Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Gjyqtareve Artur Kalaja"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Gjykata e Larte Nishani takon kreret e grupeve - Shekulli

pPresidenti Nishani pritet qe te zhvilloje sot takimet me kreret e grupeve parlamentare per plotesimin e dy vendeve te mbetura vakante ne Gjykaten e Larte Sic ben te ditur zyra e shtypit te Presidence
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Gjyqi i Ndrea Prendit SollakuPse e larguan Zegjinene - Shqiptarja.com

TIRANE-Ish-komandanti i Gardes se Republikes Ndrea Prendi vashdon te fitoje njera pas tjetres betejat me prokurorine e Tiranes e cila nuk heq dore nga kerkesat e saj drejtuar gjykates per futjen ne bu
- Shtuar 3 vite mė parė


»Konferenca Gjyqesore zgjedh pese anetaret per ne KLD - Gazeta Standard

Gjyqtaret e apeleve perjashtohen nga gara me votim debatet. Mbledhja pjesemarres te gjithe gjyqtaret e Shqiperise Me ne fund pas disa tentativave te d
- Shtuar 4 vite mė parė


»KLD gjyqtaret debat per anetarin e 5-te - Panorama

/ / Debati eshte per njerin prej vendeve vakante ne KLD i cili ka mbetur i diskutueshem mes togave te zeza te dy shkalleve te para. Burime nga Konferenca Gjyqesore Kombeta
- Shtuar 4 vite mė parė


»KLD pese anetareve u mbaron mandati mblidhet Konferenca - Panorama

Plot 30 gjyqtare qe vijne nga te gjitha nivelet e gjyqesorit do te garojne per pese vendet e mbetura bosh ne Keshillin e Larte te Drejtesise. Lajmi u be publik dje nga Gjykata e Larte e cila tha se
- Shtuar 4 vite mė parė


»Gjykatat,Topi:Nuk do tė propozoj emra politik - Ora News

Kreu i shtetit njėherėsh edhe kreu i KLD-sė, takon pėr herė tė dytė grupin e juristėve pėr t'u konsultatuar pėr procesin e pėrzgjedhjes sė kandidatėve pėr vendet vakant nė Gjykatėn Kushtetuese dhe Gj
- Shtuar 5 vite mė parė


»Dosjet, Gjyqtaret mbeshtesin Kushtetuesen - Top Channel

Kryetari i Unionit te Gjyqtareve, Artur Kalaja, e cileson te drejte vendimin e gjykates per te pezulluar Ligjin e Lustracionit, i cili sipas tij duhet te zbatohej shume kohe me pare. &ld
- Shtuar 6 vite mė parė


»Drejtesia, shoqatat kunder nismave te qeverise - Top Channel

Te gjitha shoqatat me perfaqesues te korpuseve kryesore te drejtesise ne vend, shoqatata e prokuroreve gjyqtareve, avokatise dhe notereve i jane kundervene njezeri iniciativave ligjore te qeverise qe
- Shtuar 7 vite mė parė


»Topi, 60 kandidate per 6 vende - Koha Jonë

Gjashtedhjete emra ne gare per te dale 6 fitues per anetare te Gjykates se Larte. Presidenti i Republikes, Bamir Topi, per te dale nga kriza institucionale, qe perfshiu vendin, per shkak te mos koordi
- Shtuar 7 vite mė parė


»Gjyqtaret kerkojne paga me te larta - Koha Jonë

Redinalda Caushaj Unioni i Gjyqtareve te Shqiperise ka kerkuar nje dite me pare, qe pagat e tyre te rriten ne te njejtin nivel aq sa jane dhe te kolegeve te tyre te Gjykates se Larte. Kerkojme
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 10 ->10 0 total_found -> total_found 1 10 ->10 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 gjyqtareve ->gjyqtareve 0 docs[0] -> docs[0] 1 1946 ->1946 0 hits[0] -> hits[0] 1 3600 ->3600 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 artur ->artur 0 docs[1] -> docs[1] 1 5996 ->5996 0 hits[1] -> hits[1] 1 9216 ->9216 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 kalaja ->kalaja 0 docs[2] -> docs[2] 1 2679 ->2679 0 hits[2] -> hits[2] 1 4380 ->4380

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos