Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Gollobord"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ivanov: Censusi në Shqipëri me probleme - BalkanWeb

TIRANE- Në të parën intervistë të dhënë për një media në Shqipëri, Presidenti i Republikës së Maqedonisë, Gjorge Ivanov, ndan eksk
- Shtuar 4 vite mė parė


»Korce vllehet e pakenaqur U deklaruam greke - Top Channel

Pjestare te komunitetit vlleh ne Korcë tregojne se kane kerkuar fotokopje te deklarimeve te tyre per censusin per te v
- Shtuar 4 vite mė parė


»Aleanca Kuqezi Abuzime gjate censusit - Top Channel

Aleanca Kuqezi deklaron se ka prova dhe fakte të abuzimeve gjatë procesit të regjistrimit të popullsis&eu
- Shtuar 4 vite mė parė


»AK: Ja problemet e hasura gjatë regjistrimit të popullsisë - Gazeta Start

Sipas AK-sė, manipulimi ka arritur kulmin nė fshatin “Shėn Gjergj” tė Korēės, ku banorėt me emra myslimanė po vetėdeklarohen me kombėsi greke.“Shumė qytetarė po fotokopjojnė formularin e regji
- Shtuar 4 vite mė parė»Lajthitje ballkanike nė Tiranė - Panorama


- Shtuar 4 vite mė parė


»Topi: Ultranacionalistėt nxitėn debatin pėr regjistrimin - Metropol

18/03/2011  Presidenti i Republikės takim me homologun maqedonas Ivanov “Nuk do tė lejojmė qė asnjė ultranacionalist tė deformojė ligjin nė Shqipėri.” Nė konferencėn e shtypi
- Shtuar 4 vite mė parė


»Presidentit Topi dhe Presidenti i Maqedonisė, Gjorgje Ivanov rikonfirmojnė nivelin shumė tė mirė tė marrėdhėnieve dypalėshe   - Presidenca

17 mars 2011 Me ftesė tė Presidentit tė Republikės sė Shqipėrisė, Prof. Dr. Bamir Topi nisi sot njė vizitė zyrtare dyditore nė Shqipėri, Presidenti i Republikės sė Maqedonisė, Gjorgje Ivanov.
- Shtuar 4 vite mė parė


»Presidenti Topi dhe Presidenti i Maqedonisė, Gjorgje Ivanov rikonfirmojnė nivelin shumė tė mirė tė marrėdhėnieve dypalėshe   - Presidenca

17 mars 2011 Me ftesė tė Presidentit tė Republikės sė Shqipėrisė, Prof. Dr. Bamir Topi nisi sot njė vizitė zyrtare dyditore nė Shqipėri, Presidenti i Republikės sė Maqedonisė, Gjorgje Ivanov.
- Shtuar 4 vite mė parė


»Bulqizė, pikė e re kufitare me Maqedoninė - Top Channel

Sė shpejti pritet tė pėrurohet hapja e njė pike tė re kufitare mes Shqipėrisė dhe Maqedonisė. Kjo pikė e re kufitare do jetė e vendosur nė fshatin Vėrnicė tė Komunės Trebisht nė rrethin e Bulqizės.
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 99 ->99 0 total_found -> total_found 1 99 ->99 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 gollobord ->gollobord 0 docs[0] -> docs[0] 1 99 ->99 0 hits[0] -> hits[0] 1 146 ->146

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos