Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Gjykates Diber"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Pergjimi zbuloi krimin per hakmarrje ne Diber - Panorama

e Diele 12 Tetor 20141157 am brbr8220Une e vrava Basri Nikollin Ma dha truri per ta vrare8221Ā Uran Skuka bashkeshorti i njeres prej dy nuseve qe vrane vjehrren me vaj te nxehte n
- Shtuar 1 javė mė parė


»U hakmor se i vrane nenen me vaj ne vesh 35 vjet burg - Panorama

e Marte 7 Tetor 20141330 pm p classwp-caption-text Uran Skuka ne gjyqbrbrUran Skuka bashkeshorti i njeres prej dy nuseve qe vrane vjehrren e tyre ne shkurt te vitit 2013 me vaj te
- Shtuar 2 javė mė parė


»Nuk deklaruan pasurine ILDKPKI masa per gjashte zyrtare - News of Albania

Tirane 11 shtator 2014 NOAal- Inspektorati i Larte i Deklarimit dhe Kontrollit te Pasurive dhe Konfliktit te Interesave ka marre masa administrative per disa zyrtarevebr br Gjate ketyre diteve u kon
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Gjobiten pese zyrtare dhe Shtjefen Lleshi sdeklaruan pasurine - Shekulli

brbrInspektorati i Larte i Deklarimit dhe Kontrollit te Pasurive dhe Konfliktit ka gjobitur 6 zyrtare te niveleve te ndryshme per shkelje te afateve te dorezimit te deklarates se interesave private pa
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Proteste ne gjithe Maqedonine - Vizion Plus

brbrVala e protestave te shqiptareve ne Maqedoni duket se nuk ka te ndalurbrbr brbrPas ngjarjeve te se premtes dhe te shtunes ne Shkup edhe per diten e sotme jane paralajmeruar manifestime kete here t
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Ministria e Brendshme: Ja vendimet gjyqësore që duhet të shqyrtoj Presidenti - BalkanWeb

Më poshtë po ju paraqesim, vendimet që Ministria e Brendshme i ka dërguar sot për shqyrtim të hollësishëm Presidentit të Republikës, Bujar Nishani, n&
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Pedofili:Julianin e vrava se bėrtiste, trupin e flaka nė plehra - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Ne 2008, Gjykata e liroi: Nuk pėrbėn rrezik (PDF) Prrenjasi nė 2004 rrėmbeu dhe 2 fėmijė nė Librazhd Djali i zyrtarit tė SHISH-it u zhduk mė 30 nėntor Policia: Si u shpėtu
- Shtuar 2 vite mė parė


»Gjinushi Ja skema me te cilen do mposhtim Sali Gerdecin dhe Ilir Floririn - Shekulli

p classMsoNormal styletext-align justifySkender Gjinushi kryetar i Partise Socialdemokrate shprehet i sigurt ne fitoren e koalicionit opozitar ne zgjedhjet e 23 qershorit Gjinushi thekson se fronti op
- Shtuar 2 vite mė parė


»Maqedonasit ankohen ne OSBE per vendimin e Kushtetueses - Gazeta Shqip

Protesta Pjesetaret e minoritetit shprehet kunder heqjes se kombesise Maqedonasit e Shqiperise ankohen te misioni i OSBE-se.Pozita dhe te drejtat e pjesetareve te pakices maqedonase ne Shqip
- Shtuar 3 vite mė parė


»Dibër, gjykata pranon kërkesën e METE: Të nxirren nga miniera, minatorët - BalkanWeb

DIBER-Gjykata e Dibrës ka pranuar kërkesën e Ministrisë së Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjitikës (METE) për nxjerrjen e minatorëve nga miniera e Bulqiz
- Shtuar 4 vite mė parė»Njesite qe mbajne pezull certifikimin e 8 majit - Gazeta Shqip

Ankimet ne Kolegj Nga 34 ceshtje ankimore 30 prej tyre kane lene ne fuqi vendimin e KQZ-se Zgjedhjet lokale te 8 majit i afrohen perfundimit te tyre ne kuptimin e procesit te administrimit te te g
- Shtuar 4 vite mė parė


»Kapen grabitesit e 11 kompjuterave - Shekulli

DIBR - Policia e Dibres ka vene ne pranga nje shtetas 20-vjecar i cili ka vjedhur 11 kompjutera per lojera fati. Punonjesit e Komisariatit te Policise Diber pas nje pune te mireorganizuar hetimore
- Shtuar 4 vite mė parė


»Dergohet ne gjyq kreu i komunes qe internoi rivalin - Shekulli

TIRAN- Task-Forca e prokurorise se kryeqyteti mbylli hetimet dhe dorezoi per gjykim dosjen penale ndaj kryetarit te komunes se Kalase se Dodes ne Diber Bajram Himallari i cili akuzohet per falsifik
- Shtuar 4 vite mė parė


»Uniformat blu serish aksione ne qytetet kryesore - Gazeta Shqip

Ndalimet Tete te arrestuar nga policia ne Durres dhe ne Diber Prej ditesh vijojne aksionet e policise ne disa qytete te vendit ne kuader te luftes kunder krimit dhe rritjes se sigurise ne komunite
- Shtuar 4 vite mė parė


»Mashtrimi gjykata le ne burg pengun Pepa - Gazeta Standard

Mashtroi me 250 mije euro Gjykata e Tiranes vendosi dje masen e sigurise Arrest me burg me afat 30 dite ndaj pengut Nazmi Pepa. Perpara gjykateses se gatshme Elbana Lluri i pan
- Shtuar 4 vite mė parė


»Dik Marti prokuroria rrezon akuzat - Panorama

/ / Ne thelb kjo eshte deklarata e bere dje nga Prokuroria e Pergjithshme e cila ka qene e angazhuar ne vitin 2004 te ndihmonte grupin hetimor te Gjykates se Hages ne Burr
- Shtuar 4 vite mė parė


»Shoqata Bregdeti 16 pyetje Agjencise se Pronave - News of Albania

Jo vetem ne Dukat por ne te gjithe zonen e mbrojtur turistike situata eshte tensionuar nga veprimtaria antipronar e Agjencise se Kthimit te Pronave qe ne fakt vepron per te blloku
- Shtuar 4 vite mė parė


»Kerkohet te barazohet krimineli me viktimen - Panorama

/ / NgaSHPETIM IDRIZI Raporti i parlamentarit zviceran Dik Marti kunder kryeministrit te Kosoves Hashim Thaci e luftes clirimtare qe ai drejtoi bashke me
- Shtuar 4 vite mė parė


»Kater vajzat denoncojne tra kantin - Gazeta Shqip

Prokuroria perfundon hetimet per tutorin e dhunshem Perparim Kaci Disa vajza kane marre guximin per te denoncuar tutorin se i ka perdhunuar dhe trafikuar per prostitucion ne Kosove. Hetimet jane nd
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 51 ->51 0 total_found -> total_found 1 51 ->51 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 gjykates ->gjykates 0 docs[0] -> docs[0] 1 10194 ->10194 0 hits[0] -> hits[0] 1 19295 ->19295 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 diber ->diber 0 docs[1] -> docs[1] 1 1314 ->1314 0 hits[1] -> hits[1] 1 1710 ->1710

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos