Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Hajri Elezi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»37 akademikė shqiptarė mbrojnėQosjen: Sulmet ndaj tij provokuese - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit PDF /VIDEO Shkrimi i Hivzi Islamit qė shkaktoi provokimin e Akademikėve Letra e Akademikėve TIRANE- Pėrmes njė letre tė ha
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Me dashuri tė pamatė pėr Visin e Malziut - Gazeta 55

26-12-2013 / Nga Ramiz Lushaj 1.Kombi nis tek dera e jote, tek kufijtë bio-pronësor të tokës tande, tek visi yt. Kjo aksiomë e përjetshme është leit
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Kremtimet e fundvitit, Kėshilli i Biznesit tė Kukėsit feston nėn kujdesin e Kadri Morinės - Gazeta 55

25-12-2013 / Gazeta 55 Shpërndahen çmimet “Pjetër Bogdani” për bizneset dhe personalitetet e KukësitNën kujdesin e z.Kadri Morina K&
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Ekonomiku, shpallen 938 fituesit e masterit - BalkanWeb

TIRANE-Shpallen 938 fituesit e studimeve master, në Fakultetin e Ekonomisë në Universitetin e Tiranës. Ditën e djeshme, ky fakultet ka shpallur 635 fituesit e studimeve të
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Kontrabanda Virgin, dënohetme 6 muaj burg Hajri  Elezaj - Shqiptarja.com

TIRANE- Dënohet më 6 muaj burg Hajri Elezaj, biznesmi i kompanisë së naftës “Eurolil” i përfshirë në skandalin e kontrabandës së naftë
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Rimbulsimi me TVSHElezaj fitoi 1.2 milion euro - Shqiptarja.com

TIRANE- Hajri Elezaj, biznesmeni i naftës që u arrestua për skandalin naftës virgjin, arrinte të fitonte rreth 1.2 milion euro falë rimbulsimit të TVSH, për shk
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Listat zyrtare me surpriza, Malaj jashtė PS. Berisha fut dhe aleatėt, Rama vetėm PS - BalkanWeb

TIRANE- Deri nė limitet e afatit kanė punuar selitė e partive pėr listat e kandidatėve pėr deputetė nė kuadėr tė zgjedhjeve parlamentare 2013. Edhe pse oret e dites se sotme kane qene te gjitha moment
- Shtuar 1 vit mė parė»Lista e LSI e PBDNJ, Meta ne Tirane, Dule ne Vlore - Koha Jonë

Levizja Socialiste per Integrim ishte forca e pare politike qe publikoi listen zyrtare te kandidateve per zgjedhjet e 23 qershorit. Sekretari i kesaj force politike dhe perfaqesuesi i saj ne KQZ, Ylli
- Shtuar 1 vit mė parė»Listat zyrtare me surpriza, Malaj jashtė PS. Berisha fut dhe aleatėt - BalkanWeb

TIRANE- Deri nė limitet e afatit kanė punuar selitė e partive pėr listat e kandidatėve pėr deputetė nė kuadėr tė zgjedhjeve parlamentare 2013. Edhe pse oret e dites sė sotme kanė qenė tė gjitha moment
- Shtuar 1 vit mė parė


»Shpallet listat e plotë me emrat e kandidatëve të FRD-së - Shqiptarja.com

Pas mesnatës, Fryma e Re Demokratike ka publikuar listën e plotë me emrat e deputetëve në 12 qarqet e vendeve.I pari në listë do të jetë dhe ish-kreu i sht
- Shtuar 1 vit mė parė


»LSI dorëzon në KQZ listën zyrtare të kandidatëve - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit PDF/LISTA E PLOTE E LSI TIRANE - Lëvizja Socialiste për Integrim ka dorëzuar e para në KQZ listën me emrat e kandidatëve për de
- Shtuar 1 vit mė parė


»Listat zyrtare me surpriza, Berisha fut dhe aleatėt, Rama vetėm PS - BalkanWeb

TIRANE- Deri nė limitet e afatit kanė punuar selitė e partive pėr listat e kandidatėve pėr deputetė nė kuadėr tė zgjedhjeve parlamentare tė vitit 2013.  Partitė zyrtarizuan nė mbrėmjen e sė hėnės vonė
- Shtuar 1 vit mė parė


»Surpriza me listat zyrtare, Berisha pėrfshin aleatėt, Rama vetėm PS, Malaj i pavarur - BalkanWeb

TIRANE- Deri nė limitet e afatit kanė punuar selitė e partive pėr listat e kandidatėve pėr deputetė nė kuadėr tė zgjedhjeve parlamentare tė vitit 2013.  Partitė zyrtarizuan nė mbrėmjen e sė hėnės vonė
- Shtuar 1 vit mė parė


»Surpriza me listat, Berisha pėrfshin aleatėt, Rama vetėm PS. KQZ: Po i verifikojmė - BalkanWeb

TIRANE- Deri nė limitet e afatit kanė punuar selitė e partive pėr listat e kandidatėve pėr deputetė nė kuadėr tė zgjedhjeve parlamentare tė vitit 2013.  Partitė zyrtarizuan nė mbrėmjen e sė hėnės vonė
- Shtuar 1 vit mė parė


»LSI-ja dorėzon listėn nė KQZ. Ilir Meta kryeson Tiranėn. Ja kandidaturat - Gazeta Idea

Tiranė- Rreth orės 20:30, Lėvizja So
- Shtuar 1 vit mė parė


»Listat e kandidatėve plot surpriza, Arben Malaj jashtė, kandidon i pavarur. LSI zyrtarizon kandidatėt - BalkanWeb

TIRANE- Deri nė limitet e afatit kanė punuar selitė e partive pėr listat e kandidatėve pėr deputetė nė kuadėr tė zgjedhjeve parlamentare 2013. SuprizatE para qė zyrtarizoi listėn me emrat
- Shtuar 1 vit mė parė


»Ja surprizat me listat e partive, Malaj jashtė PS. Rama:Nano? E fundit herė qė luan me termin, socialist - BalkanWeb

TIRANE- Deri nė limitet e afatit kanė punuar selitė e partive pėr listat e kandidatėve pėr deputetė nė kuadėr tė zgjedhjeve parlamentare 2013. SuprizatE para qė zyrtarizoi listėn me emrat
- Shtuar 1 vit mė parė


»Kashar, 5 shtėpi shemben pranėmagazinės sė ujit "Lajthiza" - Shqiptarja.com

TIRANE - Pesė shtėpi janė shembur pranė magazinės sė ujit Lajthiza, nė komunėn Kashar. Shembja e shtėpive dhe njė lokali kanė ndodhur nga ndėrtimet pėr shtesė nė magazinėn e ujit.  Prona
- Shtuar 1 vit mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 86 ->86 0 total_found -> total_found 1 86 ->86 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 hajri ->hajri 0 docs[0] -> docs[0] 1 507 ->507 0 hits[0] -> hits[0] 1 845 ->845 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 elezi ->elezi 0 docs[1] -> docs[1] 1 2261 ->2261 0 hits[1] -> hits[1] 1 3604 ->3604

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos