Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Gjykata Administrative Ligji"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Kuvend, Subashi: Tė shkarkohet Cefa dhe Lelēaj nga KLD, ja shkeljet - BalkanWeb

TIRANE- Nė seancėn e sotme plenare, Kuvendi pritet tė miratojė shkarkimin e dy anėtarėve tė Kėshillit tė Lartė tė Drejtėsisė, Elvis Ēefa dhe Lulzim Lelēaj. Kreu i komisionit Hetimor Armando Su
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Kuvendi, shkarkohen me 72 vota 2 anėtarėt e KLD, Ēefa e Lelēaj - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit 'Gjin Gjoni', shkaku i shkarkimit tė Ēefės e Lelēajt, promovuan shkelje! Publikohet raporti Komisionit Hetimor ja shkeljet e 2 anėtarėve tė KLD Elvis Ēefa nė A1Rep
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Kuvendi shkarkon me votim tė fshehtė Cefėn dhe Lelēajn nga KLD - BalkanWeb

TIRANE- Nė seancėn e sotme plenare, Kuvendi miratoi shkarkimin e dy anėtarėve tė Kėshillit tė Lartė tė Drejtėsisė, Elvis Ēefa dhe Lulzim Lelēaj me 72 vota pro dhe 1 kundėr, secilin prej tyre, pas kėrk
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Fund vjedhjes sė energjisė, njė sfidė e pėrbashkėt kombėtare - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Edi Rama nė seancėn e sotme parlamentare: Pėrshėndetje tė gjithėve! Duke mos i hequr asnj
- Shtuar 4 ditė mė parė»Edhe njė tjetėr ankimim nė Kushtetuese - Gazeta Start

Tiranė - Partia Demokratike pėrgatiti dosjen e radhės pėr nė Gjykatėn Kushtetuese, duke depozituar atje njė ankimin pėr ndarjen e re terr
- Shtuar 3 javė mė parė


»PD con ne Kushtetuese edhe Ndarjen Territoriale - Klan TV

0 brbr brbrPartia Demokratike kerkon nga Gjykata Kushtetuese qe te shpalle si te papajtueshem me kushtetuten ligjin per ndarjen e re administrative territoriale e per rrjedhoje ta pezulloje atebrbr b
- Shtuar 3 javė mė parė


»Raporti, KE: Bojkoti i opozitėsėshtė shqetėsues, bashkėpunoni  - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Fyle:Njė hap i rėndėsishėm nė rrugėn tuaj drejt BE Ambasadorja e BE i dorėzon raportin Shqipėrisė KE: Progres, por borxhi publik mbetet ende i lartė Fyle: Qeveria dhe opoz
- Shtuar 3 javė mė parė


»Banka e Shtetit pas krizes se vjedhjes dhe arrestimeve - Panorama

e Diele 5 Tetor 20141227 pm brbrQEMAL LAMEbrĀ  Me 5 shtator 2014 papri tur u njoftua lajmiĀ surprize i arrestimit te Guvernatorit Ardian Fullani perpara godines se Bankes se Shqip
- Shtuar 4 javė mė parė


»Rama: Aksion tė fortė kundėr plagės sė korrupsionit - Keshilli i Ministrave

"Na duhet njė aksion i fortė dhe i pėrbashkėt nė luftėn kundėr korrupsionit. Me ose pa tė tjerėt, ne do tė bėjmė gjithēka na takon, me shumicė
- Shtuar 5 javė mė parė


»Kryeministri u pėrgjigjet gazetarėve dhe qytetarėve - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Rama gjatė bashkėbisedim me gazetarėt dhe pyetjet e ardhura nga rrjetet sociale: Mirėdita tė gji
- Shtuar 5 javė mė parė


»Basha Ska dualitet ne PD per vendimet marr pergjegjesine - Panorama

e Premte 26 Shtator 20140816 am p classwp-caption-text Lulzim BashaSSSAbrASSKryetari i PD-se Lulzim Basha e quan premise per nje dinamike te re ne lidhje me qendrimin e opozites n
- Shtuar 5 javė mė parė


»Sherr nė mbledhjen e KLD, zbardhen debatet mes Ēefės, Ēomos dhe Gjin Gjonit - BalkanWeb

TIRANE- Kėshilli i Lartė i Drejtėsisė ka zbardhur mbledhjen e mbajtur mė 20 shtator gjatė tė cilės u shqyrtua kėrkesa e 39 deputetėve tė majtė pėr shkarkimin e dy anėtarėve tė kėtij Kėshilli ,Elvis Ēe
- Shtuar 5 javė mė parė


»Sherr nė mbledhjen e KLD, zbardhen debatet mes Ēefa-Ēomo-Gjin Gjoni - BalkanWeb

TIRANE- Kėshilli i Lartė i Drejtėsisė ka zbardhur mbledhjen e mbajtur mė 20 shtator gjatė tė cilės u shqyrtua kėrkesa e 39 deputetėve tė majtė pėr shkarkimin e dy anėtarėve tė kėtij Kėshilli ,Elvis Ēe
- Shtuar 5 javė mė parė


»KLD relacioni i plote per vendimet drejtuar Komisionit Parlamentar - News of Albania

PUBLICITET Keshilli i Larte i Drejtesise u njoh me kerkesen e nje grupi deputetesh per shkarkimin nga detyra te z Elvis efa Zevendeskryetar i KLD dhe anetarit tjeter te KLD z Lulzim L
- Shtuar 1 muaj mė parė


»PD con 3 ligje ne Gjykate gati kerkesa per Policine dhe harten - Panorama

e Marte 23 Shtator 20141234 pm p classwp-caption-text Halimi gjate nje konference per shtypbrbrPartia Demokratike depozitoi dje ne Gjykaten Kushtetuese ndryshimet ligjore ne KLD G
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Kėrkesa pėr shkarkim, Ēefa nė Komisionin e Ligjeve: Do jap shpjegime pėr punėn time - BalkanWeb

TIRANE-Komisioni i Ligjeve do tė shqyrtojė sot pasdite, nė orėn 17:00, kėrkesėn e njė grupi deputetėsh tė maxhorancės pėr shkarkimin e anėtarėve tė Kėshillit tė Lartė tė Drejtėsisė, Elvis Ēefa dhe Lul
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Nishani dhe PD ēojnė qeverinė nėKushtetuese pėr ligjin e KLD-sė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Halimi: Gjykata tė shfuqizojė 3 ligjet VIDEO Kuvend, rrėzohen 5 dekretet e Nishanit Basha: 5 ligjet i ēojmė nė Kushtetuese
- Shtuar 1 muaj mė parė


»39 deputetė kėrkesė pėr shkarkimin nga KLD, Ēefa dhe Lelēaj shpjegime tek 'Ligjet' - BalkanWeb

TIRANE-Komisioni i Ligjeve u mblodh sot pasdite, nė orėn 17:00, pėr tė shqyrtuar kėrkesėn e 30 deputetėve tė maxhorancės pėr shkarkimin e anėtarėve tė Kėshillit tė Lartė tė Drejtėsisė, Elvis Ēefa dhe
- Shtuar 1 muaj mė parė


»'Ligjet': Komision hetimor pėr shkarkimet nga KLD, Ēefa dhe Lelēaj shpjegime - BalkanWeb

TIRANE- Komisioni i Ligjeve u mblodh sot pasdite, nė orėn 17:00, pėr tė shqyrtuar kėrkesėn e 30 deputetėve tė maxhorancės pėr shkarkimin e anėtarėve tė Kėshillit tė Lartė tė Drejtėsisė, Elvis Ēefa dhe
- Shtuar 1 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1118 ->1118 0 time -> time 1 0.008 ->0.008 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 gjykata ->gjykata 0 docs[0] -> docs[0] 1 56494 ->56494 0 hits[0] -> hits[0] 1 111411 ->111411 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 administrative ->administrative 0 docs[1] -> docs[1] 1 18252 ->18252 0 hits[1] -> hits[1] 1 30909 ->30909 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 ligji ->ligji 0 docs[2] -> docs[2] 1 48477 ->48477 0 hits[2] -> hits[2] 1 90367 ->90367

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos