Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Gjykimet"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Dhjetefishimi i gjobave deputetet e maxhorances kunder - Panorama

e Merkure 22 Tetor 20141229 pm Debati ne Komisionin e Sigurise per Kodin RrugorbrbrBraho Ta kthejme mbrapsht Sterkaj Ne Gjermani gjoba 60 euro te ne 300 eurobrbrDeputetet e maxhor
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Nishani: Nėse kreu i SHISH kashkelur ligjin, firmos shkarkimin - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Pėrgjimet,Sterkaj:Ndjekje penale Ajazit! Baraj: Berisha pėrgjegjės! TV pranė Berishės nxjerr emrat e tė pėrgjuarve nga SHISH-i Pėrgjimet, Berisha: Rama fliste me tr
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Sot pėrballja e madhe Serbi-Shqipėri, 3 autobusė me shqiptarė nė Beograd - Ora News

Shqipėria pėrballet sot nė orėn 20. 45 me Serbinė nė stadiumin e Beogradit, nė kuadėr tė eliminatorėve tė EURO 2016.  Edhe pse u deklarua se nuk do tė lejohen tifozėt shqiptarė, 3 autobusė me targa
- Shtuar 1 javė mė parė»Raporti: Shqipėria ecuri pozitiveproblem korrupsion e gjyqėsori - Shqiptarja.com

Rruga pėr njė demokraci tė plotė ėshtė e vėshtirė dhe sfiduese, sundimi i ligjit nuk ėshtė i plotė nė Shqipėri, nivelet e korrupsionit duhet tė ulen dhe gjyqėsori do tė funksionojė si duhet. Ky ėshtė
- Shtuar 2 javė mė parė


»Raporti: Shqipėria ecuri pozitiveproblem korrupsioni e gjyqėsori - Shqiptarja.com

Rruga pėr njė demokraci tė plotė ėshtė e vėshtirė dhe sfiduese, sundimi i ligjit nuk ėshtė i plotė nė Shqipėri, nivelet e korrupsionit duhet tė ulen dhe gjyqėsori do tė funksionojė si duhet. Ky ėshtė
- Shtuar 2 javė mė parė


»Gjyqtari i EULEX-it hetohet në Shqipëri për ryshfet - BalkanWeb

TIRANE - Autoritetet kosovare të drejtësisë po hetojnë rastin e një skandali korrupsioni në drejtësi, ku dyshohet të jetë përfshirë edhe një
- Shtuar 3 javė mė parė


»Gjyqtari i EULEX hetohet ne Shqiperi per ryshfet - Panorama

e Hene 6 Tetor 20141138 am Autoritetet kosovare te drejtesise po hetojne rastin e nje skandali korrupsioni ne drejtesi ku dyshohet te jete perfshire edhe nje gjyqtar i EULEX-itbrS
- Shtuar 3 javė mė parė


»Rexhep Qosja: Fullani i BSH, luks pa moral. Merrte rrogėn e 23 familjeve - BalkanWeb

TIRANE-Nė qoftė se nė njė shtėpi bėhen veprime tė dėnueshme pashmangshėm, pėrpos bėrėsit tė fajit, fajtor ėshtė edhe i zoti i shtėpisė. Figurativisht e thėnė del kėshtu: nė qoftė se kalin e vret shala
- Shtuar 3 javė mė parė


»Pse BE nuk e pranon bojkotin - Panorama

e Marte 30 Shtator 20141207 pm MENTOR NAZARKObrbrĀ  Nder fjalite qe kreu i ri i PD-se zoti Basha tha pas daljes nga takimi me komisionerin per Zgjerim ne largim Stefan Fyle njera
- Shtuar 4 javė mė parė


»2013-ta, viti i shqiptarėve - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Edi Rama nė konferencėn e fundvitit: Mirėdita tė gjithėve! Kjo ėshtė konferenca jonė e fundvitit
- Shtuar 4 javė mė parė


»Respektimi i Habeas Corpus Act ne Shqiperine 2014 - Panorama

e Premte 19 Shtator 20141243 pm ROMEO GURAKUQIbrbrĀ  Per me shume se dy dekada gjate tranzicionit Shqiperia perjetoi nje deformim te paimagjinueshem te ligjit se drejtes liria u
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Ahmeti: Marrëveshja VV-LDK s’do më ndalë të shkoj në prokurori - BalkanWeb

PRISHTINE- Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, në emisionin “Puls” në KTV, ka folur gjerë e gjatë për parregullsitë që i ka g
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Ahmeti: Marrëveshja VV-LDK nuk do t’më ndalë së dërguari lëndët në prokurori, edhe nëse Mustafa është përgjegjës - IndeksiOnline

(E plotësuar)  Në emisionin e parë të edicionit të ri të “Puls”-it në KTV, mysafir ishte kryetari i Komunës së Prishtinës, Sh
- Shtuar 1 muaj mė parė


»OSBE e SHBA, gjyqėsorizvarrit proceset, minohet besimi - Shqiptarja.com

KORĒĖ- OSBE dhe SHBA theksojnė se vonesat e proceseve gjyqėsore minojnė sistemin e drejtėsisė dhe besimin e qytetarėve. Gjatė takimit tė zhvilluar nė Korēė me rastin e pėrurimit tė projektit “Dr
- Shtuar 1 muaj mė parė


»“Drejtėsi pa vonesa”, Zaganjori: Ndaj gjyqėsorit presione. Raunig:Duhen ndryshuar praktikat - BalkanWeb

KORĒĖ- Reformat nė gjyqėsor duhet tė vazhdohen. Apeli ėshtė bėrė nga Kryetari i Gjykatės sė Lartė Xhezair Zaganjori. Nė njė takim tė organizuar nga OSBE “Drejtėsia pa vonesa’ nė qytetin e
- Shtuar 1 muaj mė parė


»“Drejtėsi pa vonesa”, Zaganjori: Ndaj gjyqėsorit presione. Raunig: Duhen ndryshuar praktikat - BalkanWeb

KORĒĖ- Reformat nė gjyqėsor duhet tė vazhdohen. Apeli ėshtė bėrė nga Kryetari i Gjykatės sė Lartė Xhezair Zaganjori. Nė njė takim tė organizuar nga OSBE “Drejtėsia pa vonesa" nė qytetin e Korēės
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Guvernatori i arrestuar, sot në gjykatë për sigurinë, pritet ankimimi i vendimit - IndeksiOnline

Sot, gjykata jep masën e sigurisë për Guvernatorin Ardian Fullani, i cili u arrestua të premten, më 5 shtator. Ai mbrohet nga kreu i Dhomës së Avokatëve
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Guvernatoret e pafajshem - Panorama

e Premte 5 Shtator 20141216 pm FRANO KULLIbrbrĀ  Me se fundi edhe vete Guvernatorin e Bankes se Shqiperise zArdian Fullani e ka thirrur Prokuroria Kete e pohoi edhe vete ne dalje
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Itali, ankesa pėr gjykatat, Renzishpall reformėn nė drejtėsi - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Zvarritja e ēėshtjeve gjyqėsore nė itali ka bėrė qė kryeministri Matteo Renzi i cili ka vet
- Shtuar 2 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 987 ->987 0 total_found -> total_found 1 987 ->987 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 gjykimet ->gjykimet 0 docs[0] -> docs[0] 1 987 ->987 0 hits[0] -> hits[0] 1 1097 ->1097

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos