Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Hajri Kulla"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»“Sudja”, takimi me kreditorët në 8 grupe, ja lista dhe dita e takimit për secilin - BalkanWeb

TIRANE - Më datë 19 maj do të nisë të zhvillohet takimi i dytë për procedurat e falimentimit të firmës piramidale “Sude”. Përmes një
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Me dashuri tė pamatė pėr Visin e Malziut - Gazeta 55

26-12-2013 / Nga Ramiz Lushaj 1.Kombi nis tek dera e jote, tek kufijtë bio-pronësor të tokës tande, tek visi yt. Kjo aksiomë e përjetshme është leit
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Bashkia akordon 224 bursa nxenesve konviktore - Koha Jonë

Nje tjeter projektvendim i Bashkise se Tiranes eshte miratimi i propozimit te Drejtorise se Konvikteve te Shkollave te Mesme per 224 bursa shteterore nxenesve te 6 konvikteve te shkollave te mesme te
- Shtuar 2 vite mė parė


»Pensionet e ushtarakėve, 71 emrat qė do marrin paratė - Panorama

Instituti i Sigurimeve Shoqėrore ka pėrfunduar me llogaritjen dhe pėrcaktimin e masės sė pėrfitimit edhe pėr 71 ish-ushtarakė. Gazeta publikon sot emrat e atyre qė u ėshtė lidhur pėrfitimi qė nė da
- Shtuar 3 vite mė parė


»Presidenti Topi dekreton falje dhe uljen e dėnimit pėr 367 tė burgosur - Albania

Presidenti fal edhe tė dėnuar nga Gjykata e Krimeve tė Rėnda. Nė dekretin presidencial bėjnė pjesė dhe krerėt e firmave piramidale Me njė dekret krejtėsisht tė papritur Presidenti i Republikės
- Shtuar 5 vite mė parė


»Topi liron nga burgu 114 tė dėnuar, ulet dėnimi pėr 239 tė tjerė, pėrfiton edhe Alimuēa - Panorama

Fatos MahmutajPresidenti “boshatis” burgjet, lirohen 114 vetė, u fal gjobat e dhėna nga gjykatat 14 tė tjerėve, ndėrsa ul plot 501 vite burg pėr 239 tė dėnuar. Dekreti
- Shtuar 5 vite mė parė


»DEKRET PĖR FALJE DĖNIMI NR. 6516. - Presidenca

D E K R E T PĖR FALJE DĖNIMI Nė mbėshtetje tė nenit 92, pika “b” dhe 93 tė Kushtetutės sė Republikės sė Shqipėrisė, nenit 70 tė Kodi Penal tė Republikės sė Shqipėrisė, nenit 1 t
- Shtuar 5 vite mė parė


»Falja e denimit nga Presidenti, lista me emrat - BalkanWeb

Dekreti i plote i Presidentit te Republikes Bamir Topi DEKRET PėR FALJE DėNIMI NR. 6516. Neni 1 1. Abedin Spaho Reshlani dėnuar nga Gjykata e Apelit Vlorė me vendim
- Shtuar 5 vite mė parė


»Testimet pėr Shkollėn e Policisė, emrat, datat dhe vendet e konkurrimit - Albania

TIRANĖ - Drejtoria e Pėrgjithshme e Policisė sė Shtetit bėn publike listėn me 1128 emrat e kandidatėve qė kanė aplikuar pėr tė ndjekur studimet nė Shkollėn Bazė tė Policisė pėr “Patrullė tė
- Shtuar 5 vite mė parė


»Pamjet filmike zbardhin manipulimin me votat nė Shkodėr - Albania

Nga “Faktori plus” Hetimi paraprak pėrmes regjistrimeve problematike, i siguruar prej kamerave vėzhguese nė qendrat e votimit, pėrmbys rezultatin pėr shumicėn e shpallur nė Parlament
- Shtuar 6 vite mė parė


»Listat e fituesve shtese ne universitetet e rretheve - Gazeta Standard

Universiteti i Korēės Cikli i Ulėt ADA ĒELNIK ZYFERI ALBANA ASTRIT YMER ALBANA MEVLUT BEGOLLARI ALDI SALIKO SHKULAKU
- Shtuar 6 vite mė parė


»PS: Dosja e plotė me manipulimet zgjedhoreNga TemaSITUATA POLITIKE DHE E SIGURISĖ PĖRPARA DITĖS SĖ ZGJEDHJEVE ----- Klima politike konfliktuale Kryeministri Berisha dhe kryetarja e Kuvendit, Topalli, pėrmes njė retorike konfliktuale dhe sjellje - Tema

Nėse dėshironi tė lexoni edicionin online tė gazetės nė PDF klikoni kėtu. PS: Dosja e plotė me manipulimet zgjedhoreNga TemaSITUATA POLITIKE DHE E SIGURISĖ PĖRPARA DITĖS SĖ ZG
- Shtuar 6 vite mė parė


»“Bashkėpunimi i Berishės me kriminelėt pėr fushatė ka qenė i strukturuar”Nga Tema Kryetari i Partisė Socialiste, Edi Rama, nė njė konferencė pėr shtyp komentoi deklaratat e kryeministrit, Sali Berisha, se lirimi i tė burgosurve pėr krime tė - Tema

Nėse dėshironi tė lexoni edicionin online tė gazetės nė PDF klikoni kėtu. “Bashkėpunimi i Berishės me kriminelėt pėr fushatė ka qenė i strukturuar”Nga Tema Kryetari
- Shtuar 6 vite mė parė


»Listat e fituesve ne universitetet e rretheve - Gazeta Standard

Akademia e Arteve Regji filmi dhe TV ALTIN ISUF AGO ARJAN NAMIK TAGA ARMINO ARDJAN FAJA EDUART ABDULLA FISHEKU ERMALI PETR
- Shtuar 6 vite mė parė


»Lista e plotė e tė dėnuarve qė u liruan pėr fushatė - Shekulli

Socialistėt publikojnė listėn me 32 nga tė dėnuarit pėr krime tė rėnda qė pėrfituar leje speciale pak ditė pėrpara zgjedhjeve TIRANĖ- Partia Socialiste ka denoncuar edhe njė herė lir
- Shtuar 6 vite mė parė


»Lista e tė dėnuarve qė u liruan pėr fushatė - Shekulli

Socialistėt publikojnė listėn me 32 nga tė dėnuarit pėr krime tė rėnda qė pėrfituar leje speciale pak ditė pėrpara zgjedhjeve TIRANĖ- Partia Socialiste ka denoncuar edhe njė herė lir
- Shtuar 6 vite mė parė


»Ekskluzive/ “Dosja e zezė” e zgjedhjeve qė PS-ja u dėrgoi ndėrkombėtarėve - Albania

Gazeta “Albania” siguron dokumentin prej 51 faqesh qė konteston zgjedhjet e 28 qershorit Albert Gjoka Zbardhet “maskarada” e zgjedhjeve qė socialistėt u kanė paraqitur ndėrkombėtarėve
- Shtuar 6 vite mė parė


»Lista e dytė zyrtare e ish-tė pėrndjekurve nė proces verifikimi pėr dėmshpėrblimin - Gazeta Standard

Gazeta standard po boton listėn e ish-tė pėrndjekurve politikė prej 3165 emrash tė cilėt janė ende nė procesin e verifikimit nė institucione tė tjera. Sipas burimeve tė Ministrisė sė Drejtėsis
- Shtuar 6 vite mė parė


»Pronat, 740 pronarėt qė konkurrojnė pėr 5 miliardė lekė - Gazeta Standard

Agjencia e Kthimit dhe Kompensimit tė Pronave ka miratuar mė nė fund listėn e plotė tė pronarėve qė do tė garojnė pėr tė pėrfituar nga fondi prej 5 miliardė lekėsh tė vjetra tė vėnė nė dispozicion nga
- Shtuar 6 vite mė parė


»Zihen me thika pėr njė vend nė furgon - Metropol

19/02/2005  Hajri Kulla qėllon Gentian Takėn, por arrestohet nga policia Ka mjaftuar njė zėnkė e shkurtėr pėr vendin nė sedilen e furgonit, qė dy tė rinj tė theren me thika. Ngjarja
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 24 ->24 0 total_found -> total_found 1 24 ->24 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 hajri ->hajri 0 docs[0] -> docs[0] 1 507 ->507 0 hits[0] -> hits[0] 1 845 ->845 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 kulla ->kulla 0 docs[1] -> docs[1] 1 2920 ->2920 0 hits[1] -> hits[1] 1 4498 ->4498

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos