Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Gjykate"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Dredhia e gjykatės pėr t’ibėrė nderin gjyqtarit Gjin Gjoni - Shqiptarja.com

TIRANE- Teksa nė muajin maj 2014 gjykata e Elbasanit ka mundur t’i bėjė “qokėn” Gjin Gjoni, duke caktuar nė konflikt tė pastėr interesi, gjyqtaren Miranda Konica pėr caktimin e masės
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Kriza nė Kosovė, Blloku i ka shpresat te presidentja dhe Kushtetuesja - Ora News

E hėna do tė duhej tė ishte dita kur Blloku VLAN do tė dorėzonte nė Gjykatėn Kushtetuese sqarim pėr nenin 127, i cili thotė se deputetėt e Kuvendit e kanė pėr detyrė ta gjejnė mėnyrėn pėr ta zgjedh
- Shtuar 3 ditė mė parė


»LDK mban shpresat te Kushtetuesja - Kosova Live 360

E hėna do tė duhej tė ishte dita kur blloku LDK-AAK-Nisma dhe Vetėvendosje! do tė dorėzonte nė Gjykatėn Kushtetuese kėrkesėn pėr sqarim tė nenin 127, tė vendimit tė Kusht
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Blloku, shpresat te presidentja dhe Kushtetuesja - IndeksiOnline

E hëna do të duhej të ishte dita kur Blloku VLAN do të dorëzonte në Gjykatën Kushtetuese sqarim për nenin 127, i cili thotë se deputetët e Kuv
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Vrau tre femijet ne Itali Edlira opa nuk do te gjykohet - News of Albania

Edlira opa Edlira opa Dobrushi 37-vjecarja shqiptare qe vrau me thike tre vajzat e saj ne provincen e Lekos te Italise nuk do te gjykohetbr br Psikiatri i mjekesise ligjore Freder
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Vrau nje shqiptar gjykata denon italianin me 14 vite burg - News of Albania

Grosseto 17 tetor 2014 NOAal- Gjykata e Grosseto ne Itali denoi me 14 vite e 8 muaj burg dhe gjobe prej nente mije euro Mirko Fiorini 22 vjecarin nga Grosseto i cili mesnaten e 10 dhe 11 gushtit te vi
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Avokatja e Fazlliē, KLD e emėron gjyqtare tė Durrėsit - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit “Ēefa-Lelēaj”, KLD debat pėr shkarkimin Nishani :Njė pushtet 'quasi gjyqėsor' gjykon gjyqėsorin, e papranueshme! PD vendos kushte Ēefėn e Lelēajn tė KL
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Studentja e Juridikut padi ne Gjykate I dashuri me vodhi virgjerine - Panorama

e Premte 17 Tetor 20140912 am p classwp-caption-text Prokuroria e TiranesSSSAbrASS8220Panorama8221 shkruan sot se nje studente drejtesie 21-vjecare ka denoncuar ish-te dashurin e
- Shtuar 5 ditė mė parė


»4 te arrestuar ne Rinas dokumente te falsifikuara per azil ne vendet e BE - News of Albania

Tirane 14 tetor 2014 NOAal- Nje operacion i policise se kryeqytetit ka bere te mundur arrestimin e kater personave nen akuzen e Falsifikimit te dokumenteve dhe Falsifikimit te vulave stampave dhe form
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Akuze efes per AKKP Ka falsifikuar 1000 ha toke - Panorama

e Premte 17 Tetor 20141257 pm p classwp-caption-text Nenkryetari i KLD Elvis Cefa dje ne Komisionin HetimorbrbrKomisioni hetimor parlamentar ka ngritur nje tjeter akuze ndaj nenkr
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Blloku s’përjashton mundësinë t’i drejtohet Kushtetueses - BalkanWeb

Liderët e Bllokut LDK-AAK-Nisma patën një takim me përfaqësuesit e të gjitha pakicave të përfaqësuara në Kuvend, në përpjekje për gjetj
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Blloku nuk përjashton mundësinë që t’i drejtohet gjykatës - IndeksiOnline

Liderët e Bllokut LDK-AAK-Nisma patën një takim me përfaqësuesit e të gjitha pakicave të përfaqësuara në Kuvend, në përpjekje pë
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Deshmitari nis te flase avokatet braktisin gjyqin - Panorama

e Enjte 16 Tetor 20140900 am p classwp-caption-text Arben Frroku ne GjykateSSSAbrASSAvokatet e biznesmenit Arben Frroku deshtuan dje pyetjen e deshmitarit te mbrojtur ne procesin
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Kengetarja denoncon producentin per perdhunim - Klan TV

0 brbr brbrKengetarja e njohur Kesha ka habitur mbare opinionin publik teksa ka denoncuar per abuzim seksual producentin e saj DrLukabr Kesha ne dosjen qe do te dorezoje ne gjykate e akuzon producent
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Seancė dėgjimore pėr shkarkimet nė KLD, Ēefa: Tė pėrjashtohen Subashi e Braho - BalkanWeb

TIRANE- Komisioni hetimor qė po shqyrton kėrkesėn pėr shkarkimin e dy anėtarėve tė Kėshillit tė Lartė tė Drejtėsisė, ka nisur njė seancė dėgjimore me nėnkryetarin kėtij institucioni, Elvis Ēefa dhe an
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Shkarkimet nė KLD, Ēefa: Tė pėrjashtohen Subashi e Braho. Balla: Keni menduar, tė jepni dorėheqjen? - BalkanWeb

TIRANE- Komisioni hetimor qė po shqyrton kėrkesėn pėr shkarkimin e dy anėtarėve tė Kėshillit tė Lartė tė Drejtėsisė, ka nisur njė seancė dėgjimore me nėnkryetarin kėtij institucioni, Elvis Ēefa dhe an
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Shkarkimet nė KLD, Komisioni Hetimor mbyll hetimet - BalkanWeb

TIRANE- Komisioni hetimor qė po shqyrton kėrkesėn pėr shkarkimin e dy anėtarėve tė Kėshillit tė Lartė tė Drejtėsisė, ka nisur njė seancė dėgjimore me nėnkryetarin kėtij institucioni, Elvis Ēefa dhe an
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Ēudia/Si Rama, si serbėt! - Gazeta 55

Ndėrsa serbėt kėrkojnė tė na vrasin, Rama as qė mendon tė reflektojė mbi thirrjet makabre tė serbėve nė Beograd pėr tė vrarė shqiptarėt. Thirrjet frenetike tė njė sht
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Frroku deshtimet vazhdojne - Vizion Plus

brbrGjykata e Krimeve te Renda nuk ka mundur as kete te merkure te degjoje deklarimet e deshmitarit te mbrojtur i cili pretendon se ka pare autorin qe ka vrare kryekomisarin Dritan Lamaj Seanca e cila
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Bozdo: Brenda vitit, Tiranës do t’i shtohen 17 mijë metër katrorë hapësirë e gjelbër - BalkanWeb

TIRANE- Tirana ka nisur rikualifikimin urban dhe kthimin në hapësirë të gjelbër, në shërbim të qytetarëve të afro 17 mijë metra katrorëve si
- Shtuar 7 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 10769 ->10769 0 time -> time 1 0.005 ->0.005 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 gjykate ->gjykate 0 docs[0] -> docs[0] 1 10769 ->10769 0 hits[0] -> hits[0] 1 14018 ->14018

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos