs[1] -> docs[1] 1 12542 ->12542 0 hits[1] -> hits[1] 1 20615 ->20615

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos