Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Gjyqtari Fatri Islami"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Nishani: Do tė kėrkoj rritjen e pagave tė gjyqtarėve - Gazeta Shqip

Gazeta ShqipPėr rritjen e rrogave tė togave tė zeza, fillimisht, Kuvendi duhet tė rrisė pagėn e Presidentit
- Shtuar 3 vite mė parė»Gjykata nuk zgjidh dot ngėrēin nė Patos - Gazeta Shqip

Kėshilli Bashkiak mbetet jashtė funksionit, me njė kryetar tė majtė dhe njė tė djathtė Mbetet i hapur konflikti pėr kreun e Kėshillit Bashkiak tė Patosit. Dje nė mesditė, Gjykata e Shkallės sė Parė tė
- Shtuar 5 vite mė parė


»"I thashe te mos ndertonte derisa te merrej nje vendim ligjor per token" - Koha Jonë

Fier- Gjykata e Fierit ka lene ne masen "arrest me burg" te dyshuarin per vrasjen e xhaxhait te prokurorit te Vlores. Perparim meskaj ka pranuar gjate zhvillimit te seances diten e djeshme se kishte q
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 4 ->4 0 total_found -> total_found 1 4 ->4 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 gjyqtari ->gjyqtari 0 docs[0] -> docs[0] 1 9762 ->9762 0 hits[0] -> hits[0] 1 14656 ->14656 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 fatri ->fatri 0 docs[1] -> docs[1] 1 120 ->120 0 hits[1] -> hits[1] 1 163 ->163 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 islami ->islami 0 docs[2] -> docs[2] 1 5310 ->5310 0 hits[2] -> hits[2] 1 11775 ->11775

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos