Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Gjyq"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»BE pranon se po hetohen dyshimet për korrupsion në EULEX - BalkanWeb

Bashkimi Evropian pranon se që nga viti i kaluar ka qenë në dijeni për dyshimet se brenda misionit në Kosovë ka korrupsion. Në komunikatën e dalë n
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Kush dhe përse ka frikë nga “shteti policor”? - BalkanWeb

Prej disa muajsh, qeveria ka angazhuar policinë, gati në mënyrë të paprecedentë, në shumë aksione “shtetërore”. Pasi u lëshua shkurreve dh
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Napolitano deshmon ne gjyqin e mafies - Panorama

e Merkure 29 Tetor 20141310 pm p classwp-caption-text Presidenti i Italise Giorgio NapolitanobrbrPresidenti i Italise Xhorxho Napolitano e ka kaluar te gjithe paraditen e se marte
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Gjyqi i Frrokut Kulicaj e Vocaj thirren deshmitare - Panorama

e Enjte 30 Tetor 20140816 am p classwp-caption-text Arben Frroku ne GjykateSSSAbrASSDy ish-drejtues te larte te Policise se Shtetit do te thirren si deshmitare ne procesin gjyqeso
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Dosja “Lamaj”, në gjykatë do të pyeten Kuliçaj dhe Tonin Vocaj - BalkanWeb

TIRANE-Në seancën e djeshme gjyqësore ndaj Arben Frrokut, i cili akuzohet për vrasjen e kryekomisar Dritan Lamajt, ishte planifikuar të pyetej bashkëshortja e dëshmi
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Kuvend, Rama: Duhen 5 vjet qė tė kthejmė sistemin energjitik nė burim fitimi - BalkanWeb

TIRANĖ- Kuvendi nisi seancėn plenare tė radhės me diskutimin e projektligjit “Pėr njoftimin dhe konsultimin publik”. Seanca ka nisur rreth orės 10:50. Diskutimet po behen pa pranine e opoz
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Shefi i EULEX-it ka paralajmėruar njė konferencė pėr media - Kosova Live 360

Shefi i misionit tė EULEX-it, Gabriele Meucci, ka ftuar gazetarėt nė njė konferencė shtypi qė do ta mbaj sot, nė orėn 12:00. Konferenca pėr shtyp do tė mbahet nė selinė k
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Përfundon procesi i inventarizimittë dosjeve të pronave që nga 1993 - Shqiptarja.com

TIRANE- Përfundon procesi inventarizimit i dosjeve të pronave që nga 1993 deri në 2014. Ministri i Drejtësisë, Nasip Naço theksoi dje në Komisionin e Lig
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Brozi: Kushtetuesja tė shkrihetme tė Lartėn, KLD tė suprimohet  - Shqiptarja.com

TIRANE- Meqenėse nė Shqipėri ka filluar diskutimi pėr reformėn nė drejtėsi, nė kėtė artikull dua tė jap nė mėnyrė tė shkurtėr disa mendime e sugjerime pėr reformėn kushtetuese dhe reformėn nė drejtėsi
- Shtuar 2 ditė mė parė


»“Lazarati”, Prokuroria dėrgon pėr gjykim 15 tė arrestuar - BalkanWeb

TIRANĖ-Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Gjirokastėr ka dėrguar pėr gjykim ditėn e enjte, 15 shtetas tė arrestuar gjatė operacionit nė zonėn e Lazaratit, tė cilėt akuzohen pėr prodhim, shitje, kultivim lė
- Shtuar 2 ditė mė parė


»‘Energjia’, Rama: Ēmimi s’do rritet. Duhen 5 vjet qė tė kthejmė sistemin nė burim fitimi - BalkanWeb

TIRANE- Kryeministri Edi Rama, nė kuadėr tė nisjes sė aksionit kundėr vjedhjes sė energjisė elektrike nėnvizoi dhe njėherė se politika e qeverisė do tė ndalojė grabitjen e kėsaj pasurie tė jashtėzakon
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Miratohen 2 kandidaturat pėr anėtarėt e KLD-sė, rrėzohen dekretet e Nishanit - BalkanWeb

TIRANĖ- Me votim tė fshehtė, gjatė seancės plenare nė Kuvend u miratuan sot dy kandidaturat pėr anėtarėt e Kėshillit tė Lartė tė Drejtėsisė nderkohe qe u rrezuan dy dekretet e Presidentit per anetaret
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Zgjedhja e presidentit në Rumani, ja kandidatët kryesorë - BalkanWeb

RUMANI-Rumania më 2 nëntor 2014 do të zhvillojë zgjedhjet presidenciale. Në listë për president janë 14 kandidatë që do të garojnë në r
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Ndalja e vjedhjes sė energjisė, gur themeli pėr Shqipėrinė europiane - Keshilli i Ministrave

Bashkėbisedim me pensionistėt dhe personat me aftėsi tė kufizuar: Mirėserdhėt, Siē jeni njoftuar ky ėshtė njė b
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Miratohen 2 kandidaturat pėr KLD. Rrėzohen dekretet e Nishanit, pėrēahet shumica - BalkanWeb

TIRANĖ- Me votim tė fshehtė, gjatė seancės plenare nė Kuvend u miratuan sot dy kandidaturat pėr anėtarėt e Kėshillit tė Lartė tė Drejtėsisė nderkohe qe me votim te hapur u rrezuan dy dekretet e Presid
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Maria Bamieh vet e dyshuar për korrupsion - IndeksiOnline

Maria Bamieh, ish prokurore e EULEX, e cila po akuzon të tjerët se kanë penguar hetimet, vet ka penguar dhe madje ka ndërprerë hetimet ndaj Deshishkëve (Jona Med
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Prokuroria Shqiptare kërkon modifikimin të marrëveshjes së ekstradimit me SHBA - BalkanWeb

SHBA - Prokurori i Përgjithshëm diskuton në Uashington me zyrtarë amerikanë të Departamentit të Shtetit, Departamentit të Drejtësisë dhe Byrosë F
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Llalla me zyrtarė tė DASH: Modifikim tė Marrėveshjes sė Ekstradimit me SHBA - BalkanWeb

SHBA - Prokurori i Pėrgjithshėm diskuton nė Uashington me zyrtarė amerikanė tė Departamentit tė Shtetit, Departamentit tė Drejtėsisė dhe Byrosė Federale tė Hetimit (FBI) pėr forcimin e bashkėpunimit n
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Do tė zhbėjmė Shqipėrinė informale me ēdo kusht - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Edi Rama nė seancėn e sotme parlamentare: Nė kuadrin e diskutimit pėr ligjin pėr konsultimin pub
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Njė vendim ligjor, por jo i plotė - Shekulli

Valmir Bejko Ēfarė ėshtė epo ēfarė bėhet drejtė, duhet pėrshėndetur nė ēdo kohė, pavarėsisht se kush e bėn atė. Aksioni pėr pagesat e energjisė elektrike ėshtė vendimi mė i dr
- Shtuar 2 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 49146 ->49146 0 time -> time 1 0.026 ->0.026 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 gjyq ->gjyq 0 docs[0] -> docs[0] 1 49146 ->49146 0 hits[0] -> hits[0] 1 95861 ->95861

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos