Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Gripit Shqiperi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Barnat me shtrenjte se ne BE Beqaj Do ulim cmimet - Panorama

e Marte 14 Tetor 20141153 am p classwp-caption-text Ministri i Shendetesise BeqajbrbrVaksina e gripit tregtohet 15 leke me shume se ne vendin e origjinesbrbrBarnat ne Shqiperi jan
- Shtuar 1 javė mė parė


»Ulen rastet me grip ne Europe - Klan TV

0
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Situata gripale ne vend ISHP shte drejt renies - News of Albania

Transmetuar me 07032014 - 1649 foto ilustruese Tirane 7 mars 2014 NOAal- Situata Gripale ne Shqiperi eshte me prirje drejt renies ky l
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Gripi i Derrit ISHP Deri me tani jane evidentuar 10 raste - News of Albania

Transmetuar me 05032014 - 1748 Foto ilustruese PUBLICITET Tirane 5 mars 2014 NOAal- Instituti i Shendetit Publik jep te dhena te reja p
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Mjeket Kujdesi nga gripi i derrit - Vizion Plus

Kur ne vendin tone eshte shenuar viktima e pare me gripin e derrit dhe 36 persona rezultojne te prekur me virusin AH1N1 mjeket bejne apel per kujdes Infeksionistet tregojne se gripi i derrit k
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Kujdes gripi vjen ne rritje - Vizion Plus

Qarkullimi i virusit te gripit ka prirje per tu rritur paralajmeron Ministria e Shendetesise duke konfirmuar se vetem 24 oret e fundit jane shtuar 10 raste te reja Ne nje njoftim te kesaj mini
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Gripi i derrit Ministria e Shendetesise 36 raste rezultojne me virusin AH1N1 - News of Albania

Transmetuar me 01032014 - 1210 Foto ilustruese PUBLICITET Tirane 1 mars 2014 NOAal- Shtimi i personave te prekur nga gripi i derrit ka
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Viktima e pare nga gripi i derrit nje 30-vjecare - Vizion Plus

Virusi AH1N1 ose i quajtur ndryshe si gripi i derrit ka shenuar viktimen e pare ne Shqiperi Nje grua 30-vjecare e cila ishte shtatzene prej 13 javesh ka nderruar jete paraditen e 27 shkurtit n
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Gripi i Derrit shenohet viktima e pare ne Tirane - News of Albania

Transmetuar me 28022014 - 1207 Foto ilustruese PUBLICITET Tirane 28 shkurt 2014 NOAal- Shenohet viktima e pare ne vendin tone nga virus
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Rishfaqet ne vend gripi i derrit - Vizion Plus

Rikthehen rastet e gripit te derrit dhe atij amerikan ne Shqiperi Mjeket e spitalit infektiv konfirmojne dy paciente te prekur nga Ah1n1 dhe pese te tjere me Ah3n2 Nje prej personave te semure
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Shtate raste me grip derri - Vizion Plus

Shtate raste me grip derri E enjte 07 Shkurt 2013 1653 PELLUMB PIPEROShtate persona jane izoluar me virusin e gripit te derrit ne Shqiperi Konfirmimi eshte bere nga ministria e shendetesise qe ka
- Shtuar 2 vite mė parė


»Gripi amerikan 5 te prekur ne Shqiperi ISHP Kujdes por s8217ka vend per panik - Panorama

e HĆ«nĆ«, 28 Janar, 2013 | 08:44 am Ilustruese, nga nje spital ne Amerike Ulqinaku: JanĆ« izoluar 5 raste. Sā€™ka vend pĆ«r panik nĆ«
- Shtuar 2 vite mė parė


»Virusi AH3N2, pese persona te prekur ne Shqiperi Sonila Isaku - Koha Jonë

Dy viruse te gripit ai AH3N2 dhe ai i tipit AH1N1 jane duke qarkulluar aktualisht ne vendin tone. Keto dy lloj virusesh shfaqen ne forme me te rende se gripi i zakonshem. Specialistet thone, qe vetem
- Shtuar 2 vite mė parė


»Gripi amerikan ne Shqiperi - Top Channel

Ditët e fundit të Janarit kanë regjistruar dhe rastet e para me grip në vendin tone. Instituti i Shëndetit Publik konfirmon se kanë izoluar raste t&e
- Shtuar 2 vite mė parė


»Shume viroza por jo grip - Vizion Plus

Shume viroza por jo grip E hene 14 Janar 2013 1513 Gripi pritet ne fund te janaritNe Shqiperi nuk ka ende asnje rast te prekur nga gripi pavaresisht virozave ne qarkullim Megjithate per shkak te
- Shtuar 2 vite mė parė


»Gripi nje vajze nga Librazhdi viktima e pare ne Shqiperi - Shqiptarja.com

Te tjera rreth shkrimit Virozat fluks femijesh ne pediatri ELBASAN ndash Rregjistrohet viktima e pare e gripit ne Shqiperi per vitin 2012.Blerina Balla u dergua ne spitalin rajonal te Elb
- Shtuar 3 vite mė parė


»Meningjiti shkaktari i vdekjesse 21 vjecares nga Librazhdi - Shqiptarja.com

Duket se vdekja e 21 vjecares nga Librazhdi rasti qe perhapi panik ne vend duke u dyshuar per nje virus gripi vdekjeprures eshte shkaktuar nga nje Meningjit. Mjeket dyshojne se vajza eshte prekur nga
- Shtuar 3 vite mė parė


»Moti i keq Nishani Gjendja drejt perkeqesimit - Shqiptarja.com

Te tjera rreth shkrimit Bora izolon veriun VIDEO MPPT Situata e rrugeve Rreshqitja e tokes demton 8 banesa ne Librazhd Pezullohet mesimi ne Diber per shkak te motit te keq Komuna Shale ku njerez
- Shtuar 3 vite mė parė


»Prag epidemie, Pipero: 14 mije vizita ne jave Sonila Isaku - Koha Jonë

Ne Shqiperi nuk ka ende nje epidemi gripi, megjithese vetem javen e fundit jane shenuar 14 mije raste. Ky numer i madh te prekurish konsiderohet, ne fakt, nga drejtuesit e Ministrise se Shendetesise s
- Shtuar 3 vite mė parė


»Pipero Ne Shqiperi ska vend per panik pasi nuk ka epidemi - Gazeta Standard

Ministria e shendetesise ka ndermarre nje mision per te qetesuar qyetaret duke rrezuar hipotezat per nje epidemi vdekjepurese ne Librazhd. Ndersa vete drejtori i politikave ne
- Shtuar 3 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 164 ->164 0 total_found -> total_found 1 164 ->164 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 gripit ->gripit 0 docs[0] -> docs[0] 1 3191 ->3191 0 hits[0] -> hits[0] 1 7528 ->7528 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 shqiperi ->shqiperi 0 docs[1] -> docs[1] 1 28239 ->28239 0 hits[1] -> hits[1] 1 49670 ->49670

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos