Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Gramoz Yzeiri"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Kryesia PS ndryshime ne statut e program - Top Channel

Përfundoi me ndryshime në statut dhe në program mbledhja e Kryesisë së Partisë Socialiste, mbaj
- Shtuar 3 vite mė parė


»Kreret e institucioneve e kane per detyre ta respektojne shqipen standarde - Top Channel

Mustafa Nano - Presidentin e qortojnë pa ndonjë arsye të fortë lidhur me debatin mes tij e Kryetares s&eu
- Shtuar 4 vite mė parė


»Ruci Seance e posacme per paktin - Top Channel

Kreu i grupit parlamentar i Partisë Socialiste propozon që parlamenti të zhvillojë një seancë
- Shtuar 4 vite mė parė


»PD cakton negociatoret Patozi leter Rucit - Top Channel

Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Astrit Patozi, i është drejtuar sërish me nj
- Shtuar 4 vite mė parė


»Reforma PS propozimet sipas 12 prioriteteve te BE - Top Channel

Partia Socialiste ka avancuar përpjekjet për kryerjen e një reforme parlamentare që synon funksionimin
- Shtuar 4 vite mė parė


»Politikanet lapangjoze dhe kabllogramet e Kamorras - Top Channel

Mentor Kikia - NĆ« fshatin tonĆ« me emrin ShqipĆ«ri ka plasur ā€œgallatĆ«ā€ e madhe. Ƈdo ditĆ« media shkund thesin e ā€œW
- Shtuar 4 vite mė parė


»Arrestohet i dėnuari pėr vrasje, figuronte nė burg - Gazeta Shqip

Gabimi Nė shkresat e gjykatės dhe prokurorisė, Gramoz Yzeiri konsiderohej i burgosur Policia e Fierit zyrtarizon prangosjen e shtetasit Gramoz Yzeiri, i shpallur nė kėrkim pėr vrasje, por qė deri
- Shtuar 5 vite mė parė


»Ngjarjet e bujshme te '09, nga masakra e 7 gushtit, tek ekstradimi i Aldo Bares - Koha Jonë

- 9 janar. Gjendet i vrare dhe i djegur brenda ne bagazhin e makines se tij, prane liqenit te Farkes taksisti 43-vjecar, Ramazan Hyka. - 10 mars. Vritet prane nje lokali bastesh, tek ish parku i auto
- Shtuar 5 vite mė parė


»Kulica: Interpol Tirana ka arrestuar 100 persona te kerkuar - Koha Jonë

Tirane- Interpol Tirana ka arrestuar 100 persona te kerkuar me qellim ekstradimin e tyre ne Shqiperi, nderkaq jane ekstraduar 90 te kerkuar, mes te cileve persona te njohur si koka te krimi si Aldo Ba
- Shtuar 5 vite mė parė


»Kuliēaj: Pėrparėsi zbardhjes sė vrasjes sė ish-deputetit Xhindi - Gazeta Standard

Njė ndėr prioritetet pėr vitin 2010, ndonėse ėshtė ndjekur me pėrparėsi edhe pėrgjatė kėtyre muajve, ėshtė zbardhja e vrasjes sė ish-deputetit tė PS-sė, Fatmir Xhindi. Deklarimi ka ardhur dje gjatė an
- Shtuar 5 vite mė parė


»Vjen nga SHBA i kėrkuari Gramoz Yzeiri - Shekulli

Kėrkohej pėr njė vrasje tė kryer nė bashkėpunim me njė person tjetėr nė Fier nė vitin 1998 TIRANĖ- Deportohet nga SHBA Gramoz Yzeiri, i akuzuar pėr vrasje pėr hakmarrje tė kryer nė v
- Shtuar 6 vite mė parė


»Ekstradohet nga SHBA njė person i shpallur nė kėrkim ndėrkombėtar - Gazeta 55

Pėrmes bashkėpunimit mes Zyrės Qendrore Kombėtare Interpol Tirana, me Interpol Ëashington dhe ICE (Zyrėn e Emigracionit), (SHBA) dje nė mbrėmje vonė, u &nb
- Shtuar 6 vite mė parė


»Ekstradohet nga Amerika vrasėsi fierak - Gazeta Shqip

Ekstradohet nga SHBA-ja super i kėrkuari Gramoz Yzeiri. Riatdhesimi i tij ėshtė bėrė nė orėn 23:30 tė sė mėrkurės dhe sipas burimeve zyrtare tė policisė sė Fierit, Yzeiri ishte shpallur nė kėrkim pėr
- Shtuar 6 vite mė parė


»Ekstradohet nga Amerikė, njė 38-vjeēar i akuzuar pėr njė sėrė krimesh tė rėnda - gStartSporti

Tiranė, 27 gusht NOA Ekstradohet nga Amerika njė 38-vjeēar i shpallur nė kėrkim nga policia shqiptare pėr njė sėrė veprash tė rėndė penale. Gramoz Yzeir
- Shtuar 6 vite mė parė


»Ekstradohet nga SHBA, killeri i Fierit - Koha Jonë

Zbret me pranga ne duar ne aeroportin e Rinasit, Gramoz Yzeiri, i kerkuari nderkombetar, i njohur ne Fier si nje nga killeret e ketij qyteti, i akuzuar per nje sere veprash penale te kryera pas vitit
- Shtuar 6 vite mė parė


»Vrau pėr hakmarrje nė Fier, Yzeiri ekstradohet nga SHBA - Panorama

 Etleva DeliaEkstradohet nga Amerika, Gramoz Yzeri, i kėrkuar nga drejtėsia shqiptare pėr vrasje dhe organizim e drejtim tė organizatave kriminale. I shumėkėrkuari Yzeiri, i s
- Shtuar 6 vite mė parė


»Vrau pėr hakmarrje nė vitin 1998, ekstradohet nga SHBA - Albania

Gramoz Yzeiri u arrestua nė Teksas dhe pas 5 muajsh vjen me pranga nė Shqipėri. Fieraku ishte nė kėrkim ndėrkombėtar pėr vrasjen e Xheladin Qelisė Luan Kondi Tiranė – I ishte shmangu
- Shtuar 6 vite mė parė


»Gramoz Yzeiri ekstradohet nga SHBA-te - Top Channel

Nje 38-vjecar eshte ekstraduar nga Shtetet e Bashkuara te Amerikes pasi kerkohej nga Interpoli shqiptar. Gramoz Yzeiri ka qene denuar per vrasje dhe akuzohet per organizim bandash, traf
- Shtuar 6 vite mė parė


»Ekstradohet nga SHBA, i kėrkuari ndėrkombėtar - Ora News

Pėrmes bashkėpunimit mes Zyrės Qendrore Kombėtare Interpol Tirana, me Interpol Washington dhe ICE u deportua nga Amerika pėr nė Shqipėri, shtetasi Gramoz Haziz Yzeiri, 38 vjeç nga Fieri, i shp
- Shtuar 6 vite mė parė


»Ekstradohet nga SHBA i dėnuari nga Krimet e Rėnda - Shekulli

TIRANĖ - Interpol Tirana nė bashkėpunim me Interpol Washington ka bėrė tė mundur ekstradimin nga Amerika pėr nė Shqipėri tė shtetasit Gramoz Yzeiri, 38 vjeē nga Fieri. Ai ishte shpa
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 29 ->29 0 total_found -> total_found 1 29 ->29 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 gramoz ->gramoz 0 docs[0] -> docs[0] 1 7855 ->7855 0 hits[0] -> hits[0] 1 11696 ->11696 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 yzeiri ->yzeiri 0 docs[1] -> docs[1] 1 545 ->545 0 hits[1] -> hits[1] 1 914 ->914

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos