Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Grate Lidere"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Topalli Zgjuaresi te investosh te gruaja - Top Channel

Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ka marrë pjesë në takimin e kryetarëve të parlamenteve europianë,  organizuar nen kujdesin e kryeparlamentares austriake.
- Shtuar 3 vite mė parė


»Topalli: Gruaja, alternativė nė zgjidhjen e krizės ekonomike globale - Ora News

Nisi sot në Vjenë, Takimi i Kryetareve të Parlamenteve Evropiane, i organizuar nën kujdesin e Kryetares së Parlamentit të Austrisë, znj.Barbara Prammer. Pjes&eum
- Shtuar 3 vite mė parė


»Topalli Zgjuarsi te investosh te gruaja - Top Channel

Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ka marrë pjesë në takimin e kryetarëve të parlamenteve europianë,  organizuar nen kujdesin e kryeparlamentares austriake.
- Shtuar 3 vite mė parė


»Topalli Grate mund te jene lidere ne cdo fushe - ABC News

Kryetarja e kuvendit të Shqipërisë ka zhvilluar një takim me gra, nëna dhe vajza të reja në komunën Kallmet të Lezhës. Kryefjala e takimit të kry
- Shtuar 3 vite mė parė


»LDG nė Fier, Vokshi: Sot nė vendimarrje, nesėr lidere - Ora News

Deputetja dhe Kryetarja e lidhjes Demokratike e Gruas në Shqiperi, Albana Vokshi ka vijuar turin e saj nëpër të gjitha rrethet e vendit, duke synuar rritjen e pjesëmarrjes
- Shtuar 3 vite mė parė


»Gra qe luftojne - News of Albania

Nga Eni Vasili Ellen Johnson Sirleaf bashke me Leymah Gbowee nga Liberia dhe Tawakul Karman nga Jemeni kane fituar cmimin Nobel per Paqe. Ellen Johnson Sirleaf presidente e Liberise es
- Shtuar 4 vite mė parė


»Facebook Topalli jashte kornizave - Gazeta Standard

Faqja e saj e hapur se fundi edhe pse me emrin e Kryeparlamentares ka dhe shume faqe te tjera eshte e pasur me nje informacion te plote te punes se saj si Kryeparlamentare por
- Shtuar 4 vite mė parė


»Grate lidere Topalli takon Hilari Klinton - Gazeta Shqip

Ne Vilnus Lideret gra nga e gjithe bota u mblodhen ne Vilnius te Lituanise ne Forumin Boteror te nivelit te larte me teme Grate promovojne demokracine organizuar nga Presidentja e Lituanise Dalia
- Shtuar 4 vite mė parė


»Topalli merr pjese ne Forumin Boteror Grate promovojne demokracine - ABC News

Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ndodhet në Vilnius të Lituanisë, e ftuar në Forumin Botëror të nivelit te lartë, me temë “Gratë promovojnë
- Shtuar 4 vite mė parė


»Lideret boterore Topalli pjese e takimit te grave - Gazeta Standard

Keshilli i Grave Lidere ne Bote fton Kryetaren e Parlamentit Jozefina Topalli per tiu bashkuar atyre ne takimin me teme Grate cojne perpara demokracine. Ky eveniment organizohet ne Vilnus te L
- Shtuar 4 vite mė parė


»Arsyet per t'u ndjere krenare Nga Jozefina Topalli - Koha Jonë

Vetem dy dekada me pare, shqiptaret, burra dhe gra, permes sakrificash sublime permbysen diktaturen me te eger komuniste dhe filluan nje beteje te pandalshme per demokraci ku te gjithe do kishin te d
- Shtuar 4 vite mė parė


»Lideret e botes ftojne Topallin ne takimin per te cuar perpara demokracine - News of Albania

Jozefina Topalli Tirane 9 mars 2011 NOA- Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ka marre nje ftese nga Keshilli i grave lidere ne bote per te qene e pranishme ne takimin
- Shtuar 4 vite mė parė


»Gruaja shqiptare drejt rrugetimit pafund te emancipimit - Gazeta Standard

Duke kerkuar nje udherrefyese duke kerkuar fillesat e nje levizje feministe ne Shqiperi. Duke kerkuar modelet e atyre grave qe paten guximin te sfidonin kohen mentalit
- Shtuar 4 vite mė parė


»Grate me te fuqishme te botes se biznesit... - Gazeta Shqip

Klasifikimi i menaxhereve i stiluar cdo vit nga e perditshmja financiare angleze Financial Times tregon per ngjitjen gjithmone e me te shpejte te indianeve kinezeve dhe amerikaneve Indra Nooyi admi
- Shtuar 4 vite mė parė


»Rahimi Per grate qe vriten ne Afganistan apo Tirane - Gazeta Shqip

Atik Rahimi fitues i cmimit prestigjioz Goncourt me librin Guri i durimit flet ne Shqipnga Rudina Xhunga Kam lindur ne Kabul ne vitin 1962. Babai im ishte guvernator province. Ne vitin 1973 monark
- Shtuar 4 vite mė parė


»Frenk kengetari i madh dhe hija e se emes - Gazeta Shqip

Nje pasdite dhjetori te vitit 1915 ne kuzhinen e nje apartamenti ne zonen e Little Italy ne New Jersey nuk kishe ku te hidhje kokrren e molles. E gjithe dhoma ishte e mbushur plot me gra qe flisnin
- Shtuar 4 vite mė parė


»Vendola Politikashqiptare e lidhurme mafian dhe krimin - BalkanWeb

ROME- Ai eshte katolik komunist dhe homoseksual. Tipare jo aq te zakonta per tu mbledhur se bashku ne staturen enje lideri. Ne rastin e Nichi Vendoles President i Rajonit te Puljas qe pergatitet
- Shtuar 5 vite mė parė


»Topalli: Te drejtat e grave, sfide globale - Top Channel

Me rastin e 8 Marsit, kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli, ndodhet ne Ankara, si e ftuar e kryeministrit turk Rexhep Taip Erdogan, ne samitin boteror per te drejtat e grave.
- Shtuar 5 vite mė parė


»“Pajisja me karta identiteti, thelbėsore pėr integrimin e vendit nė BE“ - Gazeta 55

Kryetarja e Kuvendit, takim me qindra gra e tė reja tė GramshitTIRANE -  Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, ka vizituar dje qytetin e Gramshit ku ėshtė takuar me qindra gra
- Shtuar 6 vite mė parė


»Kryetarja e Kuvendit, takim me qindra gra e tė reja tė Gramshit." Ne do tė jemi bashkė pėr tė vazhduar projektin e madh tė Shqipėrisė qė ndryshon." - Kuvendi i Shqipërisë

  Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ishte sot nė qendėr tė mikėpritjes sė qindrave grave e tė rejave nga Gramshi. Pėr herė tė dytė brenda njė periudhė tė shkurtėr nė kėtė zonė, Kryetarja e
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 22 ->22 0 total_found -> total_found 1 22 ->22 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 grate ->grate 0 docs[0] -> docs[0] 1 2658 ->2658 0 hits[0] -> hits[0] 1 4373 ->4373 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 lidere ->lidere 0 docs[1] -> docs[1] 1 826 ->826 0 hits[1] -> hits[1] 1 935 ->935

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos